üyarleila/J m O Mensen inq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten =S kijk ook op Gerard van Loo Stien Lamper-van Iwaarden Marijcke van Leeuwen-Merle Fina de Regt - Verschrage Barbara Jacoba Lobbezoo-de Goffau Ton van Tol Neeltje de Smit - de Looff donderdag 26 mei 2016 15 In ieder geval zullen ik en mijn familie de Heer dienen! Jozua 2415b Verdrietig, maar in dankbare herinnering, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame vader, opa, 'ouwe opa', zwager en oom sinds 4 maart 2011 weduwnaar van Geertruida Maria van Loo-Vleugel Lid in de Orde van Oranje-Nassau Wolphaartsdijk, 6 april 1919 Oud-Beijerland, 24 mei 2016 Heinenoord: Peter en Betty van Loo-Fehres Rotterdam: Mare Lieke, Jasper Oud-Beijerland: Berkel en Rodenrijs: Jeroen en Inez Chiel Wouter en Patricia Fenna, Sanne Vught: J. van Loo-Nieuwenhuijze Colijnsplaat: K. Meulblok-Vleugel Wolphaartsdijk: W. Bosschaart-Vleugel Neven en nichten Wij bedanken het personeel van De Gravin - De Kreek hartelijk voor de liefdevolle verzorging en verpleging in de afgelopen jaren. Oud-Beijerland, 24 mei 2016 Correspondentieadres Buitenlanden 12 3274 MB Heinenoord De dankdienst voor zijn leven, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 30 mei om 13.00 uur in 'De Brug', Oostkerkestraat 3, te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug'. Langzaam is het leven van onze schoonzus en tante opgehouden.... Yerseke: Adrie en Marie Lamper- Moeiker Goirle: Jacco en Annemarieke Yerseke: Janine en Jan Yerseke, 23 mei 2016 Tot ons verdriet is overleden onze lieve buurvrouw Wij wensen Willem, de kinderen en kleinkinderen heel veel moed en sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Willem Loos Ilse Loos-Simpelaar Veere, 23 mei 2016 Met verdriet in ons hart, maar in dankbare herinneringen geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Echtgenote van Willem de Regt Familie de Regt Neven en nichten Met diepe droefheid in ons hart, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat na een moeizame levensavond, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma sinds 9 april 1987 weduwe van Cornelis David Lobbezoo in de leeftijd van 88 jaar. Middelburg: Nelly en Leo Janine en Stefan, Isa, Cas Martijn en Donata, Aimée, Mats, Roan Goes: Jan en Liesbeth Jeroen Wouter en Esther, Silvan Goes: KoenAstrid Esther en Niels Noraly en Michel Waarde: Corine en Frank Steffan Frances en Stefan Charelle 24 mei 2016 Zorgcentrum Eben-Haëzer, kamer 59 Briandlaan 2, Middelburg Correspondentie-adres Oude Vlissingseweg 67, 4336 AB Middelburg Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Cedrah, locatie Eben-Haëzer, voor de goede en liefdevolle verzorging. Onze moeder, oma en overoma is opgebaard in haar kamer, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 27 mei van 19.30 uur tot 20.00 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 28 mei om 10.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Geen bloemen. Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve papa, schoonvader, stoere opa en lieve vriend. Door het afzien van behandeling van zijn ziekte heeft hij nog flink genoten van zijn laatste maanden. Met opgeheven hoofd en een glimlach op zijn gezicht heeft hij ons verlaten. Antonius Leonardus Maria echtgenoot van Miep van Tol - van Loon f vriend van Beppie Vriens Breda, 6 november 1938 Breda, 23 mei 2016 Goes: Maarten van Tol en Judith Dekkers Sebastiaan, Sterre Ulvenhout: Astrid en Flip van Haagen - van Tol Floris, Timo en Anne-Sophie Bavel: Joost en Myriam van Tol - Antonissen Boris, Nikki en Tom, Joost, Sam Breda: Caroline en Niels Pannekoek - van Tol Guusje, Sjors, Juultje Ulvenhout: Beppie Vriens Correspondentieadres: Verdilaan 25 4837 CL Breda De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 28 mei om 10.00 uur in de H. Laurentiuskerk, Ginnekenweg 333 te Breda, (parkeren op het Schoolakkerplein). Aansluitend zullen wij Ton in besloten kring begeleiden naar het crematorium. 'De Heer is mijn Herder' Erg bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven, berichten wij u dat God onze innig geliefde, zorgzame moeder, oma en oma "Bambi" tot Zich heeft geroepen. We zullen haar erg missen, maar het is goed zo. sinds 22 juli 1988 weduwe van Gerard Marcus de Smit Colijnsplaat, 20 januari 1916 Colijnsplaat, 24 mei 2016 Kamperland: Maatje en Wim (in herinnering) Noordhoek - de Smit Middelburg: Wim en Tamara, Tim en Mijke, Marije Oostkapelle: Gerard (in herinnering) Oostkapelle: Johan en Judith, Anne, Gijs Werkendam: Hans en Teunie de Smit - van Heukelum Rijsoord: Vanessa en André, Floris Made: Marjolein en Jaap, Olivier, Laurens Rotterdam: Pascal en Anna Een speciaal woord van dank is er voor het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle zorg die aan onze dierbare overledene is besteed. 24 mei 2016 Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: Veerweg 121,4493 AP Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 31 mei om 11:30 uur in het restaurant van Zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maas straat 4, Colijnsplaat. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Kamperland. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72