Wilhelmina de Wolf - Verschuure Gerrit Jacob van Leeuwen Wilhelmina de Wolf - Verschuure Hendrik van Iwaarden Hendrik van Iwaarden Pauw Boone Ger Dina van Leerdam - de Jonge Dien Met grote droefheid geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van onze zijde is weggenomen onze lieve en zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 5 januari 2004 weduwe van Florus de Wolf in de leeftijd van 88 jaar. Rijssen: Piet en Ria de Wolf - Weststrate Willemieke en Henrik Nienke, Paul, Maartje, Thijs Marien en Jeannet Pieter-Jan, Henrieke, Marije, Joanne Florus en Lydia Inge, Mant Jacomien Marieke 's-Gravenpolder: Jos en Nelleke de Wolf - de Kok Willeke en Menno Daan, Joran, Anne-Sophie Leuni en Patrick Lisa, Jacco Florus en Esther 21 mei 2016 Correspondentieadres: Goudenregenstraat 19, 4431 DW 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. woensdag 25 mei van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Flooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, wordt gehouden D.V. donderdag 26 mei om 13.30 uur in de 'Elimkerk' Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit de familiekring heeft weggenomen onze geliefde schoonzus en tante De Heere mocht haar kinderen en kleinkinderen willen sterken in dit smartelijk verlies. Goes: Chr. Sturm Kruiningen: P. de Wolf A. de Wolf - Remijn Yerseke: L. de Wolf T.F. de Wolf - van Damme 's-Gravenpolder: J. de Wolf L. de Wolf - Louwerse neven en nichten 21 mei 2016 Verdrietig maar met grote bewondering voor de manier waarop hij met zijn ziekte omging hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Leo Janssens Wij wensen Frank, Peter Judith, Thomas en Stefan heel veel sterke toe. Leen en Marijke Ko en Patricia Kinderen en kleinkinderen Psalm 90:10 Bedroefd geven wij u kennis dat door de Fleere, na een periode van afnemende krachten, van ons is weggenomen onze zeer geliefde vader, opa, overopa en betoveropa sinds 26 februari 1997 weduwnaar van Cornelia Biersteker in de ouderdom van 92 jaar. Yerseke: Jannie en Adri Dek-van Iwaarden Kruiningen: Rinus en Conny van Iwaarden-Kole Ouddorp: Paula en Bram Flikweert-van Iwaarden Krabbendijke: Anneke en Hans Bosman-van Iwaarden Kruiningen: Kees en Dianne van Iwaarden-Weststrate Klein-, achter- en achter-achterkleinkinderen Krabbendijke, 21 mei 2016 Correspondentieadres: A.P. Dek-van Iwaarden Violenlaan 9 4401 HS Yerseke De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. woensdag 25 mei om 9.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2, te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Nieulande' en 'Ter Weel' te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen Geen toespraken Het behaagde de Heere van ons weg te nemen, na een periode van afnemende krachten, onze lieve opa, overopa en betoveropa Op de leeftijd van 92 jaar Yerseke: Johan en Ellen Dek-Waverijn Niels-Jan en Carolien Jealinde en Martinus, Sophie, Loïse Adrian, Anne-Hilde en Jeroen, Marilyse, Angelique Yerseke: Corine en Sjaak Goud-Dek Alain, Jean-Pierre Yerseke: Miranda en Erik Waverijn-Dek Jearnelle, Annelou, Artièn, Loran 's-Gravenpolder: Henri en Anneke Dek-Bil Annelène, Jeanique, Rosaly, Ariana Yerseke: Jeantine en Wouter Verhelst-Dek Joey, Shannen, Andy Yerseke: Adrianne en Kees Nieuwenhuijse-Dek Angela, Jorden Krabbendijke, 21 mei 2016 Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd. Psalm 43:4 Na een leven van eenvoud en zorgzaamheid is, na een lang ziek zijn van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en over-opa in de leeftijd van 81 jaar. Sien Boone-Goedegebure André en Jolanda Boone-Corstanje Erik Boone Vivian en Lars, Levi Yordi en Larissa Carla en René de Regt-Boone Richard en Lilian Moniek en Bart Onze dank gaat uit naar de verzorgers van SVRZ, voor hun attente en liefdevolle verzorging. Tevens bedanken wij dokter Wolbers voor de medische begeleiding. 's-Heer Arendskerke, 20 mei 2016 Boogstraat 32, 4458 CB Naar de wens van Pauw wordt de begrafenis in besloten kring gehouden. Onze vader is er niet meer. We hoopten zo dat hij op zou knappen en samen met ons nog een mooie tijd kon hebben. Helaas mocht het niet zo zijn. Op 20 mei is onze vader en opa rustig in het bijzijn van zijn kinderen overleden. Wij zijn erg verdrietig. Op de leeftijd van 88 jaar Tina en Coen f Marjan en Marcel Jeroen Wouter Jos en Evert Sandra Ginny en Fabian Yoni en Luc Roel Olaf Zierikzee, ZorgcentrumDe Wieken" Correspondentieadres: Oesterstraat 22 4301 ZJ Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 25meiomll.30 uur in het crematorium te Rotterdam - Zuid, Maeterlinckweg 101. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, altijd belangstellende, zorgzame moeder en bijzondere oma sinds 15 augustus 1996 weduwe van Casper van Leerdam Nieuw- en Sint Joosland, Goes, 7 januari 1924 21 mei 2016 Peter van Leerdam (in herinnering) Ko en Joke van Leerdam - Stroo Andrea en Mattijs Johan en Haduwé van Leerdam - van Breda Correspondentieadres: Dorpsstraat 30, 4389 TP Ritthem Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 25 mei van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op vrijdag 27 mei om 13.00 uur in de Protestantse Kerk te Ritthem. Aansluitend zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Zuidwateringstraat te Ritthem. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Wij bedanken alle mensen uit de dorps gemeenschap die onze moeder jarenlang warm omringden met hun liefde en vriendschap. Zij heeft dit als zeer waardevol ervaren. Ook de medewerkers van Buurtzorg Souburg zijn wij dankbaar voor alle goede zorg en aandacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 54