Kimmann zint nu al op wraak Cristiano Ronaldo wil nu eindelijk eens succes hebben met Portugal Hoogtepunten INCLUSIEF MIS DIT NIET! www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 0 fl WGO flt BOEK NU! 26 8 DAAGSE BUSREIS juli en augustus AL VANAF: €399, MEDELLIN BMX'er Niek Kim mann kwam zondagnacht in Colombia een paar millimeter tekort om de wereldtitel super cross te prolongeren, maar echt rouwig was hij daar niet om. Zijn grote doel is olympisch goud, en wat is er dan mooier om in augus tus in Rio revanche op de Frans man Joris Daudet te nemen? Kimmann vertelde dat hij Dau det tijdens de wedstrijd een paar kleine fouten zag maken. Daar kon hij deze keer niet van profite ren, omdat hij moe was. „Normaal zou ik hem wel hebben gepas seerd, maar ik was kapot na twee zware dagen", vertelde Kimmann. Afgezien van het zilver op de supercross werd hij zaterdag ook nog wereldkampioen tijdrijden. Bij de vrouwen heeft Nederland in Laura Smulders ook een grote troef voor Rio. Ze heeft al een olympische bronzen medaille in haar bezit. Dat een eigen onoplet tendheid of van een ander in deze sport vaak funest is, ondervond Smulders maar weer eens bij de WK. Ze verloor bij de eerste sprong in de kwartfinale de con trole over haar fiets en klapte hard tegen de grond. Cristiano Ronaldo toonde zater dag heel de wereld eerst zijn spierbundels en daarna die grote beker die hoort bij het winnen van de Champions League. Hij stak drie vingers op, gelijk aan het aantal finales dat hij won. Twee keer met Real Madrid van Atlético Madrid, eerder al met Manchester United tegen Chelsea. Op 14 juni moet hij er alweer staan als voor Portugal het EK in Frankrijk begint. Hij maakte za terdag in San Siro dan wel de be slissende strafschop, maar dat was het dan ook wel. Ja dus, zul len zijn fans denken. Hij stond toch 'gewoon' weer op toen moest. Verder leek Cristiano Ronaldo niet op Cristiano Ronal do. Niet die dribbels, geen vlam mende dwarrelballen. De afgelopen weken miste Ronaldo zelfs een paar wedstrij den. Ongekend voor de man die al jaren als een soort geprogram meerde robot scoort en bijna nóóit een wedstrijdje laat schie ten of langdurig geblesseerd is. Natuurlijk ben ik nu moe, maar ik ben nog steeds fit. Zoals ik altijd fit ben Vorige week dinsdag nog stapte hij hinkend van het trainings veld. Maar 0 nee, haastte zijn trai ner Zinedine Zidane te zeggen: hij is gewoon fit. Om dat in de persconferentie na de gewonnen finale nog maar eens te herhalen. „En hij bracht ons dus ook nog de zege." Toch is, nu het feest rond de elf de bekroning van zijn club Real als kampioen van Europa gevierd is, de vraag of Cristiano Ronaldo, en vooral zijn lichaam, klaar is voor alweer een volgend piek moment. Roemloos Tijdens een groot toernooi uit blinken met zijn land: Ronaldo deed het nog nooit. Eigenlijk was het EK van 2004 in eigen land, als broekie en natuurlijke opvol ger van Luis Figo, nog zijn beste toernooi. Ze verloren toen tot ie ders verrassing de finale van Griekenland. Maar daarna? De EK's van 2008 en 2012 waren niet de EK's van Ronaldo. Net als de WK's van 2006 en 2010. Op het laatste WK in Brazilië gingen Por tugal en Ronaldo in de eerste ron de roemloos ten onder. Ook toen had hij net de Champions League gewonnen met Real Madrid. Het blijft een onverklaarbaar fe nomeen waar ook de Argentijn Lionel Messi last van heeft: de beste voetballers van de wereld die met hun land maar