Genieten in Duitsland islfc 16 KLEURRIJK RONDRENNEN Ontdek het gemoedelijke Limbach in Midden- Duitsland. Omgeven door het Odenwald is dit de ideale bestemming voor het maken van schitterende fiets- en wandeltochten. Uw wandelkaarten en Nordic Walkingstokken zijn al geregeld... Jot 79,- voordeel per persoon! Landelijk hotel Ontbijtbuffet Dinerbuffet Gratis wifi parkeren Fietsen en wandelen Supervoordelig! Boek vóór 9 juni op Kras.nl/LR54144 woensdag 25 mei 2016 Op een toplocatie, aangemoedigd door ruim 15.000 bezoekers zetten ruim 7.000 deelnemers heel Vlissingen op zijn kop! Tijdens 5 kilometer hardlopen of wandelen over strand en boulevard waarbij ze bij iedere kilometer worden ontvangen door feestende kleurengooiers, veranderen de lopers in een kleurrijk levend schilderij. Maar dat is nog niet alles! Aan de finish die ligt aan de haven op het Bellamypark, worden ze ontvangen door een DJ die er spetterend feest van maakt. Met als klap op de vuurpijl een massale confettie- kleurexplosie. Bij Colours By The Sea is iedereen die 5 kilometer kan wandelen of hardlopen van harte welkom! De loop is zeer laagdrempelig en plezier is het doel. Ook dit jaar zal Colours by the Sea plaatsvinden in Vlissingen. Dit levendige evenement is al vele jaren een geweldige attractie voor iedereen. TICKETS WINNEN Binnen 9 uur waren de tickets voor het jaarlijkse vrolijke evenement uitverkocht. Wil jij jezelf alsnog in 7 verschillende kleuren laten verven terwijl jij de 5 kilometer loopt of rent op 18 juni? Dat kan! PZC Club heeft voor zijn abonnees 20x2 tickets en geeft deze weg! MEER INFO Kijk op pzc.nl/club of www.coloursbythesea.nl Deze actie loopt tot en met 30 mei. De winnaars ontvangen de tickets per e-mail en staan vanaf 31 mei op pzc.nl/club. Hotel Limbacher Hof Dit landelijke 3-sterrenhotel ligt rustig, in natuurpark Neckertal- Odenwald, nabij het centrum van Limbach. Direct vanuit het hotel kunt u prachtige fiets- en wandeltochten maken in de groene en bosachtige omgeving. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lounge, restaurant, bar, een kegelbaan en gratis parkeergelegenheid. U verblijft in een comfortabele kamer met o.a. televisie, zitje en badkamer. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR54144 Inbegrepen: 4/5 dagen (3/4 nachten) verblijf in Hotel Limbacher Hof, dagelijks ontbijtbuffet dinerbuffet, wandelkaart, gebruik Nordic Walking stokken, 1 uur bowlen per kamer en toeristenbelasting. Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 25 mei t/m 28 december 2016. 4 dagen 5 dagen van vanaf349/ vanaf398/ vooru vanaf 89,- vanaf 119,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 9 juni 2016. Ga naar Kras.nl/LR54144 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR54144 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. res.kosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44