Irma Nagelkerke-Lips Irma Nagelkerke-Lips Bedroefd, maar vol goede herinneringen, geven we u kennis van het overlijden van onze dierbare vader, grootvader en overgrootvader Izaak Wisse In de gezegende leeftijd van 91 jaar. Echtgenoot van Cornelia Willemina Kallewaard f Leo Nelleke Robin en Pascalle, Thyson, Marley Krista en Ferdy Jan Pieter en Bella Koen en Marjo-Anne, Isa Eva en Mark Kamperland, 1 maart 1925 - Colijnsplaat, 20 mei 2016 Correspondentieadres: Voorstraat 22 4486 AK Colijnsplaat Op woensdag 25 mei zal voorafgaande aan de crematie om 14.30 uur een afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de Dorpskerk aan de Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend is er gelegenheid tot condole ren in naastgelegen Thuishaven. Izak Wisse Christina Johanna Lagendijk Ondanks haar intense wil om samen met ons te leven hebben wij te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze sterke moeder en mijn zorgzame schoonmoeder 's-Heer Arendskerke: Tilburg: Familie Nagelkerke P/a uitvaartcentrum Monuta Fluitekruidstraat 8 4461 MH Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 26 mei van 10:30 tot 11:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal om 12:30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Adrie Nagelkerke Cynthia Nagelkerke Erwin Nagelkerke Marjet van Loo Irma Nagelkerke-Lips Caroline Hoogstrate Verdrietig, maar met goede herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante John en Antoinet Langs deze weg stellen wij u er van in kennis, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan, onze broer, zwager en oom Cornelis Bouterse - Kees A Colijnsplaat, t Colijnsplaat, 11 mei 1939 20 mei 2016 Wim Bouterse Adrie Bouterse Joke Bouterse-Jongeneele Cor Quinten Neven en nichten In liefde gedenken wij allen die de familie eerder zijn ontvallen. Zuid Kerkstraat 76,4486 BS Colijnsplaat Er is gelegenheid om afscheid van Kees te nemen op dinsdag 24 mei van 19.00 uur tot 19.30 uur in de rouwkamer naast de Dorpskerk, Havelaarstraat 30, Colijnsplaat. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 25 mei om 10.30 uur in ontmoetingsruimte "De Thuishaven", Havelaarstraat 30, Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "De Thuishaven", Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. t 22 mei 2011 Niek Zwaan 22 mei 2016 Lieve Niek, Geen dag dat we niet over je praten. Geen dag dat we niet aan je denken. Geen dag dat we je niet missen Voor altijd in ons hart. Familie Zwaan Enige en algemene kennisgeving. Verdrietig, maar dankbaar dat zij nog zo lang in ons midden mocht zijn, laten wij u weten, dat wij afscheid hebben genomen van onze moeder, oma en overoma Jacomina Bliek - de Voogt Mina Hansweert, 99 jaar 15 november 1916 Middelburg, 20 mei 2016 Arnemuiden: Jan Bliek Ineke Bliek - van Noort IJsselmuiden: Martin Bliek Ellen Rook Goes: Wout Bliek Carla Bliek - Wagenaar Ivo Zorgcentrum "Rustenburg" Correspondentieadres: Clasinastraat 9 4341 ER Arnemuiden De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Op 20 mei is overleden onze zwager en oom Amerongen: Kees Kallewaard (in herinnering) Ans Kallewaard-Lagerweij Kloetinge: Piet Kallewaard Janny Antonisse Dreischor: Willy van Schelven-Kallewaard Constand van Schelven Neven en nichten Er is een tijd van komen En ook een tijd van gaan En alles wat daar tussen ligt Ja, dat is mijn bestaan Wij hebben afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma weduwe van Jacobus Seymour Rotterdam t Middelburg 29 maart 1925 18 mei 2016 Arnemuiden Peter en Matty Seymour-Meertse Middelburg: Elly en Durmus Bozta§-Seymour Middelburg: Nico t en Nelleke Seymour-Feij Middelburg: Justa en Max Claassen-Seymour Ede: Tine en Jan Pieter Dees-Seymour Klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Briljant 30 4337 ME Middelburg De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring. Rotterdam, t 's-Heer Arendskerke, 17 mei 1961 20 mei 2016 Door steeds aan je te denken jou te weten in mijn hart weet ik "anders dan toen je er nog was" van ons onzichtbaar samenzijn Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zus, schoonzus, onze tante en oudtante Mariska en Ad Kevin en Linda Lisenka en Remi Joska Annina en Jacco Yorick achterneefjes en nichtjes Met grote bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, hartelijke dochter, (schoon)zus en tante Tholen: A.P. Hoogstrate en J. Hoogstrate - Moelker Tholen: Anja Hoogstrate Middelburg: Dick en Arian Hoogstrate - Dourleijn Grijpskerke: Jeanet en Co Maljaars - Hoogstrate Goes: Jolanda en Jan-Willem Slager - Hoogstrate Gouda: Jan Hoogstrate en Dohjera Halfhuid Neven en nichten 20 mei 2016 André en Betina, Mila, Liona Yvonne en Danny, Joey Ilse, Meike

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55