geen hoofdprijs pakken. De oefeninterland van Portugal donderdag tegen Engeland slaat hij uit voorzorg over. „Natuurlijk ben ik nu moe, maar ik ben nog steeds fit. Zoals ik altijd fit ben." Tiroler muziekavond VERTREKDATA EN PRIJZEN INCLUSIEF dinsdag 31 mei 2016 Cristiano Ronaldo geniet na van de Champions League-winst met Real Madrid. Maar zaterdag oogde hij niet fit in Milaan, terwijl het EK met Portugal al weer voor de deur staat. Kan hij ook eens schitteren op een groot landentoernooi? Als 31- jarige misschien wel zijn laatste kans op glorie met zijn land. Daniël Dwarswaard Milaan —Cristiano Ronalda Kirchberg is in de zomer en winter zeer geliefd is bij 'ons' Nederlanders. Bezoek de hoogtepunten van Tirol, waaronder de Krimmler watervallen, de Gerlospass en de beroemde Grossglockner. Op de Achensee kunt u een mooie boottocht maken. Een gezellige Tiroolse muziekavond in het hotel mag natuurlijk niet ontbreken. Wilt u nog meer gezelligheid? Ga mee naar het Tiroler muzikale cabaret in Westendorf! DAG 1 Heenreis U reist comfortabel per touringcar naar Oostenrijk. U dineert onderweg. DAG 2 Krimmler watervallen en Gerlospas Vandaag brengt u een bezoek aan de Krimmler watervallen in het natuurgebied Hohe Tauem. In de middag rijden we via de Gerlospas langs het stuwmeer Durlassboden. DAG 3 Swarovski Kristal weiten en Innsbruck In de ochtend brengen we een bezoek aan de Swarovski Kristallwelten in Wattens. Vervolgens rijden we naar Innsbruck. DAG 4 Grossglockner en Zeil am See Na het ontbijt vertrekken we per touringcar voor een tocht naar de beroemde Grossglockner. Vervolgens rijden we naar Zeil am See. DAG 5 Rattenberg, Jenbach stoomtrein en Achensee In de ochtend brengen we een bezoek aan Rattenberg. In Jenbach hebt u de mogelijkheid om met een stoomtrein verder te gaan tot Mau- rach. In Maurach kunt u een boottocht maken over de Achensee. DAG 6 Kitzbühel, Kirchberg en Alpenspektakel In de ochtend bezoeken we Kitzbühel, één van de bekendste plaatsen in Tirol. In de middag heeft u vrije tijd in Kirchberg. Bij voldoende belangstelling kunt u 's avonds een bezoek brengen aan het Alpenspektakel in Westendorf. DAG 7 Kufstein Vandaag brengen we een bezoek aan Kufstein met als middelpunt de indrukwekkende vesting. DAG 8 Terugreis Na het ontbijt vertrekken we richting Nederland. 1 julinu vanaf €429,- 8,15julivanj£439T- voor€399,- 22, 29 juli, 5,12 augustusvanj£449F voor €399,- 19 augustusnu vanaf €439,- 26 augustus, 9 septembernu vanaf €429,- 16 septembernu vanaf€419,- 23 septembernu vanaf €399,- -> Vele data gegarandeerd vertrek! V 7 hotelovernachtingen in Kirchberg V 7 maal ontbijtbuffet en lx diner op de heenreis V Welkomstdrankje Apfelstrudel (aankomst Kirchberg) V 6x 3-gangen diner met saladebuffet in het hotel V Tiroler jodelavond in het hotel V Gratis WiFi in de lobby van het hotel V Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider V Koffie of thee op het verzamelpunt op dag 1 V Vervoer per Comfort Class touringcar Accommodatie beoordeling Dit gezellige hotel ligt in het centrum van Kirchberg. Het beschikt over een restaurant, bar en een kegelbaan. WiFi is beschikbaar en gratis in openbare ruimtes van het hotel. De kamers zijn voorzien van een zithoekje, tv, telefoon en badkamer met douche en toilet. Fouten voorbehouden. Prijzen vanaf en p.p. o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. jJj JjJ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 26