üyarlailerj COLOFON Familieberichten fH IDensenljnq.nl Familieberichten Magdatena Maria Verpoorten - Bruijnooge Toos Nieuwenhuijze - Geelhoed Toos Nieuwenhuijze -Geelhoed Toen (jodzag dat de 6erg te hoog, de weg te tatg, en fiet ademen te zwaar werd, sloeg hij zijn armen om haar heen en zei: "Ddet is goed zo". Dankbaar dat zij zo tang in ons midden mocht zijn, deden wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaanmijn moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder weduwe van Jacobus Jacob Verpoorten Zij overteed in de leeftijd van 95 jaar. lek en Netly E (ze en Jan ']{eme, 'Kidj Linda en John Jos en Marjolein 28 mei 2016 Ledetptein 18 105, Oostburg Correspondentieadres Kansetierscamp 11 6905 CH Zevenaar De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 2 juni om 14.00 uur in de auta van crematorium Temeuzen, Beddamystraat 28c te Temeuzen. Voorafgaande aan de crematieplechtigheid is er in het crematorium nog gelegenheid om afscheid van haar te nemen van 13.30 tot 13.50 uur. Na afloop is er een samenzijn en gedegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN Blijde berichten kijk ook op dinsdag 31 mei 2016 15 Telkens ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd jou iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. Het gemis, een stille pijn datje nooit meer in ons midden zal zijn Heel rustig is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en 'oma Toos' 25 februari 1930 29 mei 2016 J.B. Nieuwenhuijze Leny en Kees op 't Hof - Nieuwenhuijze Mariët en Jacco Kenny en Marijke, Naomi en Yoeri Jaap Nieuwenhuijze en Anita van Stee Vicky Michael en Aukje Sophie en Ramon Elise Leendert en Anita Nieuwenhuijze - van der Male Linda en Yorick Cindy en Rutger Sandra en Patrick Correspondentieadres: Landweg 16a 4458 BD 's Heer-Arendskerke De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 3 juni om 14:00u in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren vanaf 15:30u in Dorpshuis Heer Arendhuis, Torenring 46 te 's Heer-Arendskerke. Wij danken in het bijzonder dr. Wolbers, thuiszorg SRVZ en Hospice Clarahofje voor hun toewijding en zorg. We kregen het verdrietige bericht dat mijn schoonzus en onze tante is overleden. We bewaren warme herinneringen aan haar. S. Almekinders - Nieuwenhuijze neven en nichten Kapelle, 29 mei 2016 I 4 Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN ©088-0139999 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43