CRAZY corendon vHSpeciaalfqeselecteerdl TJNerg^^^md^iger^ 33 Ideal Prime Beach kkkkk Guus Hiddink kwam ooit met het manifest van Noordwijk. Na het mis lukte EK van 2012 scherpte Van Gaal de huisregels aan. Ook Blind be noemde laatst intern een aantal za ken waarvan hij vond dat Oranje ze had laten versloffen. Dat ging ook over ogenschijnlijke details, zoals hoe het elftal erbij staat als het volks lied klinkt. Wat straal je dan uit met z'n allen? Bij de eerste interland na het EK-echec, uit tegen Wales, zong iedereen mee. Maar laatst tegen Frankrijk was daar al weinig meer van over. Assistent-trainer Ruud van Nistelrooy neemt de komende twee weken afscheid van Oranje. Opvol ger Dick Advocaat werkt zich in. Hoe kan Advocaat zijn schat aan er varing maximaal inbrengen op weg naar het WK, zonder dat zijn status van overgekwalificeerde assistent de autoriteit van de bondscoach onder mijnt? Een trainingsstage en drie oe feninterlands bieden genoeg tijd om de rolverdeling in de staf te regelen en piketpalen te slaan. „Dick weet ook wel dat hij niet 36 keer naar de zijlijn moet lopen tijdens wedstrij den. Ik zie daarom geen enkel pro bleem voor de samenwerking", zegt Blind alvast. Oranje terug te krijgen moeten we eerst zorgen dat het achterin dicht staat." Door al die tegendoelpunten hebben tegenstanders totaal geen angst meer voor ons De overdracht van de macht, decennialang verliep die haast ge ruisloos bij Oranje. De ene generatie maakte plaats voor de andere en Ne derland handhaafde steeds zijn ni veau tussen de subtop en de wereld top. Nu is er een vacuüm. Een groep dertigplussers loopt op zijn laatste benen, een generatie tieners en be- gintwintigers is nog niet rijp ge noeg. En het cruciale middenkader (spelers tussen 25 en 29 jaar) is bij Oranje onderbezet. Toch moeten Blind en zijn staf een nieuwe hiërarchie laten ont staan. Hoe moeilijk de situatie ook is, laat ze daarbij niet te veel polde ren. Zo van: 'Wesley Sneijder? Eigen lijk niet meer goed genoeg, maar ja, hij is wel onze vice-aanvoer- der en daarom stellen we hem maar op.' Zelfs bij Robben is de vraag in hoeverre Blind nog wel onvoorwaardelijk op hem moet bouwen. Realistisch lijkt het om te denken: alles wat ervaren spelers als Robben en Sneijder nog kunnen bijdragen, zien we als bo nus. OEFENDUELS 8 DAGEN NUVANAF Ideal Pearl itititit All Inclusive Ultra All Inclusive Sfjdup^pijf IbepecldMoorraady&i v.a. €449 I v.a. €599 I v.a. €599 Ideal Piccolo itititit zaterdag 21 mei 2016 6 Scherp afspraken aan, desnoods weer in een manifest 7 Sla piketpalen in de nieuwe staf met Advocaat 1 juni, 20.45 uur: Polen - Nederland 4 juni, 20.30 uur: Oostenrijk - Nederland Arjen Robben foto pim ras 5 Bouw aan een nieuwe hiërarchie 27 mei, 20.45 uur: Ierland - Nederland Ideal Panorama it it it it All Inclusive juni juli augustus Ideal Prime Beach is onze bestseller Zeer goede prijs-kwaliteitverhouding 2 zwembaden en glijbanen Winnaar Hotel of the Year award All Inclusive Voor 1003 meer CrcxZAj DeoJs kijk op Only Adult: minimum leeftijd 16 jaar Zeer centrale ligging Gezellig vakantiedorp! Zwembaden en glijbaan Only Adult: minimum leeftijd 16 jaar Geheel gerenoveerd 1 11 I vak»* /fTf>, Prijzen zijn per persoon en qebaseerd op een 2-persoonsbezettinq bij 8 daqen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en C0rend0n.nl/Crazyaeals ©0237510606 I administratiekosten per boeking. Oruk-en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 33