Max wint, Steven wint; Jumbo juicht het hardst Vluggertjes» Ze zijn weg voordat je het weet M hebben geluk 7 f X'AT. M fTiEM fer wordt, is uitzonderlijk. Vrese lijk." De Onderzoeksraad voor Vei ligheid start een 'verkennend on derzoek'. Het onderzoek van de inspectie SZW, de voormalige ar beidsinspectie, is al in volle gang. Mede daardoor is nu al te zeggen dat het opmerkelijk is, dat het zo mis kon gaan. Volgens de website van bou wer BAM is de omgeving van het gebouw waaraan wordt ge werkt als 'veiligheidszone' aange merkt. 'Omdat het binnen die zo ne theoretisch mogelijk is dat bouwmateriaal naar beneden valt, mag hier geen publiek lo pen, fietsen of rijden'. En: het hij sen op hoogte gebeurt in princi pe 's nachts en dan wordt een groter gedeelte om het gebouw afgesloten. Nu werd er gehesen op het mo ment dat talloze mensen naar hun school of werk gaan, op één van de drukte momenten van de dag: de ochtendspits. Of, zoals een toeschouwer samenvat: „Ver trek je 's ochtends naar je werk, kom je nooit meer terug. Dat is eigenlijk onvoorstelbaar." De branchevereniging zal na al le onderzoeken kijken of en hoe in de toekomst voorkomen kan worden, dat het misgaat. De eer ste maatregelen staan al op het programma. Daar heeft de fami lie van de overleden vrouw niets aan. Gistermiddag was de politie nog volop bezig met het informe ren van de nabestaanden. Het duurde lang voor haar lichaam kon worden weggehaald en haar identiteit kon worden vastgesteld. Want urenlang was er bij agenten de vrees voor een nog grotere ramp; door het naar beneden storten van meer stei germateriaal. „Zeker, zeker, zeker, ja joh, dit is één grote euforie. In schaatsen en wielrennen waren we al langer geïnteresseerd en gelukkig von den we een team waar we ons aan konden verbinden. En Max, daar zaten we al langer aan vast. Ik heb wel wat verstand van autoracen (hij nam meerdere keren deel aan de Dakarrally, red) en in hem heb ben we altijd al geloofd, maar dat hij zó snel met prestaties zou ko men, had niemand gedacht." „Luister, we waren hier toch nooit aan begonnen als ik dacht dat we 'nooit niks' zouden winnen." „Daar kijken wij zeker naar. Als er ooit ook maar iets ter sprake komt is die naam Jumbo er meteen weer af. Alsjeblieft, alsjeblieft zeg. Je zet in op iets waar je in gelooft, technisch, tactisch, het manage ment dat erachter zit. Je wilt vast weten wat het ons allemaal kost en dat ga ik je niet vertellen, maar Dat Max zó snel met prestaties zou komen, dat had niemand gedacht het zijn substantiële bedragen, dus we doen het niet zomaar." „Nee, maar je hoopt het wel. Net als je hoopt dat Max Verstappen wereldkampioen wordt. Dat die ta lenten het zó snel laten zien, is een geweldige boost." „Nou, dat willen we samen. Zo wel het team als wij. Deel zoveel als je kunt, dat is leuker om naar te kijken dan dat het één grote blackbox is waar ineens een win naar uitkomt." „Ik denk niet dat er ineens duizen den klanten méér naar onze super markten komen, omdat we op dat shirt staan. We willen verrassend zijn en ik dacht toch wel dat dat met deze twee winnaars meer dan lukt. En als ik kijk naar de groei van Jumbo dan groeien we procentueel sneller dan de rest van de markt. Nooit is precies aan te geven waaraan dat ligt, maar dit sportsucces levert daar zeker een bijdrage aan. Volgende week hebben we met Max een event in Zandvoort, het zal er drukker dan ooit worden. En Max gaan we binnenkort weer gebruiken in een commercial over thuisbezorgen, dat wordt hila risch. Meer zeg ik niet, maar laat je fantasie er maar op los." vodafone.nl/vluggertjes Vodafone Power to you vrijdag 27 mei 2016 SAPINDA lecfBu// dacht ik' Frits van Eerd van Jumbo zit el ke dag juichend voor de tv. Wint eerst Max Verstappen een Grand Prix, straks pakt Steven Kruijswijk de Giro. En wie spon sort al dat moois: Jumbo. Victor Schildkamp Veghel Hoe kun je zoveel mazzel heb ben? Zitten jullie elke dag jui chend voor de buis? Bent u zo'n visionair? Maar zeker wielrennen is altijd linke soep... „Hoezo?" U zou de eerste sponsor niet zijn van een wielerploeg waar do ping opduikt. Frits van Eerd, topman Jumbo Maar wees eerlijk: de Ronde van Italië winnen, daar had u nooit aan gedacht. Steven Kruijswijk is heel open in wat hij doet en laat, ook met het oog op doping. Zit Jumbo daar achter? Wat merken jullie er eigenlijk zelf van? Gekte in jullie winkels? Topman Frits van Eerd en Max Verstap pen tijdens de presen tatie van de Familie Ra- cedagen, die 4 en 5 juni worden gehouden: Van Eerd: „Het zal er wel wat drukker wor den dan verwacht." FOTO CHRIS SCHOTANUS/NOVUM Actie geldig t/m 26 juni 2016. HUAWtl p.mnd.2 r. Incl. Samsung Galaxy S7 t.w.v. €699 Incl. Huawei P9 t.w.v. €599 Incl. iPhone 6 t.w.v. €650

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 7