Genieten op Lanzarote Genieten in Duitsland NIEUW PARCOURS! 'ÊL 8 dagen nü vanaf 459 Klantbeoordeling 8,0 "Heerlijk relaxed" Boek nu deze lezersreis ~\ÜlP pzc.nl/webwinkel reizen zonvakantie De wereld is Kras Vertrekdata en prijzen www.kras.nl/LR83127 25 JUNI IS HET WEER ZO VER Olé Olivina Lanzarote**** Hoe boek ik deze lezersreis? 6- t/m 22-daagse zonvakantie inclusief vlucht, transfers en verblijf Exclusieve lezersreis ^Boek vóór 9 juni op Kras.nl/LR54144 Tot 79,- voordeel per persoon! maandag 30 mei 2016 Vertrek van 16 juni t/m 30 oktober 2016. 8 dagen 15 dagen Meer reisduren mogelijk. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inbegrepen: retourvlucht Amsterdam/Eindhoven-Arrecife met TUIfly of Transavia, handbagage, luchthavenbelasting, brandstof toeslagen, transfers van en naar de accommodatie, verblijf in Olé Olivina Lanzarote o.b.v. logies en ontbijt, IML-sprekende reisleiding en gratis excursie naar zondagsmarkt in Teguise met Engelsspr. gids. Niet inbegrepen: reis-en annuleringsverzekering, ruimbagage, reserveringskosten 25 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Lezersprijs nü vanaf €459 nü vanaf €769 Het is mogelijk om jezelf in te schrijven voor de PZC Familieloop! Voor zowel hardlopers als families een zeer interes sant evenement, georganiseerd door de PZC en Dynamica. Dit jaar is er een heel nieuw parcours uitgekozen. De route loopt door de stad en langs de boulevard, wat ervoor zorgt dat het lopen van elk van deze afstanden een echt genot is. Of u nou echt voor een (persoonlijke) recordtijd of voor een gezellig dagje uit wilt gaan, de PZC Familieloop zorgt ervoor dat het mogelijk is. Alle uitslagen, ranglijsten, foto's en video's komen te staan op de PZC-website. Ook dit jaar maakt de PZC er weer een groots evenement van. Wilt u meer informatie? Kijk dan op pzc.nl/club en zie wat de PZC Club dit jaar voor uw familie kan betekenen! Dit moderne 4-sterrenhotel ligt op een toplocatie! Het ligt direct aan Los Pocillos, een van de mooiste zandstranden van het eiland. Het centrum van Puerto del Carmen ligt op ca. 2 km. Het hotel beschikt o.a. over een buffetrestaurant, 2 bars, maar liefst 5 buitenzwem baden (verdeeld over 3 locaties) met ligbedden en hand doekenservice, entertainment met shows en live muziek en diverse sportfaciliteiten. U verblijft in een comfortabele kamer voorzien van o.a. airco, televisie, gratis wifi en balkon of terras met een zitje. Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR83127 of bel met Kras: 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83127 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 13 juni 2016. De Canarische Eilanden waren nooit eerder zó populair. Op deze pareltjes in de Atlantische Oceaan vindt u sfeervolle dorpjes, vulkanische hoogtepunten, bananenplantages, woestijngebieden en schitterende stranden. Bovendien kunt u hier het hele jaar door genieten van een zeer aangenaam klimaat. Speciaal voor u selecteerden wij een tophotel nabij de gezellige badplaats Puerto del Carmen op het befaamde Lanzarote. De unieke zwarte lavastranden, witte huisjes, architectuur van César Manrique, druivenranken en het Nationaal Park Timanfaya met de vuurbergen veroveren moeiteloos de harten van de bezoekers. Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant een excursie naar de zondagmarkt in Teguise geheel gratis! Kortom, het hele jaar door de ideale vakantie voor u. Boek snel! 3-4 dagen vanaf Ontdek het gemoedelijke Limbach in Midden-Duitsland. Omgeven door het Odenwald is dit de ideale bestemming voor het maken van schitterende fiets- en wandeltochten. Uw wandelkaarten en Nordic Walkingstokken zijn al geregeld... Hotel Limbacher Hof*** Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR54144 Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 9 juni 2016. Ga naar Kras.nl/LR54144 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR54144 <4i Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. res.kosten en CalamiteitenPonds. Landelijk hotel Ontbijtbuffet Dinerbuffet Gratis wifi parkeren Fietsen en wandelen Supervoordelig! Dit landelijke 3-sterrenhotel ligt rustig, in natuurpark Neckertal- Odenwald, nabij het centrum van Limbach. Direct vanuit het hotei kunt u prachtige fiets- en wandeltochten maken in de groene en bosachtige omgeving. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lounge, restaurant, bar, een kegelbaan en gratis parkeergelegenheid. U verblijft in een comfortabele kamer met o.a. televisie, zitje en badkamer. Inbegrepen: 4/5 dagen (3/4 nachten) verblijf in Hotel Limbacher Hof, dagelijks ontbijtbuffet dinerbuffet, wandelkaart, gebruik Nordic Walking-stokken, 1 uur bowlen per kamer en toeristenbelasting. Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 26 mei t/m 28 december 2016. van vooru 4 dagen vanaf JAST- vanaf 89,- 5 dagen vanaf 498/- vanaf 119,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 8