0 mensen inq.nl Overladen Familieberichten IHensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Jacomina Bliek - de Voogt Izak Wisse Pauw Boone Olga Johanna Helena Mesuere-van de Plasse Met grote droefheid geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van onze zijde is weggenomen onze lieve en zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina de Wolf - Verschuure sinds 5 januari 2004 weduwe van Florus de Wolf in de leeftijd van 88 jaar. Rijssen: Piet en Ria de Wolf - Weststrate Willemieke en Henrik Nienke, Paul, Maartje, Thijs Marien en Jeannet Pieter-Jan, Henrieke, Marije, Joanne Florus en Lydia Inge, Marit Jacomien Marieke 's-Gravenpolder: Jos en Nelleke de Wolf - de Kok Willeke en Menno Daan, Joran, Anne-Sophie Leuni en Patrick Lisa, Jacco Florus en Esther 21 mei 2016 Correspondentieadres: Goudenregenstraat 19,4431 DW 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. woensdag 25 mei van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, wordt gehouden D.V. donderdag 26 mei om 13.30 uur in de 'Elimkerk' Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. kijk ook op Enige en algemene kennisgeving. Verdrietig, maar dankbaar dat zij nog zo lang in ons midden mocht zijn, laten wij u weten, dat wij afscheid hebben genomen van onze moeder, oma en overoma Mina Hansweert, 99 jaar 15 november 1916 Middelburg, 20 mei 2016 Arnemuiden: fan Bliek Ineke Bliek - van Noort IJsselmuiden: Martin Bliek Ellen Rook Ilse, Meike Goes: Wout Bliek Carla Bliek - Wagenaar Ivo Zorgcentrum "Rustenburg" Correspondentieadres: Clasinastraat 9 4341 ER Arnemuiden De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Op 20 mei is overleden onze zwager en oom Amerongen: Kees Kallewaard (in herinnering) Ans Kallewaard-Lagerweij Kloetinge: Piet Kallewaard Janny Antonisse Dreischor: Willy van Schelven-Kallewaard Constand van Schelven Neven en nichten Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd. Psalm 43:4 Na een leven van eenvoud en zorgzaamheid is, na een lang ziek zijn van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en over-opa in de leeftijd van 81 jaar. Sien Boone-Goedegebure André en Jolanda Boone-Corstanje Erik Boone Vivian en Lars, Levi Yordi en Larissa Carla en René de Regt-Boone Richard en Lilian Monieken Bart Onze dank gaat uit naar de verzorgers van SVRZ, voor hun attente en liefdevolle verzorging. Tevens bedanken wij dokter Wolbers voor de medische begeleiding. 's-Heer Arendskerke, 20 mei 2016 Boogstraat 32, 4458 CB Naar de wens van Pauw wordt de begrafenis in besloten kring gehouden. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen, dat van ons is heengegaan mijn zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-Kaai echtgenote van Willy Mesuere Sluis, 14 februari 1933 Sluis, 20 mei 2016 Sluis: Sluis: Waalwijk: Cadzand: Tilburg: Sluis: Willy Mesuere Jan Mesuere en Lia Flikweert Arnaud en Audrey Tara Evelyn en Dees Caylen Kyran Laurens en Sophie Hans Mesuere Correspondentieadres: Kaai 30, 4524 CK Sluis De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 26 mei om 10.30 uur in de Johannes de Doperkerk te Sluis. Aansluitend is de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. maandag 23 mei 2016 25 O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 25