Strijd tegen neuroblastoom kinderkanker telt veel medestrijders ZEELAND 17 FRIENDS FOR JAYDEN cial traden twee jaar later op en was de opbrengst 60.000 euro. Meer bekende Zeeuwen steunen de stichting. Danny Vera, Muis en Leeuw, Johnny Hoogerland en burgemeester René Verhulst zijn ook ambassadeur van de stichting. Een hele reeks bedrij ven sponseren Jayden. Elk jaar zijn er (sportieve) evenementen om geld in te zamelen. Zo is op 3 september de Zeeuwse Obstacle- run in Goes. De geldteller op de website staat op 672.647 euro. Daarbij is de op brengst van het benefietconcert van gisteravond nog niet meege teld. De stichting Jayden werkt nauw samen met Villa Joep!, een stich ting die sinds 2003 fondsen werft voor onderzoek. Stichting Jayden heeft sinds 2009 bijna 700.000 euro ingezameld voor onderzoek GOES De naam Jayden is in Zee land synoniem voor de strijd te gen neuroblastoom kinderkan- der. Rob en Jolanda Faase uit Goes verloren hun zoontje Jay den in oktober 2009 aan deze ziekte. Hij was pas 2 jaar en 11 maanden oud. Na zijn dood richt ten ze een stichting op om geld in te zamelen voor onderzoek. Racoon werd in 2010 ambassa deur van de stichting. De band nam het nummer Don't give up the fight' op. De opbrengsten van het lied zijn voor de stich ting. En dat geldt ook voor het be nefietconcert Racoon Friends. In 2012 kwamen de 3JS, JURK! en Gers Pardoel voor 'Jayden' naar Goes. Dit eerste benefietconcert leverde 38.000 euro op. Guus Meeuwis, Nielson en Chef Spe- maandag 23 mei 2016 nemen voor goede doel Jack Poels van Rowwen Hèze. Zanger Marc Veenendaal van Di-rect. Typhoon tijdens het concert: 'Jullie zijn allemaal bazen!'. Bart van der Weide bekijkt het beeldje dat burgemeester René Verhulst Racoon heeft gegeven voor hun werk voor de Stichting Jayden. Links Dennis Huige. fotosjohan van der heijden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 17