Het perfecte vaderdagcadeau! Fietsen door het mooie Twente! Ontdek 2 landen Johan Cruijff - De legende 1947-2016 Koop in de boekhandel of bestel op pzc.nl/johancruijff 4 dagen genieten in Aparthotel Delden Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Adviesprijs €209,-p.p. Lezersprijs 169,- p.p.* 003249 woensdag 1 juni 2016 Aparthotel Delden is het meest complete familie-, golf- en wellnesshotel van Nederland. Het is gelegen in de mooie gemeente Hof van Twente in het stadje Delden. Speciaal voor u als lezer heeft Aparthotel Delden een super voordelig arrangement samengesteld. prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. De normale toe slagen en kortingen zijn van toepassing op alle reserveringen. Het arrangement is geldig tot 1 december 2016 met uitzondering van feestdagen. Voor dit arrangement geldt een dagelijkse aankomst. Let op: nu tijdelijk (t/m 30 juni) met 10,- lezerskorting voor maar 24,95 bij gebruik van kortingscode JC2016. Normale prijs 34,95. Het hotel heeft een prachtig Wellness gedeelte dat Wellness Vital heet. Hier kunt u terecht voor een scala aan gezichtsbehan delingen en massages. Boek eens een behandeling, zowel voor dames als heren zijn deze een aanrader. U voelt zich nadien als herboren. Breng ook een bezoek aan Sauna Vital. Zeer complete saunafacilitei ten, allemaal onder één dak. Het gezellige familiehotel beschikt tevens overeen eigen volwaardige 9 holes golfbaan De Lage Mors met de NGF-B status. De baan is direct naast het hotel gelegen. U bent als greenfee speler van harte welkom. Inhoud Arrangement: 3 x overnachting ineen hotelkamer 3 x uitgebreid ontbijtbuffet •2xdriegangen diner 1 x goed gevulde picknickmand voor onderweg Gratis fietsroutes per kamer Gratis gebruik van het verwarmde zwembad Gratis gebruik van het overdekte spelterras Entree bij het bijzondere zoutmuseum in Delden Bezoekaan uitspanningde Haarmiihle net over de grens in Duitsland met een kopje koffie of thee. Gratis wifi Fietsenstalling met oplaadpunten Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of u kunt rechtstreeks boeken. Bel met Aparthotel Delden tel: 074-3777666 of mail receptie@aparthoteldelden.nl www.aparthoteldelden.nl/fietsvakantie Wilt u de golfsport eens proberen? Boek dan een les bij een van de golf professionals. Deze lessen zijn bij onze receptie te boeken. Heerlijk fietsen op het grootste en mooiste landgoed van Nederland 'Twickel' en een goedgevulde picknickmand voor onderweg. Een bezoek aan de beroemde tuinen van Twickel mag natuurlijk niet ontbreken. In het oude vestingstadje Delden kunt u genieten van de vele galerieën, leuke winkeltjes en musea. Dat is nog eens volop genieten van Twente! Lever deze bon in en ontvang 10,- korting bij onder andere: AKO, Blz., Bruna, Cigo, Libris, Plantage, Primera, The Read Shop en Vivant. Geldig t/m 30 juni 2016.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 18