Üi/arlailai) 0iBti'£a isrishbfJ Familieberichten O IHensenlinq.nl r mensenlinq.nl 15 woensdag 25 mei 2016 Sentina van Nieuwenhuizen - van Boven - Tiny - Tiny van Nieuwenhuizen - van Boven Tante T Tineke van Nieuwenhuizen - van Boven - Tiny - Tiny van Nieuwenhuizen Maatje de Troye-Hamelink Enige en algemene kennisgeving Na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw en onze lieve moeder echtgenote van Jo van Nieuwenhuizen Goes, 18 oktober 193 8 's-Gravenpolder, 22 mei 2016 's-Gravenpolder: Jo van Nieuwenhuizen Orihuela Costa (Spanje): Kees van Nieuwenhuizen Susan O'Boyle Prunusstraat 65, 4431 DD 's-Gravenpolder. Overeenkomstig de wens van Tiny zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig hebben wij vrij onverwacht afscheid moeten nemen van onze oudste zus en schoonzus Jan en Dineke van Boven-Wielenga Digna van Boven Annelies en Gerard Peerdeman-van Boven Marianne van Boven 's-Gravenpolder, 22 mei 2016 Erg verdrietig zijn wij nu onze zeer geliefde is overleden. Wij zullen haar humor, directheid en niet aflatende belangstelling enorm missen. Petra, Dennis, Bas en Merel Corien en Peter, Ruby en Kaj Toine en Prisca, Maxwell en Sentina Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Saar Schrier - van Nieuwenhuizen Piet Schrier Kinderen en kleinkinderen Vol verdriet hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze buurvrouw We zullen haar zorgzaamheid, belangstelling en humor missen. Buurman Jo, Kees en Susan wensen wij veel sterkte met dit grote verlies. De buren; Coby en Lilian, Wim en Arda, Kees en Ellen, Sjef en Adi, Dick en Angela, Jos en Paula, Rini en Lucie, Quintin en Sylvia, Dominic en Sabrina. "V Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korintiërs 13:13 Na een periode van afnemende vitaliteit is rustig ingeslapen mijn lieve moeder en schoonmoeder weduwe van Jacob de Troye Zaamslag, 18 november 1928 f Oost-Souburg, 24 mei 2016 Oost-Souburg: Annelies en Henk Bloks-de Troye Onze dank gaat uit naar WVO Zorg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Middenhofsingel 39 4388 AP Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 31 mei om 12.30 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot het condoleren van de familie in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). -De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.- Dirkje Jacoba Hendrikse-den Boer Maria Johanna Uitterhoeve-Koens - Marie - persoonfij^e uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvoC afscheid'. COLOFON Familieberichten Telefoon 088-0139 999 kijk ook op Mam, toen ik aan je ziekbed jouw koude hand in mijn warme handen nam werd jij het kind en ik degene die wilde dat ze jou kon geven wat jij mij eens gaf leven. Onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma is overleden. Wij zijn verdrietig, maar bovenal dankbaar dat we zoveel liefde, zorg en toewijding van haar mochten ontvangen. sinds 28 mei 2014 weduwe van Pieter Hendrikse Brouwershaven, 30-4-1925 Terneuzen Bennie IJzendijke, 23-5-2016 Hoek Sjanie en Jan Michel Hoek Rinus en Riet Mirjam en Jorg Esmee en Renzo, Jerom, Luuk, Sara Paul en Katja Annelies en Laurens Hoek Adrie en Nelly Patricia en Danny Rachel, Daphne Ronald Hoek Wilna en Leo Niels en Ymke Luca Axel Wim en Marie-Christine Teteringen Anita en Robert correspondentieadres: Mauritsfort 16, 4542 LA Hoek Zaterdag 28 mei is er van 10.00-10.20 uur gelegenheid tot condoleren, in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Het personeel van Huize Emmaus, afd. Molenberg, danken we zeer voor hun bijzondere en persoonlijke zorg. Na een rijk en avontuurlijk leven is op 89-jarige leeftijd, na een kort ziekbed overleden onze lieve moeder, grootmoederen overgrootmoeder weduwe van Jan Jozef Uitterhoeve Nel en Johan Corina en Erik, Daniël, Kim Chris en Miranda, Anniek Stefan en Natalie, Seth, Liam Matthijs Wendy en Wilfred, Caoimhe Sylvia en Stefan Marc Jozef en Tanja Tom en Dianne, Fiene Tijs José en Gerben Adriana André Pier en Linda Annemarie en Jaap Marja en Jeröme, Olivia Robbie Rita en Renè Marion Linda Paul Goes, 23 mei 2016, Kloetingseweg 16, 4462 BA U kunt afscheid van haar nemen op donderdag 26 mei van 19.00 tot 20.00 uur op de Kloetingseweg 16 te Goes. U bent welkom voor het bijwonen van de Heilige Mis op vrijdag 27 mei om 11.00 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Magdalena aan de Singelstraat 7 te Goes. In aansluiting op de dienst is er gelegenheid tot condoleren in het naastgelegen Centrum 't Westlicht. De crematie vindt later plaats in besloten kring. ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een 0 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel volg ons op like ons op Twitter HJ Facebook E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43