on jzzmimp <m% 0 «ensenljnq.nl Famili5jS!l5 Drieluik COLOFON Familieberichten Charles Johannes Bouwens 088-0139999 Wij willen U hartelijk danken voor Uw belang stelling, ondersteuning, brieven en aanwezigheid, na het overlijden van onze lieve man, vader en opa. Uw medeleven heeft ons erg goed gedaan. Ook tijdens het langdurige ziekbed heeft U Charles en ons enorm geholpen met hartverwarmende ondersteuning in woord en gebaar. Onze dank hiervoor. Corrie Bouwens-Wagenaar, kinderen en kleinkinderen. Middelburg, mei 2016 Janneke Helena Neele - Jansens Jo Riemens De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in de zelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 0 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl Janneke den Besten Ditsy den Besten kijk ook op Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, en uw aanwezigheid bij de uitvaart van mijn lieve partner, onze moeder, schoonmoeder, oma en opoe zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank O.C. Pieters Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, mei 2016 Wij danken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Anneke Rianda en Martin - Dyon, Thimo Marlon Hoek, mei 2016 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 6331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63