Familieberichten OyarJailai) kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 24 mei 2016 Hendrik Adriaan Arendse Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder en onze lieve oma Christina Dina Lamper-van Iwaarden - Stien - sinds 27 maart 2004 weduwe van Pieter Willem Lampei- in de leeftijd van 86 jaar. Yerseke: Liza Lamper Addy Lamper-op 't Hof Kapelle: Wim Lamper Kattendijke: Henny Lamper Arianne Lamper-Cornelisse Laurens en Stephanie Boudewijn 23 mei 2016 Begonialaan 18a 4401 HN Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. C. Bagger man, wordt donderdag 26 mei om 13.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, clan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar Curadomi, Buurtzorg Yerseke en Het Clarahofje voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Familie Lamper Stien Lamper van Iwaarden Irma Nagelkerke-Lips Met intens verdriet, maar dankbaar voor alle goede herinneringen die er zijn, laten wij u weten dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en onze fantastische opa Henk 15 januari 1939 21 mei 2016 Biggekerke: Janny Arendse - Marijs West-Souburg: Wilfred en Rianne Marissa, Daniël, Bryan Middelburg: Marjan Boris, jethro Koudekerke: Annemiek Robin, jochem, Sjoerd L. Simonsestraat 15 4373 AT Biggekerke Henk is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 27 mei om 11.15 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Henk Arendse Ontroerd deelt het bestuur van het Scheldeloodsenkoor u mede dat we na een ernstige ziekte afscheid hebben moeten nemen van ons koorlid Henk Arendse Henk had voor een ieder een vriendelijk en bemoedigend woord. Tijdens optredens was Henk als "de kapitein" het boegbeeld van het koor. Wij wensen janny, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen Voorzitter: A.S.Bakker Secretaris: J.A.T.Aben Vlissingen 21 mei 2016 Met veel liefde en respect hebben we afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en 'super'oma, Cornelia Maria van Cruijningen-de Bruijne Cadzand, 21 mei 1921 - f Oostburg, 22 mei 2016 weduwe van Pieter van Cruijningen 12008 We herinneren haar als een zorgzame, lieve, leergierige, humoristische en vooral wijze vrouw, die positiefin het leven stond. We zullen haar missen, maar gunnen haar, na een zware en moeizame periode, de rust waar ze zo aan toe was. A - Ebbs: Ineke en Max Wetscher-van Cruijningen A - Regau: Bernhard en fulia Mart a A - Wien: Matthias en Agnieszka Simon Zuidzande: Izaak en Bep van Cruijningen-Dieleman Rotterdam: Lisette en Vincent Matthijs Philippine: Piet en Liset Eline, Bram, Nienke Middelburg: Els en John Lucieer-van Cruijningen Middelburg: Marnix en Simone Guido en Annelieke Edith en Daan Correspondentieadres I. van Cruijningen Sluissedijk24 4505PB Zuidzande De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Izaak Wisse Koos Wisse- van Halst en Bertus van Halst Lena van Schelven-Wissef en Johan van Schelven f Neven en nichten Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit H.A. Arendse (Henk) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 23 mei 2016 Nadien bent u vanaf 12.30 uur welkom voor een informeel samenzijn in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Daar is vanaf 13.45 uur gelegenheid tot condoleren van de familie. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze oudste zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Yerseke: Henk en Betje van Iwaarden Pekaar Goes: Corrie van Iwaarden Sonke Jan van Iwaarden t Yerseke Lenie Zuijdwegt van Iwaarden Bas Zuijdwegt t Yerseke: Dien Lamper van Iwaarden Henk Lamper t Kruiningen: Ina en Piet Koster van Iwaarden Yerseke: Jaap en Paulien van Iwaarden Traas Rilland: Jozien en Luuk Wiskerke van Iwaarden Anneke van Iwaarden t Nichten en Neven Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij zullen haar positieve inbreng, humor en betrokkenheid missen. Ons medeleven gaat uit naar Adrie, Cynthia, Erwin en Marjet. Wij wensen hen veel sterkte en troost. Directie en medewerkers Bibliotheek Oosterschelde. Heinkenszand, 23 mei 2016 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom In gedachten zijn wij bij Janny, de kinderen en kleinkinderen Rosmalen: Truus en Ko (in herinnering) Roel en Bea Caroline Goes: Aart en Ria Lisette en Marco Matthieu en Marije Ll7ien my days ace ovec haul away fo heaven L.ord, be by my side

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61