m IDensenlinq.nl Familieberichten kükookop (Hensenlinq.nl Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Janna Lemsom-Daane Na een actief en betrokken leven heeft de Heer tot Zich geroepen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, trotse oma en overoma janny 25 september 1934 f 25 mei 2016 Drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Wij zijn dankbaar dat we haar ook de laatste dagen met liefde mochten omringen. Sjaak Lemsom Anneke en Cees Beanne en Vincent, Iris Vera Louren Marije Leo en Petra Marloes en Frank Esther Rien en Rianne Jeroen Lucas Maurits Veronique Kromme Reke 14,4325 AL Renesse De dank- en gedenkdienst voor haar leven, waar voor we u van harte uitnodigen, zal gehouden worden maandag 30 mei om 13.00 uur, in de Jacobuskerk te Renesse. Daarna gaan we naar de begraafplaats, waar we haar lichaam ter ruste zullen leggen in het graf. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse. Hendrik Adriaan Geluk - Henk - DE VLIEGER COLOFON Familieberichten Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Twitter Facebook vrijdag 27 mei 2016 19 In vrede leg ik mij neer en meteen slaap ik in, want U, Heer, laat mij wonen in een vertrouwd en veilig huis. Psalm 49 Jij koesterde ons en was 'n prachtman, de laatste jaren koesterden wij jou. Na een werkzaam leven vol liefde voor zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen is van ons heengegaan in de leeftijd van 86 jaar. A.G. Geluk-Bom Anneke Janus Olger Nathalie, Femke Marije Jermaine, Marie, Quint Joke Jaap Karlien Marcel, lens, Nout Rik Marleen Jos Monique Evi Joost Janice Tijs Nelleke Jan Ilse Koen 24 mei 2016 Deltastraat 8 4322 BN Scharendijke Henk is thuis. Afscheidsbijeenkomst en condoleren op zaterdag 28 mei om 14.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Gebr. Weststrate B.V S3) HEW HOLLAND (3b TOYOTA Landbouwmachines - Intern transport DELVANO VELDSPUTEN Het vele meeleven na de verwoestende brand van ons bedrijf in Goes heeft ons verwonderd en ont roerd. De blijken van belangstelling in de vorm van tele foontjes, kaarten, briefjes, mailtjes met hartelijke woorden, attenties, aanbiedingen van (werkruim te, en andere vormen van meeleven hebben ons goed gedaan. Ook de steun en medewerking van onze medewerkers hebben wij zeer gewaardeerd, ledereen hartelijk dank hiervoor. Tot hiertoe hebben wij met elkaar moed en kracht gekregen om te doen wat onze hand vond om te doen. Dat wij, nu we weer plannen maken voor de herbouw van ons bedrijf, mogen beseffen dat Gods zegen hierin niet gemist kan worden. Fam. Weststrate Fam. Van Houte E-mail familieberichtenbndestem(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Naam Plaats volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74