Familieberichten O IHensenlinq.nl üyarlaila/J 24 maandag 30 mei 2016 Jakob Jan Barentsen - Jaap - Piet Bruggeman Met leedwezen delen wij u mede dat onze zwager en oom is overleden De heer P. Kruithof G. van Oosten f S.P. van de Repe-van Oostent P. Traas-van Oosten f L. Lansen-van Oosten L.P. van Oosten M. La Grand-van Oosten M. van Oosten t J. van Oosten t Neven en nichten Oost-Souburg. 29 mei 2016 A.D. van Oosten-Nijsse t J. van de Repe t L.W. Traas f J. Lansen f J. van Oosten-Baljeu t J. La Grand t W.T. van Oosten-Reinhout t Johannes Carolus Goovers - Johan - Ons lieve opaatje Johan Goovers Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. Verdrietig, maar dankbaar voor wie zij was, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Gerritje Heijstek - van de Burgt Gerda Bameveld, 14 juli 1950 Vlissingen, 28 mei 2016 Gerda hield van mensen Bert Heijstek Arjan Heijstek Anne Jansen - Heijstek Martijn Jansen Senna Jayven Gerda is thuis. U kunt hier afscheid van haar nemen op woensdag 1 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De dankdienst voor haar leven, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 2 juni om 10.30 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt 3 te Vlissingen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wibautlaan 13 4386 EC Vlissingen Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens Wij verloren een kostbaar mens en voelen ons blijvend verbonden met onze lieve schoonzus en tante Gerritje Heijstek - van de Burgt Wij zijn dankbaar voor alle warme en liefdevolle zorg die zij aan de mensen om haar heen gaf Wim en Bets Heijstek Ellen Heijstek en Herbert Cappon Neven en nichten Vlissingen, 28 mei 2016. Gerda Heijstek kijk ook op Zie steeds die positieve momenten in je leven die je nieuwe impulsen kunnen geven, heldere lichtpuntjes die je mag beleven; mensen om je heen. Geniet van positieve momenten in je leven die je nieuwe impulsen kunnen geven, heldere lichtpuntjes die je mag beleven, want je leeft niet voor jezelf alleen. Het is moeilijker om een tempo vast te houden, dan een tempo te creëren. (als laatst meegegeven aan de kleinkinderen) Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Ritthem 11 november 1926 Vlissingen Middelburg Willemstad (NB) Meije t Vlissingen 23 mei 2016 Nienke Barentsen-Hemmes Bram en Esther Henk en Brigitte Ine en Allert En de kleinkinderen: Lucas, Bente, Tim, Mats Correspondentieadres: Vredehoflaan 360 4382 CJ Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Woensdag 25 mei 2016 is overleden onze erevoorzitter Piet is jarenlang lid en voorzitter geweest van onze vereniging Wij danken hem voor zijn grote inzet voor Euterpe Bestuur, dirigenten en leden van muziekvereniging Euterpe Heinkenszand, 29 mei 2016 Liefdevol, sociaal, familie-man Een man om van te houden! Je wilde nog zo graag blijven. Met groot verdriet, maar ook vervuld van mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot opa echtgenoot van Pim Goovers - van Paassen in de leeftijd van 72 jaar. Pim Jacqueline Stacey Quincy, Djermany Ashley en Aftaab Aysha John en Anita Yannick Demi 27 mei 2016 Dr. W. Dreeslaan 19 4463 XE Goes Johan is opgebaard in het rouwcentrum, Geldelooze- pad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 juni van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 2 juni om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. We gaan je missen. Stacey, Ashley Yannick, Demi Quincy, Djermany, Aysha Met verdriet in ons hart, maar ook met dankbare herinneringen, geven wij kennis dat toch nog plotseling is overleden onze geliefde zwager en oom Jan (T) en Corry Lepoeter - van Paassen Dirk en Nellie(T) van Paassen - van Weele Jan en Addie(f) de Kok - van Paassen Leny van Vredegem - Verstraate neven en nichten Goes, 27 mei 2016 Tot ons groot verdriet is overleden We verliezen in haar een Buurvrouw met een hoofdletter B. We zullen haar missen. We wensen Bert, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De buren: Peter, Hannie, Henk, Arjanne, Piet, Elfriede, Riet, Wim, Jenny, Niels, Natalie, Robin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55