m Familieberichten In Msniuriatn kükookop mensen inq.nl Johanna Huibrechtse IB COLOFON Familieberichten O'JBlf£3 Eia/lfhtSf] Alida Cornelia Buijze - Breas =S W» Abraham Laurens Meerman Bram Vuur van liefde, eeuwig leven, nieuwe aarde is Uw naam - in uw oord van rust en vrede doe mij binnengaan. Huub Oosterhuis Verdrietig, maar in de wetenschap dat zij in de dood haar verlossing heeft gevonden, berichten wij u dat na een veelbewogen leven vredig is overleden onze lieve moeder, oma en 'omama' weduwe van Jan Josias Buijze (f1995) Wissenkerke, Colijnsplaat, 21 januari 1923 22 mei 2016 Zwitserland: Marijke Widmer - Buijze en Peter Widmer Joël en Aline, Willem, Nele Ronald en Nina, Rémy Kamperland: Hendriek Filius - Buijze en Ko Filius Marcel en Annelieke, Wisse, Jirre Rick en Nicole, Micky, Wiesje Amsterdam: Bram Buijze en Arnaud Kokosky Deforchaux Amsterdam: Gerrie Buijze en Francy Groeneveld Eek en Wiel: Peter Buijze en Marjan Leeman Bénine De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 27 mei om 12.45 uur in het Jhr. Mr. De Casembroothuis, Alexia- plein 3, te Kamperland. Aansluitend brengen wij haar naar de Algemene Begraafplaats, waar zij haar laatste rustplaats krijgt aan de zijde van haar echtgenoot. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Jhr. Mr. De Casembroothuis. Correspondentieadres Sophiastraat 17, 4493 BX Kamperland Onze dank gaat uit naar al diegenen die moeder met hun liefde en aandacht hebben verzorgd, in het bijzonder de medewerkers van Cleijenborch en Emergis. "De Heer is mijn Hercler" Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, delen wij u mee dat, na een ziekte van enkele maanden, in vol Geloofsvertrouwen van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, oma en over-oma Wilhelmina van Gilst-van der Maas sinds 30 november 1982 weduwe van Cornells van Gilst in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Nellie en Anton, in herinnering Gilcor en Lisette Kevin Niels en Marina Miranda en John Joyce en Maurice Robin Krijn en Janny Diana en Koos Willeke en Peter Anouk Guus Piet en Lily Zwaantje, in herinnering Rudi en Janine Anne Nick Pieter en Bernadette Youri Lieke Ronnie en Wendy Jennifer 22 mei 2016 Zorgcentrum "Cleijenborch", Kamer 133 Dokter Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentie-adres Rozenstraat 15,4486 CD Colijnsplaat Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van "Cleijenborchvoor de liefdevolle verzorging. Tevens bedanken wij Huisartsenpraktijk van Delft, voor de deskundige begeleiding en Ds. A. Spaans voor de pastorale bijstand. Onze moeder, oma en over-oma is opgebaard in haar kamer, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op donderdag 26 mei van 19.00 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden vrijdag 27 mei om 13.30 uur in de "Dorpskerk", Havelaarstraat 30, Colijnsplaat. Aansluitend zal om ongeveer 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wilhelmina van Gilst- van der Maas 24-05-2008 Lieve Fer 24-05-2016 Annie Zorg met hoofd, hart en handen 11(9») Uitvaartverzorging T 0111 450 717 ujuuui.uitvaartsd.nl uit-vaardig dinsdag 24 mei 2016 15 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve (schoon)vader en trotse opa in de leeftijd van 80 jaar. Vlissingen: Rina Meerman-de Nooijer Arnemuiden: Paula Marina en Frode Ryall (GB): Jan en Carrie Goes, 23 mei 2016 Piet Heinkade 81, 4381 NH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 26 mei om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in Dijkpaviljoen "De Punt", Piet Heinkade 95, 4381 NH Vlissingen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zuster, schoonzuster en vriendin We zullen je missen. Kerkwerve J. Stouten- van der Maas Middelburg J. van der Maas J. van der Maas- Polderman Colijnsplaat C. Huige- van der Maas Joh. van der Maas J. Kole M. van Gilst- Kouwer Neven en nichten Colijnsplaat, 22 mei 2016 What do you say when words are not enough Mama je Zusje tante Petra ome Rick Tot het laatst wilde je leven. Door een sterke wil gedreven. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Weduwe van Pieter Johannes Steijn in de leeftijd van 82 jaar. De familie 20 mei 2016 Correspondentieadres: J. Huibrechtse Kerkstraat 12 3255 AJ OudeTonge De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 26 mei om 10.30 uur in de parochiekerk H. Bonifaciuste Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Burcht' gelegenheid tot condoleren. 1 SCHOUWEN-DUIVELAND Partner van Monuta alc™)n,mar|<ySSe uitvaartverzorging Pk in1b@uitviirtiniwlard.nl www.iiltv.aAircunxccb.nd.id I Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62