9 Gors^ mensen inq.nl Familieberichten Casper Smet Adriaan Willem Wisse Adriaan Willem Wisse Aron Wisse COLOFON Familieberichten mm* - Aron - - Aron - Baarland: Baarland: 12 juli 2001 Casper Smet Anja de Leeuw-Sinke Anja de Leeuw Leendert Jan Minnaard kijk ook op maandag 30 mei 2016 25 Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 31 16a Intens verdrietig geven wij u er kennis van dat, na eerst vier weken voor hem gezorgd te mogen hebben, na een kortstondig ziek zijn door de HEERE van ons is weggenomen ons innig geliefd zoontje 26 april 2016 - 27 mei 2016 Lennard en Petra Wisse-van Liere Raadhuisstraat 14, 4431 AJ 's-Gravenpolder. be begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met intens verdriet delen wij u mee dat door de HEERE op Zijn tijd van ons is weggenomen ons innig geliefd kleinzoontje, neefje en achterkleinzoontje in de leeftijd van een maand. 's-Gravenpolder: A.J. Wisse M. J. Wisse-de Witte Geerten Jolien en Joost Annely Arjen Mirjam Goes: J.P. Wisse-de Kraker G. de Witte J. de Witte-Hubregtse Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. 27 mei 2016 Met groot verdriet geven wij u er kennis van dat de HEERE op Zijn tijd van ons heeft weggenomen ons zeer geliefd kleinzoontje, neefje en achterkleinzoontje in de leeftijd van een maand. 's-Gravenpolder: Jan van Liere Rianne van Liere-de Kraker Anthonie en Linda Pauline en Jacco Marina en Dirk Arjan C.A. van Liere P.van Liere-Verhage W.A. de Kraker J.P. de Kraker-de Goffau Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. 27 mei 2016 De dagen en nachten zij glijden voorbij, toch zijn ze anders, jij bent er niet bij. Ons leven de angsten, pijn en verdriet ook zij voel anders, sinds jij ons verliet, be dagen en de nachten zij glijden voorbij, maar toch is het anders, wie we missen ben jij. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, laten we u weten dat vrij onverwacht van ons is heengegaan Zijn ouders Zijn opa's en oma's Zijn oom en tantes Zijn neefje t 26 mei 2016 Francois en Bianca Leander en Riet Adrie en Addy Stefan en Jantie Gerlinda Joey Zijn overgrootmoeder oma Haarbosch Maartenbroersweg 51 4417 BK Hansweert Casper is opgebaard in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle, waar het afscheid nemen is op woensdag 1 juni van 19.00 tot 20.00 uur. We willen afscheid nemen van Casper op donderdag 2 juni om 13.00 uur in Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert, aansluitend is de crematieplechtigheid om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Hierna kunt u de familie condoleren. geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol ongeloof ontvingen wij het verdrietige bericht dat is overleden. «jwJwtraining Wij zullen Casper herinneren als een innemende, ondeugende maar vooral levendige knul. We zullen hem missen. Bianca, Francois en de verdere familie wensen we veel sterkte toe. Cliënten en medewerkers van Gors, locatie De Cirkel Met verdriet in ons hart hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lieve vriendin van onze vader en schoonvader. Arjan van Dijke Martijn en Mariëlle van Dijke Ton van Dijke Yerseke, 25 mei 2016 Erg verdrietig zijn we nu onze vriendin en wandelmaatje is overleden Anja, wat zullen we jou met je humor, je optimisme, je doorzettingsvermogen missen. Janny, Jeannet, Maja en Riet Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, delen wij u mee dat nog vrij plotseling is overleden onze lieve opa, broer, zwager en oom in de leeftijd van 79 jaar. Ina (in herinnering) Paola en Sjoerd Leon en Monique Jan (in herinnering) Chris en Ursula (in herinnering) Frans Jenny en John (in herinnering) Piet en Ties Lauw en Anja Ko Neven en nichten Yerseke, 27 mei 2016 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Gr. van Zoelenstraat 12 4401 KB Yerseke De afscheidsdienst, geleid door ds. B. Kooistra, wordt woensdag 1 juni om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl ïMIHIW! SSfc WÊÊÊÊ PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 56