Familieberichten Overladen kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 31 mei 2016 Maria Mulder-Veldman Riet Mulder Anna Constantia Maria Wens - Annie - Cornelia Jacoba van der Werf-Vane Riet Casper Smet TOOS Toos Nieuwenhuijze - Geelhoed Toos Nieuwenhuijze -Geelhoed Corrie We zullen je missen, maar je blijft voor altijd in ons hart. We weten dat er aan de andere kant op je wordt gewacht. Na een periode van afnemende vitaliteit hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van P.H. Mulder Doornspijk, t Goes, 26 januari 1949 29 mei 2016 Vlissingen: Marjan en Niels Silas Jeringsfehn (Duitsland): Jenneke Jesper Oost-Souburg: Geert en Dorien Gijs, B recht Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Mulder Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 3 juni om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Middelburg: Vaassen: Zakynthos (Griekenland): Chris (in liefdevolle herinnering) en Sari Mulder Marina en Moncef Geralda en Mentor Ardian Geschokt vernamen wij het overlijden van zoon van onze collega. Wij wensen Frangois, Bianca en familie veel sterkte toe bij dit verlies en de leegte die achterblijft. Directie en medewerkers Bouwbedrijf De Delta bv Middelburg Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van We wensen de familie veel sterkte Ingrid, Ko en Lien, Adrie en Marianne Gerrit Telkens hen je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd jou iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. Het gemis, een stille pijn datje nooit meer in ons midden zal zijn Heel rustig is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en 'oma Toos' 25 februari 1930 1" 29 mei 2016 J.B. Nieuwenhuijze Leny en Kees op 't Hof - Nieuwenhuijze Mariët en Jacco Kenny en Marijke, Naomi en Yoeri Jaap Nieuwenhuijze en Anita van Stee Vicky Michael en Aukje Sophie en Ramon Elise Leendert en Anita Nieuwenhuijze - van der Male Linda en Yorick Cindy en Rutger Sandra en Patrick Correspondentieadres: Landweg 16a 4458 BD 's Heer-Arendskerke De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 3 juni om 14:00u in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren vanaf 15:30u in Dorpshuis Heer Arendhuis, Torenring 46 te 's Heer-Arendskerke. Wij danken in het bijzonder dr. Wolbers, thuiszorg SRVZ en Hospice Clarahofje voor hun toewijding en zorg. We kregen het verdrietige bericht dat mijn schoonzus en onze tante is overleden. We bewaren warme herinneringen aan haar. S. Almekinders - Nieuwenhuijze neven en nichten Kapelle, 29 mei 2016 Als het leven niet meer gaat zoals je had gehoopt, als je zoveel wordt ontnomen, en het leven niet meer leven is, dan komt de tijd dat je erin berust dat het einde gekomen is. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Baarle-Nassau, 11 juni 1942 - f Goes, 28 mei 2016 Wageningen: Cora Rijk Heinkenszand: Aard Rijk Leiden: Ilse Rijk en Adri Loendersloot Inge Maaike Santpoort-Noord: Michel Rijk en Niek van Oostenbrugge Rhoon: Sjef Rijk en Ismeralda Rijk-van Soest Bastiaan Nieuwdorp: Pieter Rijk C orrespondentieadres Stationsweg 13, 4451 HJ Heinkenszand. Er is gelegenheid om afscheid van Annie te nemen op donderdag 2 juni van 10.15 tot 10.45 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, worden gehouden in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de afscheids bijeenkomst is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren en om elkaar een moment te ontmoeten. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. ri "ik heb er naar verlangd...' Na een voldaan leven is rustig ingeslapen onze zus, schoonzus en tante Sinds 16 januari 2000 weduwe van Willem van der Werf Dreischor Zierikzee *1 juni 1924 t 28 mei 2016 Familie Vane neven en nichten Correspondentieadres: A.J. van den Broeke Adriatischezeestraat 24 4388 GL Oost-Souburg We nemen afscheid van onze zus en tante op donderdag 2 juni om 13.30 uur in Trefpunt de Dorsvloer, Mr. P. Moggestraat 5 te Dreischor. Aansluitend aan de bijeenkomst zal Corrie bij haar man worden begraven op de Algemene begraafplaats te Dreischor. Na de begrafenis is er in Trefpunt de Dorsvloer gelegenheid om de familie te condoleren. Indien u geen kaart hebt ontvangen mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62