Oi/arJsilaf] (H Hlensenljnq.nl Familieberichten Leo Janssens Jacomina Boone-Baljeu Jacomina Boone - Baljeu Adriana Cornelia Kosten-de Jonge Adrie Jacob Kosten Adrie Kosten-de Jonge Jan Koens Mimi Koens-Versé Apolonia Maria Antonia Vermeirssen-van der Borgt Plonia Vermeirssen - van der Borgt Margaretha Lavooij - Gast kijk ook op „De Heer is mijn Herder. Bedroefd laten wij u weten dat in de leeftijd van 90 jaar zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Oost- en West-Souburg, Vlissingen, 16 juli 1925 18 mei 2016 Piet Boone en Nel Boone-Maas Kirsten en Serge, Sterre, Hidde Miriam en Dennis, Stef, Robbe Karin en Bas, Teun, Bregje, Abe Hanneke en Wim den Engelsman-Boone Esther en Wicky, Dani, Javi Judith en Sander, Maud, Eva Rob en Annette Boone-Roelse Marjet Els Correspondentieadres: Van Teijlingenstraat 10 4388 CZ Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 25 mei om 13.00 uur in kerkgebouw de Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Ark. Wij willen de medewerkers van de Zoute Viever en Ter Reede -woning 22- hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. In alle rust is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Oost-Souburg: M. Baljeu t G. Baljeu-Poelman t M.C. Tissink-Baljeu L.F. Tissinkt J. van Oosten-Baljeu t L.P. van Oosten Neven en Nichten Oost-Souburg, 18 mei 2016 Het werd steeds moeilijker. Je hebt je best gedaan, rustig ben je ingeslapen, naar Corry gegaan. De merel zit te wachten en zingt zijn lied. Je bent er niet meer, maar vergeten doen we je niet. Dag lieve pa en opa. weduwnaar van Corry Janssens - van de Parel in de leeftijd van 73 jaar. Frank Peter en Judith Thomas Stefan 19 mei 2016 Correspondentieadres: Beukenstraat 25, 4462 TN Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 25 mei om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en dochter echtgenote van Dinther, Goes, 12 februari 1945 18 mei 2016 Jaap Kosten Diana en Andre van der Walle-Kosten Wesley Rodney Bianca en Fred Goedegebuure-Kosten Demi Romy en Ramon Patricia en Richard Langeveld-Kosten Génaro Moeder A.M. de Jonge-Beeke en vader H. de Jonge Correspondentieadres: Amalialaan 79, 4461 SR Goes De plechtigheid is in besloten kring. Verdrietig omdat veel te vroeg is overleden onze zus, schoonzus en tante Sjaak en Lennie Piet en Magda Adriaan,Rien,Ko nichten en neven Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen.je had de wind niet mee. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben los moeten laten mijn lieve markante man, onze (schoon) vader en opa echtgenoot van 's Heerenhoek, Goes, 10 augustus 1934 18 mei 2016 Goes: Paula en Bert Asta en Ronald Diana en William Goes: John Breda: Peter René Breda: Ron en Bianca Stefan,Tim U kunt afscheid nemen van Jan in het uitvaart centrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes, op dinsdag 24 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 25 mei om 10.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crema torium. zaterdag 21 mei 2016 25 De zon gaat onder Maar de warmte blijft. Zomaar weggegleden uit ons leven, onze zorgzame moeder en lieve oma na een leven waarin vooral groot geluk haar deel is geweest echtgenote van C.C.F. Vermeirssen Hansweert 28 juni 1931 t Wemeldinge 11 mei 2016 IJsselstein Emile en Christian Amsterdam René en Annemarie Simone Sappemeer Lilian en Kees Loni, Florian Henggart(Z) Etiënne en Germaine Ellie, Anne, Jona, Ireen Zeestraat 15, 4424 EX Wemeldinge Lieve Plonia, voor ons blijf je stralen in ons hart. Vol verdriet moeten we onverwacht afscheid nemen van onze zus, schoonzus en (oud)tante Echtgenote van C. Vermeirssen (t) Ria Trees en Peter Fely (t) en Theo Jan, Kitty( t) en Albertine TannyenHan Gerard en Jeanne Paula en Theo Jos en Jenny Miny en Rinus Marcel en Joke Jopie en Jo Thea en Alfred Kees (t) en Janny (t) en verdere familie van der Borgt 11 mei 2016 De mens is als gras en zijn schoonheid als een bloem Toch nog plotseling is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. Zij is nu weer bij haar Ton. Middelburg, t Aagtekerke, 2 juni 1935 19 mei 2016 Frank en Herma Ruben en Kelly Daniël Harald en Linda Thomas Stefan Marc en Claudia Falisha en Gino Ashanti Michiel en Aletta Wij willen de medewerkers van de Waterwel in Aagtekerke heel hartelijk danken voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Mosselkreekstraat 10, 4335 TG Middelburg Greet is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 26 mei van 10.00 tot 10.30 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73