199,- 199,- Marrea Stedenreis Berlijn Strandwandelen Shoppen aan zee €99,-p.p. KORTING 'ooi/er 5 dagen 20,-KORTING Slechts Slechts v.a mot actiecode SOF5 Slechts v.a Uitwaaien, winkelen en slapen in een 4-sterren hotel in Noordwijkerhout! Boek nu deze lezersreis ~\JüP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis VHS? pzc.nl/webwinkel reizen busreizen Boek met actiecode BERL5 Vertrekdata en prijs per prijzen 2016 persoon hotelarrangementen Vertrekdata en prijs per prijzen 2016 persoon Prijs €99,-p.p. winnaar xaie J Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. •Niet geldig op reeds geboeide reizen. Kortingscode is geldig t/m 29 mei 2016 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen. Fouten en prijswijzigingen voorbehouden. FZC dinsdag 24 mei 2016 Berlijn in 1990 werden verenigd en de vroeger zo omstreden Berlijnse Muur is afgebroken, heeft Berlijn nog steeds twee gezichten. Het wester se deel van Berlijn ademt met zijn mondaine Kurfürstendamm, Potsdammer Platz en Schloss Charlottenburg de sfeer van een drukke metro pool. Het Oostelijke deel daarentegen draagt nog sterk het karakter van een stad uit het verleden met statige gebouwen en brede promenades. Berlijn verandert, Berlijn past zich aan de nieuwe situatie aan, maar bovenal... Berlijn leeft! Bij de prijs inbegrepen: 4 overnachtingen in Hotel Havel Lodge, hotel Berliner Tor of u kiest voor het hotel Panorama, Gelegen aan de Adenauer Platz aan de Kurfürstendam, centrum van Berlijn. Kamers v.v. tel., radio, tv, badkamer met bad of douche en toilet Verzorging op basis van logies en ontbijt Genoemde excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeerkosten Tijdens deze 5-daagse busreis neemt Bolder man Excursiereizen u mee naar de prachtige Allgauer Alpen. Het fascinerende gebied grenst aan het Oostenrijkse Vorarlberg en vormt samen met het gemoedelijke hotel Grünten het decor van deze excursiereis. Maandag 4 juli €259,- Maandag 18 juli €259,- Maandag 1 augustus €259,- Maandag 15 augustus €259,- Maandag 29 augustus €259,- Maandag 12 september €249,- Maandag 26 september €229,- Maandag 10 oktober €199,- Tijdens deze busreis bezoeken we onder andere de Bodensee, Schloss Linderhof en zien het wereldberoemde sprookjesslot Neuschwanstein. Ervaar deze prachtige en goed verzorgde busreis naar de Beierse All- gau met Bolderman! Bij de prijs inbegrepen: 4 overnachtingen in het ***hotel Grünten Dagelijks een ontbijtbuffet en een 3-gangen keuzediner Wifi in het hotel (bij de receptie) gratis Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauf feur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol-en parkeergelden Q FZC Onze eigen Nederlandse kust is ideaal om een paar dagen uit te waaien. Noordwijker hout ligt in het hart van de Bollenstreek en vlakbij de mooie badplaats Noordwijk. Een prachtige omgeving waar u eindeloze fiets en wandeltochten kunt maken. In Noord- wijk gaat u natuurlijk lekker uitwaaien op het strand of gezellig winkelen (ook op zondag!). Daarna snel het café in om even op adem te komen onder het genot van een hapje en een drankje. Op de gezellige boulevard van Noordwijk is keuze genoeg. De oude universiteitsstad Leiden mag u zeker niet missen. Cultuurliefhebbers kun nen hun hart ophalen. De Pieterskerk, de Hortus Botanicus en De Waag zijn echte aanraders en vergeet ook de beroemde schilderijen van onder andere Rembrandt niet. NH Leeuwenhorst is een gezellig en gastvrij hotel. Dankzij de vele faciliteiten is dit hotel een uitstekende keuze voor een ontspannen verblijf. Na een paar dagen Noordwijkerhout kunt u er weer helemaal tegen. NH Leeuwenhorst (4*) in Noordwijkerhout is een veelzijdig hotel, op 10 minuten van de duinen en het strand. Alle faciliteiten in dit hotel bevinden zich onder één dak. Sla een balletje op een van de tennis- of squash- banen, ga fitnessen in het Aqua Fitness Center of een gezellig potje bowlen op de bowlingbaan. Lekker ontspannen kunt u in de sauna of in het zwembad en de whirlpool. In het hotel zijn twee gezellige bars, de trendy Artista bar en het sportieve Cheers Sport Café. Hier kunt u ook leuk darten, bil jarten en tafelvoetballen. Natuurlijk gaat u ook heerlijk dineren in een van de drie res taurants, er is keuze genoeg. Uw kamer is comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Inhoud arrangement: 2 x overnachting 2 x ontbijtbuffet lx 3-gangen diner op de aankomstdag (mogelijk in buffetvorm) lx een uur gebruik van de bowlingbaan NH Endless Sunday, op zondagtot 12u ontbijten en laat uitchecken tot 17u Gebruik van WiFi in het hele hotel Gratis parkeren Exclusief Toeristenbelasting: 1,60 p.p.p.n. Reserveringskosten:€ 14,50 per boeking Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op metMarrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-2777 44. Van alle Europese hoofdsteden heeft Berlijn de afgelopen eeuw de meest ingrijpende gebeur tenissen uit de recente geschiedenis doorge maakt. Er is alle reden voor om met een steden- reis Berlijn te gaan bezoeken. Berlijn is weer één. Een onzichtbare grens scheidt de stad nog steeds in twee delen, maar het is fascinerend om te zien welke metamorfose het voormalige Oost-Berlijn ondergaat. Hoewel Oost- en West- Hotel Havel Lodge/Berliner Tor: Maandag 30 mei 249,- Maandag 13, 27 juni 249,- Maandag 11, 25 juli 249,- Maandag 8,22 augustus 249,- Maandag 5,19 september 249,- Maandag 3 oktober 199,- Hotel Panorama Kurfürstendam: Maandag 6, 20 juni €269,- Maandag 4,18 juli €269,- Maandag 1,15, 29 augustus €269,- Maandag 12, 26 september €269,- Maandag 10 oktober 259,- Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 28,00 per nacht. Dit arrangement is geldig t/m december 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 18