Dvarlailafj r =m Familieberichten Adrie Blaakman Johannes Hendrik van Eldik Gerritje Heijstek - van de Burgt kükookop fflensenlinq.nl 14 woensdag 1 juni 2016 Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt 'Ik ben moe' maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van Hoofdplaat, 4 juli 1924 f Veere, 30 mei 2016 Koos Blaakman - de Munck Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op vrijdag 3 juni om 14.00 uur in de aula van Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, aan de Sandenburghlaan 2 te Veere. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en het ophalen van herinneringen aldaar. Na afloop van de plechtigheid begeleiden we Adrie in kleine kring naar het crematorium. correspondentieadres: zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, kamer 153 Sandenburghlaan 2, 4351 RL Veere X Herinner mij, niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis, dat geheel onverwachts van ons is heengegaan, onze lieve, zorgzame moeder en oma Pieternella Cevaal-Schrier Nellie sinds 9 augustus 2014 weduwe van Jan Cevaal A 7 mei 1935 f30 mei 2016 Ritthem: Hanneke en fan Angelique en Marco, Noa leffrey Kortgene: InaenRob Stephan en Ilse Niels en Marceline Correspondentie-adres Lambrechtsenstraat 21, 4389 TL Ritthem Er is gelegenheid om afscheid van onze moeder en oma te nemen, donderdag 2 juni van 19.00 uur tot 20.00 uur, in het Monuta uitvaartcentrum, Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 4 juni om 10.30 uur in de Protestantse Kerk te Ritthem. Deze dienst wordt geleid door Ds. E. Bouman. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ritthem. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoon lijk te condoleren in genoemde kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze altijd belangstellende buurvrouw Nellie Cevaal Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Ritthem, Ria en Jan de Pagter Met droefenis vernamen wij het bericht van het overlijden van onze oud medewerker en vader van onze collega Dirk, de heer Adri Provoost Wij zullen Adri blijven herinneren als een zeer gewaardeerde en waardevolle collega. Wij wensen de familie Provoost veel sterkte toe met het verwerken van dit zware verlies. Familie Muller Directie en medewerkers Multraship Towage Salvage Wim Maljaars Wim Maljaars De Heer is mijn Herder Psalm 23 Bewonderenswaardig was zijn levenskracht, sterk was hij in de strijd tegen zijn ziekte, hij bleef een levensgenieter, we gaan hem enorm missen... Han 16 maart 1944 130 mei 2016 Namens allen, dochter Sabine van Gastel-van Eldik broer Chris van Eldik Zierikzee, Borrendamme 67 Correspondentieadres: Everberg 4 4708 ET Roosendaal De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 3 juni in de Driekoningenkerk aan de Ring te Noordgouwe, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Vijverbergstraat 8 te Noordgouwe. Als je iets moet afgeven wat je erg lief is rest alleen nog de heimwee. Veel verdriet hebben wij over het verlies van onze jongste zuster, schoonzuster en tante Fijne herinneringen. Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden, Voor altijd in ons hart Rikje en Wim van Drie Corrie en Gijs Minnen Hennie en Lammert Versteeg Wim en Wil van de Burgt Kees en Christine van de Burgt Neven en nichten Pieter Johannes van Wingen K, - Piet - Piet van Wingen Zo vertrouwd Vele jaren lief en leed gedeeld. Nu los moeten laten Piet van Wingen Ad en Anneke Kole-Burger Isaac, Annedien en John Tom, David, Pieter, Anne en Carmen, opa Piets prinsesjes Piet van Wingen verzekeringen PIET VAN WINGEN We ontvingen het bericht dat overleden is In hem missen we een trouw en betrokken lid van onze vereniging. Bestuur en leden Vogelvereniging De Nachtegaal, Domburg e.o. Heden bereikte ons het bericht dat is overleden ons lid Biljartvereniging Oostkapelle V Verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zo zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zo zal blijven. Voor altijd in ons hart. Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa. Dankbaar zijn we voor de mooie herinneringen en dat hem verdere pijn bespaard is gebleven. Baarland Kapelle i 3 oktober 1942 30 mei 2016 Suzan van Wingen - de Jonge Emerence en Luc Olivier, Marthijn Joost en Jeanine Wout m-1 i Elstarstraat 59, 4421 DV Kapelle De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan en Nel van Wingen - de Wild Monique en Mare Sandra en Patrick Meike, Jens Kapelle, 30 mei 2016 Verdrietig zijn wij om het toch nog plotseling overlijden van onze zwager Ina en Leo van Geel Adrie en Lenie de Jonge - de Jonge Neven en nichten Kapelle, 30 mei 2016 zlm. Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze gepensioneerde medewerker Piet is lange tijd, van 1970 tot 2001werkzaam geweest bj ZLM Verzekeringen. Wij zullen hem herinneren als een enthousiaste collega, met een warm hart voor het bedrijf. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Suzan, onze collega Emerence, Joost en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers ZLM Verzekeringen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63