k Jïlfljihnoriiim Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl BIANCA LUITWIELER Diitikbsrulgifijj' Pieter Borst 26 zaterdag 21 mei 2016 Anthonie Marinus Polderman Anton Frangois Cornelis van der Weele Charles Johannes Bouwens Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in minder goede tijden met elkaar hebben gedeeld, geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde vader, opa en 'oude' opa sinds 16 maart 2012 weduwnaar van Cornelia Catharina van Zweden. 7 januari 1915 t 20 mei 2016 's-Heer Hendrikskinderen: Maddy Moerdijk - Polderman Jan Moerdijk Vleuten: Toine en llja, Luca Delfgauw: Lian en Wout, Youri, Feline Lepelstraat: Conny Bruijnooge - Polderman Adri Bruijnooge Bergen op Zoom: Gert-Jan en Brigitte, Lars Sydney (A): Reinier en Colin Correspondentieadres: M.C. Moerdijk - Polderman Oude Rijksweg 19 a 4472 AD 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 25 mei om 13:30 uur in het kerkgebouw van 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal omstreeks 14:30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de zaal van 'De Levensbron' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Cederhof', voor hun attente en liefdevolle verzorging; tevens bedanken wij dokter Bakx voor de uitstekende medische begeleiding. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moedige strijd is overleden onze lieve vader, opa en overgrootvader sinds 1 juni 1996 weduwnaar van Neeltje de Jonge in de leeftijd van 93 jaar. Oudelande, Frans en Riet Terneuzen, Theo en Lety Goes, Rinus en Hanneke kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Heerenhoek, 19 mei 2016 "Theresiahof" Correspondentieadres: Wilhelminastraat 22 4436 AG Oudelande De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden woensdag 25 mei om 11.00 uur in de "Bethlehemkerk", Bethlehemplein 4 te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "De Hoeksteen". Roland Mesie Je bent een inspiratie voor velen zoals jij in het leven stond, moedig, opgewekt, iemand die ik zal blijven herinneren als een mooi mens, tot ziens Roland. Christian Ovaa 9 Wij willen U hartelijk danken voor Uw belang stelling, ondersteuning, brieven en aanwezigheid, na het overlijden van onze lieve man, vader en opa. Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. Ook tijdens het langdurige ziekbed heeft U Charles en ons enorm geholpen met hartverwarmende ondersteuning in woord en gebaar. Onze dank hiervoor. Corrie Bouwens-Wagenaar, kinderen en kleinkinderen. Middelburg, mei 2016 Connie Nagelkerke - Nieuwenhuijse Dies Meijaard De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe Machelina Adriana Houtekamer - Vleugel - Lina - heeft ons erg goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, 21 mei 2016 Jo Riemens Kim 15 jaar fouw naam zal blijven klinken in ons hart. In onze verhalen, en in onze stilte. Je naam in glas hier zo stil. een wakend lichtje dag en nacht, voor jou. Bloemen neer gelegd als een deken over jou. Glimlach van je foto, 'KJM 2001 - 2016 We hebben onze allerliefste dochter, zus en 'tia', echtgenote van Rens en mama van Tamasz in liefde losgelaten. 13 juli 1968 -17 mei 2016 Ineke en Joop f Luitwieler-Pladdet Wij hebben ervaren hoe velen hebben meege leefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Een ieder uitte dit op een eigen manier: In de vorm van woorden, bloemen, kaartjes, praktische hulp of een luisterend oor. Jullie medeleven heeft ons geraakt. Bedankt. Adrie Mirjam en Jacky, Nick Perry en Jessica Krabbendijke, 21 mei 2016 "Sterk als de dood is de liefde. We willen u hartelijk danken voor de vele lieve woorden, kaarten, brieven en gesprekken na het overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom Uw steun doet ons oprecht goed. Jan en Wilma Borst-Meijers Kinderen en kleinkinderen Mei 2016 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van betrokkenheid na het onverwachte overlijden van wil ik u, mede namens kinderen en kleinkinderen bedanken voor de vele kaarten en uw aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd Wemeldinge: Nellie Meijaard-Hamelink Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Anneke Rianda en Martin Marlon Dyon, Thimo Hoek, mei 2016 Paola en Peter Finn en Ole Correspondentieadres: Fuchsiastraat 50-E 1214 Gl< Flilversum Esther en Janko Jay en Mick

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74