m mensenlinq.nl s A Marinus Cornelis Schrier Familieberichten Christina Keller Yvonne Volwerk-Schout Herman Mens Betsie de Leeuw - de Bruine Casper Smet -Rinus- Cees Volwerk Het adres voor eei Marija Mens-Schoonheim kijk ook op woensdag 1 juni 201 6 ^5 Gij maakt mij het pad des levens bekend; Overvloed van vreugde is bij Uw aangezicht, lieflijkheid is in uw rechterhand, voor eeuwig. Psalm 16:11 Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze schoonzus, tante en oudtante in de leeftijd van 96 jaar. A. Keller-Pusch B. Keiler-Dekker Herman Geels Tina Kruyne-Geels Bert Geels Margreet Geels Anja Bras-Keller Marisa Kraan-Keiler Jos Bogerd-Keller Christa van der Werf-Keller Comelis Keiler Veere, 31 mei 2016 Correspondentieadres: Cassinstraat 39 4336 LE Middelburg. Onze bijzondere dank gaat uit naar mevr. Corrie Buijs die gedurende vele jaren haar steun en toeverlaat is geweest. De afscheidsdienst, welke geleid wordt door Ds. C.M. Geels, wordt gehouden op zaterdag 4 juni om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden, waarna u de gelegenheid heeft om elkaar te ontmoeten. Voorafgaand is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van tante Tina in Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh, Sandenburghlaan 2 kamer 156 te Veere. Tot ons grote verdriet is overleden na een moedig gedragen ernstige ziekte onze geliefde schoonzus en tante Echtgenote van Johan de Leeuw Kapelle Waarde Rilland - Bath 's-Gravenpolder Nw. Beijerland Krabbendijke Kapelle, 30 mei 2016 Jan Stokmans (in liefdevolle herinnering) Maatje Stokmans - de Leeuw Joke Koster - de Leeuw Johan Koster (in liefdevolle herinnering) Huib de Leeuw Annie de Leeuw - Westveer Rinus de Leeuw Catrien de Leeuw - Zandee Truus Boender - de Leeuw Wim Boender Jan de Leeuw Ella de Leeuw-van Luyk (in liefde volle herinnering) (achter) neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Bianca, Frangois en de verdere familie. Bestuur en leden zwemvereniging Zeelandia Uitvaartverzorging JohawHoeJomcM/ VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes (0113)311 444 uitvaartzorgcentru mn l Na twee jaren van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn lieve man en onze zorgzame vader Echtgenoot van E.M. Schrier-Koole W olphaartsdijk, 12-08-1934 Goes, 30-05-2016 Elisabeth Magdalena Schrier-Koole Marien Krijn Onze dank gaat uit tiaar het verzorgend personeel van thuiszorg SVRZ en Ter Valcke, voor hun liefdevolle verzorging tijdens het ziekbed van mijn man en onze vader. P/a Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat 8 4461 MH Goes Wij nodigen u uit voor de afscheidsplechtigheid op vrijdag 3 juni 2016 om 13.00 uur in Verenigingsgebouw De Brug, Oostkerkestraat 3 in Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats Gedenk te Sterven aan de Boomdijk in Wolphaartsdijk. Na de begrafenis willen wij graag met u herinneringen ophalen in Verenigingsgebouw De Brug. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we op 30 mei geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder, oma en schoondochter echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Oostkapelle: Cees Volwerk Hamburg: Sandor en Geraldin Serge, Eugénie Amstelveen: Etienne en Lisa Oscar Middelburg: mevrouw J.W. Volwerk-Lampers U kunt afscheid nemen van Yvonne in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op vrijdag 3 juni van 10.15 tot 10.45 uur. Aansluitend wordt de crematieplechtigheid gehouden op vrijdag 3 juni om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. f UITVAART ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonlijke uitvaart begeleiding i respectvol afscheid. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan Pieternella Paulina van Zweeden - Weststrate -Pietje - weduwe van Chris van Zweeden 02-09-1916, 30-05-2016, 's-Heer Hendrikskinderen Goes Jan van Zweeden, Christian en Linda David en Devina Paul en Ria van Zweeden, Patricia Sander en Fanny, Lucas Fleur Thijmen Correspondentieadres: Summertime plein 35 4533 AD Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van moeder op vrijdag 3 juni van 19.00 uur tot 20.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. U bent uitgenodigd voor de afscheidsdienst op zaterdag 4 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ik heb een steen verlegd, in een rivier op aarde Ik leverde bewijs van mijn bestaan Bram Vermeulen Een bijzonder mens is heengegaan: mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van eerder weduwnaar van Adriana Fioole (t 1989) Almelo, 11 juni 1932 Vlissingen, 29 mei 2016 Zijn echtgenote: Marija De kinderen van Herman: Els en Krijn Rens en Ko Ans en Douwe Herman en Sandra Marijke en Aart Yvonne en André Klein- en achterkleinkinderen De kinderen van Marija: Hetty en Jacq Bart en Astrid Anouk en Ben Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel van woning 25 van Ter Reede". De Savornin Lohmanlaan 21, 4384 KC Vlissingen Er is op vrijdag 3 juni in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen gelegenheid tot afscheid nemen van 12.30 tot 12.50 uur. De afscheidsdienst is aansluitend om 13.00 uur. De ter aarde bestelling zal in besloten kring plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats. Daarna is in genoemde kerk gelegenheid voor ontmoeting met de familie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64