Golden Tulip Golden Tulip Noordwijk Beach 5-daagse Treinrondreis JBêÊl €445 a c 3-daags Zomer in Noordwijk arrangement Lezersprijs vanaf 99,- p.p.* - Boek nu deze lezersreis ~VüP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Treinrondreis Zwitserland en Italië LEZERSREIS Nostalgie, Comfort, Highlights Boek nu deze lezersreis ~\5Ü? pzc.nl/webwinkel De bloemenbadplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Lekker uitwaaien aan het strand of op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen, een partijtje golf of een bezoek aan een van de vele musea in de buurt. Of u nu voor een sportief of juist een ont spanningsuitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is directgelegen aan het strand en boulevard en beschikt overcomfortabele kamers aan land en zeezijde, een brasserie met een overdekt verwarmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voor zien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbelbad en hydro-massage. Wij hopen u te mogen begroeten in ons hotel en zullen ons uiterste best doen om u een aangenaam verblijf te bezorgen. Kinderen tot en met 12 jaar (maximaal 2 kinderen) verblijven gratis op de kamer van de ouders op basis van logies en ont bijt (dit zijn altijd zeezijdekamers, dus geldt hiervoor een toeslag). Zomer in Noordwijk arrangement: Ontvangst met zomerse'Ijscoupe' 2x overnachten in een 2-persoons landzijdekamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner Gebruik relaxruimte Meer informatie en boeken Neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071-36192 05 of via email: reservations@goldentulipnoordwijk beach.nl o.v.v. Zomerarrangement NOORDWIJK BEACH woensdag 25 mei 2016 Deze prijs heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl.toeristenbelasting circa 2,15 p.p.p.n. Toeslag 1 persoor 40,- per nacht, de 1-persoonstoeslag geldt alleen op basis van een 2-persoonskamer. Toeslag kamer met zeezichtC 20,- p.p.p.n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. LO. Familiekamers bevinden zich aan de zeezijde dus geldt hiervoor de toeslag. Aankomst zondag t/m donderdag: 99,- p.p. Aankomst vrijdag en zaterdag: 119,- p.p. Dit arrangement is geldig met aankomst t/m 29 augustus 2016 o.b.v. beschikbaarheid. Reissom 5-daagse treinrondreis 445 Inbegrepen Treintickets 2e klas vanaf/naar Amsterdam, Utrecht, Arnhem voor route zoals omschreven Couchette 5 in nachttrein (2 nachten) Boottickets Vierwoudstedenmeer en Lago di Como Retourtickets tandradbaan Rigi Toeslagen reservering Bernina Express 2 overnachtingen in 2pk d/wc incl. ontbijtbuffet Uitgebreide routebeschrijvingen Laatste kans SBB Gotthardbahn-sneltrein voordat in december 2016 de nieuwe tunnel geopend wordt Nog één keer: drie maal langs het kerkje van Wassen omhoog slingeren naar Göschenen Eén van de mooiste tandradbanen van Zwitserland: Rigi Boten Vierwoudstedenmeer- pure schoonheid Lago di Como - bellissimo Bernina Express 429 m - 2253 m. Van palmbomen naar eeuwige sneeuw. Unesco Werelderfgoed Reisprogramma Dag 1: Vertrek City Night Line Amsterdam, Utrecht of Arnhem, couchette 5 of slaaprijtuig (ook met douche/wc). Dag 2: Aankomst Basel SBB, trein Luzern, boot Vierwoudsteden meer naar Vitznau. Tandradbaan Rigi (1453m). Hotel***. Middag optioneel (niet inbegrepen): Retourrit naar Rigi Kulm, genieten van lunch of koffie met geweldig Alpenuitzicht, wandeling of bezoek aan beroemde Botta-Spa. Dag3: Boot Flüelen, Gotthardbahn via Lugano naar Como/ltalië. Boot Lago di Como naar Colico. Hotel***. Dag 4: Panoramarijtuig Bernina Express naar Chur. Stop mogelijk Alp Grüm. Trein Zurich, nachttrein naar Nederland. Dag 5: Aankomst Nederland. Boeken: 6/5-30/6/2016 Reizen: 9/5-31/10/2016 Boekingen: 0715137 008 Treinreiswinkel Amsterdam Singel 393 (bij het Spui) Treinreiswinkel Leiden Breestraat57 Toeslagen le klas in Zwitserland €65 p.p. Reis per dagtrein ipv nachttrein: enkele reis 2e kl. 17 p.p. (le kl. 46 p.p.), ticket is dan ook geldig vanaf elk station NL In nachttrein per enkele reis: slaaprijtuig double 30 p.p., double d/wc €50 p.p. Extra nacht Rigi of Colico 60 p.p.p.n. lpk€ 50 p.p. Kinderen t/m 14 jaar op kamer van ouders betalen 95 p.p. AWS [treinreiswinkel SCR V** •- N

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 28