137,50 €399,- 499,- maaskant Soldaat van Oranje Soldaat van Oranje Barcelona Van Der Valk Barcarola 10 dagen €20,. KORTING Boedapest en omgevini 8 dagen Slechts v.a. Slechts v.a Catalonië, Gaudi en Dali ■tiecode BARC315* Vertrekdata en prijs per prijzen 2016 persoon Vertrekdata en prijs per Prijzen 2016 persoon Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis "VslP pzc.nl/webwinkel reizen busreizen Boek nu deze lezersreis reizen /fikY ANVR (ffij/ Dagarrangement inclusief diner SOLDAAT van ORANJE 2-daags arrangement SOLDAAT van ORANJE pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Met Bolderman Reizen naar Catalonië, de semi- autonome provincie van Spanje. Het gebied, dat eens onder de koningen van Barcelona- Arragon tot één van de grote zeemachten van de Middellandse Zee behoorde. Barcelona is de hoofdstad van de provincie. Een andere grote stad is Girona en natuurlijk gaan wij beide steden bezoeken. De Costa Brava, wat Wilde Kust betekent, strekt zich uit van de Frans-Spaanse grens tot Blanes, ongeveer 200 km zuidelijker. Hier vinden we naast moder ne badplaatsen zoals Lloret de Mar en Tossa de Mar, ook plaatsjes die hun oorspronkelijke karakter behouden hebben, zoals Cadaqués, Empuries en L' Escala. Catalonië heeft ook grote 4 juli 10 dagen €539,- 22 augustus 10 dagen €539,- 19 september 10 dagen €499,- dinsdag31 kunstenaars voortgebracht, zoals de architect Antoni Gaudi en de kunstschilder Salvador Dalf. Wij laten u tijdens de boeiende excursies niet alleen van steden, kunst en cultuur genieten maar ook van de indrukwekkende natuur, zowel aan de kust als in het binnenland. U verblijft in het uitstekende Van Der Valk Hotel Barcarola in de gezellige badplaats Sant Feliu de Guixols. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen op de heen- en terugreis in Midden-Frankrijk 5 of 7 overnachtingen in het uitstekende ***Van Der Valk Hotel Barcarola in Sant Feliu de Guixols Dagelijks goed verzorgd ontbijtbuffet en diner Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland (m.u.v. de 8-daagse reizen) Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden mei 2016 - J Eeuwenlang werd Hongarije overspoeld door machthebbers vanuit de gehele wereld. Alle over heersers kregen het niet voor elkaar om de Honga ren te onderwerpen. Hongarije was, toen het IJzeren Gordijn nog potdicht zat, al een buitenbeentje in het Oostblok. Boedapest wordt in tweeën gedeeld door de Donau. Die stroomt tussen het hooggele gen Boeda en het vlakke Pest. Gecombineerd met de monumentale bruggen en de schitterende ge bouwen maakt zij op iedereen een onuitwisbare indruk. Boedapest wordt niet voor niets 'de Parel van het Oosten' genoemd. Boedapest is een stad om te flaneren, een terrasje te pakken, te wande len, te winkelen of gezellig uit te gaan. De Hon- Maandag 13 juni €439,- Maandag 11 juli €439,- Maandag 8 augustus €439,- Maandag 5 september €439,- Maandag 3 oktober €399,- gaarse hoofdstad is modieus, uitbundig en cul tureel. In bijna ieder restaurant kunt u genieten van zigeunermuziek en voortreffelijke maaltij den. Geniet van de historische monumenten en bezienswaardigheden die u laten dromen over de rijke geschiedenis van Hongarije. U brengt tijdens deze reis een bezoek aan het pittoreske stadje Gödöllö, het buitenverblijf van Keizer Franz Joseph en keizerin Elisabeth, beter bekend als keizerin 'Sissi'. Tevens brengen we een bezoek aan de Donauknie met de steden Esztergom, Visegrad en Szentendre. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 5 overnachtingen in het 4* hotel Budapest Wifi gratis in Hotel Budapest (openbare ruimten) Dagelijks goed verzorgd ontbijt en 3-gangendiner Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 5 juni 2016 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen. Fouten en ANVR prijswijzigingen voorbehouden. Ga met lezers van Eindhovens Dagblad mee naar deze musical! Soldaat van Oranje-De Musical is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van één van de grootste verzetshelden uit onze vaderlandse geschiedenis: Erik Hazelhoff Roelfzema. Aan het begin van de oorlog ontsnapt Erik naar Engeland van waaruit hij zendapparatuur naar Nederland smokkelt en als piloot betrok ken is bij bombardementen op Duitsland. Hij wordt adjudant van Koningin Wilhelmina en ontvangt voor zijn verzetswerk ai tijdens de oorlog de Militaire Willemsorde, de hoogste Koninklijke onderscheiding. Zijn beroemde boek Soldaat van Oranje werd in 1977 verfilmd met Rutger Hauer in de titelrol en is nu op vernieuwende wijze te zien als musical in de TheaterHangaar op Vliegveld Valkenburg in Katwijk. Wij hebben samen met Eindhovens Dagblad voor u een speciaal dagarrangement. Inbegrepen zijn: vervoer per tourist-class touringcar vanuit eigen regio naar Vliegveld Valkenburg diner bezoek aan de voorstelling Musical Soldaat van Oranje le rang Vertrekdatum: 28 september Reserveringskosten€3,50 p.p. 2-daags arrangement incl. vervoer, entree le rang, diner, overnachting, ontbijt en bezoek aan Volendam en Amsterdam. ledag Vertrek vanuit eigen regio naar Noordwijk, waar we om plm. 16.00 uur aankomen. Na aankomst in het hotel volgt de kamerindelingen kunt u evt. nog even heerlijk uitwaaien aan het strand. Rond 17.30 uur volgt het diner, waarna we om 19.00 uur vertrekken naar Vliegveld Valkenburg in Katwijk voor bezoek aan de Musical Soldaat van Oranje. Na afloop terug naar ons hotel in Noordwijk voor de overnachting. 2e dag Nadat we van het ontbijt hebben genoten ver trekken we om 10.00 uur naar Volendam voor bezichtiging van deze mooie vissersplaats aan het IJsselmeer. Daarna wordt Amsterdam bezocht waar u op eigen gelegenheid de tijd kunt doorbrengen met stadsbezichtiging of winkelen. Om 16.00 uur vertrekken we weer terug naar uw uitstapplaats in de regio (aan- komsttussen 18.00 en 20.00 uur). Inbegrepen zijn: Vervoer per tourist-ciass Touringcar Diner, logies en ontbijt in hotel Golden Tulip Noordwijk Entree Musical Soldaat van Oranje le rang Vertrekdatum: 13 juli Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslagl-persoonskamerC25,00 ReserveringskostenC3,50 p.p. Meer informatie en boeken: U kunt rechtstreeks boeken bij Maaskant Reizen, telefoon (0412) 48 28 28. Deze reizen gaan door bij een minimum aantal van 25 deelnemers. Opstapplaatsen: Oss, Helmond, Eindhoven, Tilburg en Den Bosch. a SCR W DE MUSICAL DE MUSICAL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 28