O 0* 6*° WOON 4 ZEELAND Schietpartij op Koninginnedag 2012 in Terneuzen Advocaat van de 37-jarige verdachte ziet geen verband tussen geweldsmisdrijven van de laatste jaren en de verhoudingen binnen de Antilliaanse gemeenschap in Terneuzen. \\e^e° MZITS De schietpartij op Koninginne dag 2012 in de Larixstraat in Ter neuzen, komt niet voort uit een vete. Dat zei gisteren de raads man van de vermeende schutter, de 37-jarige R.J., tijdens een zit ting bij het hof in Den Bosch. Advocaat Mare Dunsbergen ba seert zich op een rechercheur die is aangesteld om de verhoudin gen binnen de Antilliaanse ge meenschap in Terneuzen in de ga ten te houden. De politieman be schouwt de ernstige geweldsmis drijven van de laatste jaren in de stad eerder als losstaande inciden ten dan als voortkomend uit een vete. Diezelfde rechercheur zou ook rekening houden met een snelle vrijlating van de 37-jarige verdachte. Advocaat-generaal Van Hilten eiste gisteren nog vijftien jaar cel tegen J., eenzelfde straf als de rechtbank hem in 2014 oplegde. Zij gaat wèl uit van een vete. Het destijds 20-jarige Turkse slachtof fer zou bij de ene groep Antillia- nen horen en de 37-jarige verdach te bij de andere. De man zelf beweert dat hij nooit problemen met het slachtof fer heeft gehad. „Het is een laffe daad, maar ik heb het niet ge daan", zei hij. Een laffe daad was het zeker. Het ouderlijk huis van het slacht offer werd op 30 april 2012 rond tien uur 's avonds met kogels doorzeefd. Om zijn moeder te be schermen, ging de toen 20-jarige man op haar liggen. Hij werd met vele schotwonden naar het zie kenhuis in Gent gebracht, waar hij al tientallen keren is terugge weest en zo'n vijftien operaties heeft ondergaan. Volgens Van Hil ten zal hij nooit meer volledig ge nezen. Ze houdt de 37-jarige verdachte verantwoordelijk voor het toe brengen van de verwondingen. Zijn alibi is volgens haar aantoon baar onjuist. Bovendien zitten zijn sporen op het vuurwapen dat zou zijn gebruikt. De Kalash- nikov werd na een tip op 11 mei 2012 in beslag genomen bij een drugsgebruiker. Bij het veilig stellen van het wa pen en het onderzoek ernaar, ging van alles mis. De resultaten mogen daarom volgens de verde diging niet als bewijs worden ge bruikt. Ook zou het alibi wel de gelijk kloppen. De 37-jarige ver dachte heeft de ochtend na de aanslag aantoonbaar ingeklokt op zijn stageadres in Leerdam, ter wijl het OM op basis van telefoon- onderzoek beweert dat hij toen nog in Terneuzen was. Uitspraak op 6 juni. Verdachte beweert dat hij nooit proble men met het slacht offer heeft gehad 112 NIEUWS Dode man bij auto gevonden Auto's botsen op de A58 _l_ Da's thuiskomen! slaap square dinsdag 24 mei 2016 'Geen vete achter schieten Larixstraat' Caroline Moerland Den Bosch HOEK De politie heeft gisterochtend een stoffelijk overschot aange troffen bij een auto in Hoek. De omgeving werd daarop afgezet en de politie deed daarna uitge breid onderzoek. Vanuit een heikopter, die toeval lig ter plaatse was, werden foto's gemaakt. De politie gaat voorals nog uit van een natuurlijke dood. GOES Op de A58 van Middelburg naar Goes bij de afrit naar Goes is gis teren rond 16.20 uur een aanrij ding geweest tussen drie voertui gen. De inzittenden zijn uit hun auto's gehaald. Een van hen moest wor den behandeld door ambulance personeel. De brandweer was aanvankelijk opgeroepen omdat er rook on der de motorkap van één van de voertuigen vandaan kwam, maar het was al snel duidelijk dat er geen sprake was van een voer- tuigbrand. Rond 16.51 uur was het incident afgewikkeld. \lO°x Rekenvoorbeeld 0% Lease t.D.v. financieringen voor de meubels Contante waarde product Jaarlijks kosten- rermjn- Duur krediet- Totaal door de oedrag overeenkomst consument te per maand in maand betalen bedrag van het krediet contante betaling ivastl m betreft een 0* Lease en Is een niemonopendgoedemwediet migniiroeiprommimmnenhetstMamlnforwimialndemel. Toetsing en registratie m. mmMtreetnop3isimwMbemm33rmS3nammwMFmceBetmB.v„S3imierenminsQm9evengeen3m. u tm tett te bepalen of net trnru gewMef«wcieelproMaaosMbijimwnsen,betioeftenenimoonliiltes)tuatie. Alles is ook los leverbaar en in verschillende maten! COMPLEET TV/AudiO/HIFI Dressoir Eetkamertafel 4 Eetkamerstoeien Salontafel square op zoom wassenaarstraat 45 (centrum) eindhoven Willem van Konijnenburglaan ld heerlen in de Cramer 76 (Woonboulevard Heerlen) middelburg Mortiereboulevard 12 (Woonboulevard De Mortiere) nieuwegein De Liesbosch 70 (Industrieterrein Liesbosch) oosterhout (N-BR) Beneluxweg 3 (A27 afslag 17 - naast McDonalds en Tulip inn) oss Frankenweg 31 (Woonboulevard Oss-Oost) IN ALLE BOVENSTAANDE FILIALEN IS EEN OPENINGSTIJDEN Zaterdag 09.30-17.00 uur. Zondag gesloten Maandag t/m vrijdag 09.30-21.00 uur 5 KOOPAVONDEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 32