Frozen Summer Fun in Disneyland® Paris stipreizen.nl/disneyland-paris stip 30 185 of bel 088 - 70 70 600 (maandag t/m vrijdag 9:00-16:00 uur) De Nederlandse Formule i-coureur reed in de trainingen de vijfde en vierde tijd. Ricciardo stond er twee keer voor, op de vierde en eerste stek. Ricciardo beschikt echter over de enige nieuwe, naar verluidt 35 pk sterkere, Renault-motor die Red Buil heeft. In de eerste training was de marge kleiner dan die volgens Ver stappen vanwege het motorverschil moet zijn, in de tweede iets groter. „Een paar tienden." Van extra spanning tussen Verstap pen en Ricciardo, de goedlachse Au straliër, is door de motorsituatie geen sprake. Of er discussie is ge weest wie de motor zou krijgen? „Al leen in de media", zegt Verstappen met een knipoog naar de om hem heen verzamelde pers. Het kenmerkt de gezonde rivaliteit binnen het team, in tegenstelling tot bij rivaal Mercedes, waar de vriendschap tus sen Lewis Hamilton en Nico Ros berg in een koude oorlog is veran derd die soms heftig ontbrandt. Bij Red Bull is de stemming, zeker sinds de komst en zege van Verstap pen, net zo zonnig als het in Monaco is. Na een lastig 2015 zit het team in de lift. De positieve energie is voel baar. Een ander treffend voorbeeld is hoe Ricciardo geen punt maakt van hoe Verstappen, achteraf, de betere strategie had in Spanje en de zege Ricciardo door de vingers glipte: „Van een bewuste actie van het team was geen sprake. Ik heb dat ook nooit gedacht." Permanente grijns Door alle aandacht voor zijn piepjon ge en populaire teamgenoot, laat Ric ciardo zich evenmin gek maken, ver klaart hij met z'n permanente grijns. Van Ricciardo straalt in Monaco wel af dat hij het gewend is tegen sterke teamgenoten op te nemen, zo ont spannen wandelt hij met pet en zon nebril en aan zijn drinkfles lurkend voor aanvang van de eerste training naar zijn auto. Ricciardo is het type dat voor hij instapt nog met zijn monteurs grapt, maar in de cockpit is hij totaal anders. Sinds 2014, toen hij bij Red Buil kwam en gelijk vier voudig kampioen Sebastian Vettel versloeg, deelt hij diens bijnaam: the smiling assassin. Volgens teambaas Christian Hor ner zijn Ricciardo en Verstappen 'het beste rijdersduo in de sport'. In het bochtige Monaco - het rechte stuk is zelfs voor wie zich in een personen auto aan de maximumsnelheid houdt niet echt recht - beschikken de twee over een bolide die goed ge noeg lijkt het machtige Mercedes te bedreigen. Verbeterde motor „Ik denk dat we ze kunnen voorblij ven", zegt Ricciardo zelfs. Voor zon dag hoopt hij op de zege: „Ik heb het gevoel dat het mijn beurt is." Hij wordt geholpen door de verbeterde motor, maar dat niet alleen: „Ik voel me top in de auto. Ik heb het vertrou wen, dat is hier het belangrijkste." Nieuwkomer Verstappen zit nog in de fase van wennen aan de auto, maar in Monaco begint het goede ge voel te komen: „We zijn er bijna, we moeten de balans alleen nog wat ver beteren. Ik moet nog iets meer ver trouwen in de auto krijgen en van daar zien we dan wel." nu slechts (j§) reizen «nl vrijdag 27 mei 2016 'Beste rijdersduo in de sport' Max Verstappen heeft het goede gevoel te pakken na de trainingen in Monaco, al heeft teamgenoot Daniel Ricciardo, gisteren de snel ste, dat zeer zeker ook. Daan de Geus Monaco Max Verstappen in zijn auto, zonder de nieuwe motor, die teamgenoot Daniel Ricciardo wél heeft. Magisch voordeel... nu v.a. junl v.a. 205 sept. v.a. 195 dec. v.a. 180 juli v.a. 238 okt. v.a. 195 jan/feb v.a.157 aug. v.a. 205 nov. v.a. 180 mrt. v.a. 180 juni v.a. 189 sept. v.a. 185 dec. v.a. 185 juli v.a. 209 okt. v.a. 185 jan. v.a. 165 aug. v.a. 212 nov. v.a. 185 2- f/m 4-daagse auforeis Keuze uit diverse hotels vlakbij Disneyland® Paris Ind. alle dagen entree beide Disney® Parken Inclusief ontbijt en gratis parkeren Gratis shuttle-service van en naar de magische Par ken 3=2 actie: onlvang de 3e dag entree gratis Profiteer nu van de 3=2 actie en ontvang 1 dag gratis entree! Boek snel een 3-daagse autovakantie bij Stip Reizen en ontvang de derde dag entree gratis! Laat je deze zomer ondersneeuwen door Frozen Summer Fun in Disneyland® Paris. Van 4 juni t/m 18 september daalt de magie van Frozen neer in het Disneyland® Park. Wees erbij wanneer Anna en Elsa het Park doorkruisen in een flonkerende koets en zing daarna samen met hen en Olaf de mooiste Frozen liedjes in een interactieve, live Frozen Sing-Along die ieders hart doet smelten. Disneyland® Paris, is een wereld waar dromen werkelijkheid worden...en leuk voor jong en oud! "i juni v.a. 199 sept. v.a. 189 dec. v.a. 189 juli v.a. 222 okt. v.a. 189 aug. v.a. 222 nov. v.a. 185 Explorers Hotel 3*+ Hotel in piratenthema Zwemparadijs Indoorspeeltuin 2- t/m 6-persoonskamers Hotel Kyriad 3* Hotel in Franse plattelandsstijl 2 bars, restaurant gratis wifi 2- t/m 4-persoonskamers Vienna House Magie Circus Hotel t/ 4* Hotel in vrolijk circusthema V' Binnenzwembad restaurant 2- t/m 4-persoonskamers SGR V Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds en reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 30