ÜyarlailsfJ Familieberichten O IHensenlinq.nl Af 14 vrijdag 27 mei 2016 Anja de Leeuw-Sinke Johanna Cornelia Klaziena Sinke Anja de Leeuw-Sinke Anja De Leeuw - Sinke Pieter Lambertus Bruggeman Piet Chris Goderie Livina Cornelia de Regt - Verschrage w/ïnzi Herman Vingerhoed kijk ook op Ik ben tegen alles bestand door Hem die mij kracht geeft. Filippenzen 4:13 Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en vriendin Johanna Cornelia Klazina sinds 18 januari 2001 weduwe van Marinus Nicolaas de Leeuw in de leeftijd van 56 jaar. Evelyn en Joost Nick Philip Thomas Piet 25 mei 2016 Vletstraat 36 4401JM Yerseke Anja is opgebaard in het mortuarium van het verenigings gebouw Molenlaan la te Yerseke. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aldaar zaterdag 28 mei van 14.00 tot 15.00 uur. Ingang via de Molenlaan. De dankdienst voor het leven van Anja. geleid door ds. C. Baggerman, wordt maandag 30 mei om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Iedereen die zich betrokken voelt bij ons gezin is welkom Zie Ik ben met u, al de dagen, tot aan de voleinding der wereld. Matteus 28:20 Met veel verdriet moeten wij, na een ernstige ziekte, afscheid nemen van onze zeer geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante Anja Sinds 18 januari 2001 weduwe van Marinus Nicolaas de Leeuw Yerseke: Kees Sinke en Ida Sinke-van Stee De Wijk: Jacolien en Leo Tjoonk-Sinke New York: Elianne Tjoonk Groningen: Jasper Tjoonk Yerseke, 25 mei 2016 Op Zijn tijd heeft de Heere na een ernstige ziekte uit onze familiekring weggenomen mijn geliefde schoondochter, onze schoonzus en tante weduwe van M.N. de Leeuw in de leeftijd van 56 jaar P. de Leeuw f P. de Leeuw-van Velzen H.G. de Leeuw J.P. de Leeuw-Tramper G.M. de Leeuw C.A. de Leeuw-Daane G.M. de Leeuw t P. de Leeuw N.M. de Leeuw-Dekker G.M. Vos-de Leeuw K.M. Vos M.P. Horne-de Leeuw D.W. Horne C. de Leeuw M. de Leeuw-Everse neven en nichten In liefde gedenken wij hen die ons zijn voorgegaan. Dat de Heere de kinderen, Piet en ons sterken wil in dit zware verlies en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Met zeer grote bewondering voor haar kracht, bezorgdheid en liefde heeft de familie afscheid moeten nemen van Wij wensen de familie en nabestaanden veel sterkte toe met dit intense verdriet. Roy en Anouk Freddy, Adriaan Timo en Carola Elles, Evelien Peter Jan en Manon Celine, Sue-Lynn Danny en Rianne Willem, Stefan Marcel en Linda Marcia, Jesse Pete en Anneleen Joeri, Ramondy Hermen en Ylja Martijn, Kevin Angelique en Maarten Jaco, Frank Dennis en Jodie Edwin en Lieke Paul en Iris Kevin en Paola Stephan en Roos Patrick en Anouk Lennart en Nathalie Marco en Marloes Jacco en Katharine Marijn en Jolanda Koen en Denise Mathieu en Manon, Liv Arjen en Bianca Christiaan en Monique, Jan Waar gij nu zijt, was ik voor dezen. Waar ik nu ben, zult gij dra wezen. Besef de betrekkelijkheid van 't leven. Het is zo kort, het duurt maar even. Levenslustig - Muzikaal - Zorgzaam Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur is, temidden van zijn dierbaren, vredig van ons heenge gaan mijn lieve man en onze lieve Piet in de leeftijd van 81 jaar. Goes: Leny Overbeeke Goes: Margreet Roijers en Rob van Tiel Joost en Melinda Geert Noor en Jaap Nieuwe Tonge: Kees en Anke Roijers Jeroen Erik Piet is eerder gehuwd geweest met Suus de Buck, f 6 januari 2004 Goes, 25 mei 2016 Beukenstraat 158, 4462 CB Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar huisarts Eric Rijken, voor zijn goede zorgen. Verdrietig om jou te moeten missen maar bedankt voor alles! Adrie Bruggeman-Kosten Kapelle, 25 mei 2016 Totaal onverwachts is overleden, onze schoonzoon, zwager en oom Lieve man van Agnes en trotse en lieve papa van Liselotte en Rozemarijn We wensen ze alle sterkte toe met dit grote verlies Johan en Adri Buitelaar- Poppe Lydia en Simon Jobse- Buitelaar Martin en Marjo Buitelaar- Geerts Neven en nichten Rijsbergen, 23 mei 2016 Volop genietend van wat het leven te bieden heeft, is tot ons grote verdriet plotseling overleden mijn geliefde en zorgzame echtgenote, onze moeder en oma 's-Heer Arendskerke, 21 november 1944 t Leiden, 24 mei 201 6 ts Cf aa n /taan :r< mtiien Willem de Regt Katja en Gaz Marloes en Andy Joey Luke Molenstraat 38 2171 GN Sassenheim Fina is overgebracht naar de familiekamer van crematorium Haarlemmermeer, waar bezoek in overleg mogelijk is. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Fina op dinsdag 31 mei om 14.00 uur in de aula van crematorium Haarlemmermeer, Hoofdweg 1100, 2153 LN Nieuw-Vennep. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium, waar wij met elkaar een glas drinken op het leven van Fina. Fina was dol op bloemen. PP**! f Als een schip achter de horizon verdwijnt is het niet weg, we zien het alleen niet meer 10- 1938 24-5-2016 E.J. Vingerhoed-Hofman Marjo en Mark Peter en Rina Edgar Els Amber en Lotte Correspondentieadres: Girsesland 29, 4337 CE Middelburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73