Cl lui Sabia zoenend gespot met Duitse hunk hollands nieuwe. Voor wie zelf wil bepalen hoe hij tegoed gebruil Samsung Galaxy S5 Neo SHOW CULTUUR 27 Het voormalige liefdeskoppel Sean Penn en Charlize Theron moest elkaar gisteren dulden op het Filmfestival van Cannes. Het werd een akelig kille bedoening. Dylan zingt Amerikaanse klassiekers De film is klaar, mijn werk zit erop en ik kan er niets meer aan veranderen hollandsnieuwe.nl/pzc GEEN TOESTEL NODIG? Ik heb me enorm geamuseerd met haar. Ze is een erg leuke, sympathieke De tegenspelers van de laatste - de Spaanse Oscarwinnaar Javier Bardem en de Franse actrice Adè- le Exarchopoulos - zitten tussen beiden in. Als Penn spreekt, kijkt Theron stuurs voor zich uit. Ze is meer verdiept in het flesje water dat voor haar neus staat. Als Theron een vraag beant woordt, kijkt Penn ongeïnteres seerd de andere kant op. Er is to taal geen oogcontact. De stemming is gespannen. Deels door de negatieve kritiek op internet door diverse recen senten die na de ochtendvoorstel ling is losgebarsten. Als Penn ge vraagd wordt waarom hij een liefdesverhaal laat domineren in een film die eigenlijk over hulp verlening in Afrika moet gaan, antwoordt hij kortaf met een lichtjes bibberende stem: „Ik wil de het verhaal op deze manier vertellen. De film is klaar, mijn werk zit erop en ik kan er niets meer aan veranderen." Theron speelt in The Last Face een hulpverleenster in Afrika die een verhouding krijgt met een arts (Javier Bardem). Beiden ra ken steeds meer van elkaar ver vreemd, onder meer door het ge weld om hen heen waarbij kinde ren worden vermoord. Penn toont de bloedige verschrikkin gen tot in detail inclusief een be valling met een keizersnee in het oerwoud. De pathetische tek sten van de twee geliefden (Theron: 'Je hebt mij nooit wil len begrijpen!') maken The Last Face ook behoorlijk belachelijk. Op de set zat het ook niet mee. Toen de breuk tussen de twee sterren een feit was, moesten er extra opnamen worden gemaakt waarbij het duo als tot elkaar ver oordeelde oorwurmen met el kaar omgingen. De ijzige sfeer heeft The Last Face zeker geen goed gedaan. Volgens de geruchtenmachine was het Theron die een einde maakte aan haar verhouding met Penn. De laatste bombardeerde haar met sms-berichten, waarop zij echter niet reageerde. De kritiek op The Last Face in Cannes is niet mals. Voordat de persconferentie begon, hadden critici de film van Penn al be stempeld als 'de slechtste film die hij ooit had gemaakt'. Slechts twee keer nemen bei den eikaars naam in de mond. Theron noemt Sean eventjes als het camerawerk in de film ter sprake komt. Penn noemt zijn ex even bij de voornaam als hij over zijn acteurs spreekt. Binnen een half uurtje zit de bijeenkomst er op. Iedereen maakt zich zo snel als mogelijk uit de voeten. Tussen deze twee komt het nooit meer goed. Fallen Angels heet het nieu we album van de oervader aller singer-songwriters. Het heeft zo'n onberede neerbare X-Factor, waarop alleen grote en gerijpte kunstenaars patent lijken te hebben. De plaat laat niet de bomkrater na van zijn meesterwerk Blonde on Blonde (dit jaar een hal ve eeuw oud), maar zoals Bob zelf al zong: The times they are a-changin... Een Frank Sinatra is Bob Dylan niet, ook al zingt hij Amerikaanse klassiekers van grote songwriters als Johnny Mercer, Sammy Ca- hn en Hoagy Carmichael. Dylan weet daarentegen wél een buitengewoon ont spannen muzikale sfeer te creëren met dit repertoire. Zijn stem klinkt redelijk en doet niet onder voor an dere bromberen als Lou Reed en Tom Waits. Fallen Angels is, zeker na regelma tige beluistering, een pret tige plaat. Sim Only 1000 slechts 10,- p/mnd! De laatste tijd wordt hij door papa razzi heel anders op de foto gezet: aan de hand van Sabia Engizek. De twee zijn ook al zoenend ge spot. Sabia en Leonard doen samen mee aan dansprogramma Dance, Dance, Dance, maar ze kennen el kaar al langer. De ex-vriendin van voetballer Rafael van der Vaart ontmoette de fanatieke hobbykok tijdens de opnames van de kook- show Grill der Henssler. 'We heb ben toen urenlang gepraat', zei Leonard op de website van televi siezender ProSieben. 'Ik heb me enorm geamuseerd met haar. Ze is een erg leuke, sympathieke vrouw.' Leonard werd bekend door zijn deelname aan The Bachelor. De winnares van dat programma, Leo- nie Pump, was niet erg over hem te spreken. Zij dacht dat winst in dat programma een liefdesrelatie met Leonard betekende, maar Leo nard zag dat totaal niet te zien zit ten. 'Ik sta voor gek en vertrouw helemaal niemand meer.' 'Goed weekend', zegt Leonard Freier tegen meer dan 50.000 vol gers op Instagram. Hij plaatst een foto waarop hij met ontbloot bo venlijf zijn tanden staat te poet sen. De 31-jarige Duitser laat op so ciale media graag zijn spieren zien. Hij staat bij de Oosterburen bekend als een van de meest be geerde vrijgezellen van het land. 1000 MB/MIN/SMS TOTAAL P/MND BUNDELVERDUBBELAAR: zaterdag 21 mei 2016 ^0 @abzagt Charlize Theron (I.) en Sean Penn gisteren in Cannes. FOTO REUTERS —Sean Penn Bob Dylan als crooner van easy-listening lied jes? Het moet toch niet veel gekker worden! Arno Gelder Bob Dylan: Fallen Angels (Columbia) Voor wie de volledige vrijheid wil over hoe hij zijn tegoed gebruikt is er hollandsnieuwe. Want bij ons is 1 MB gewoon gelijk aan 1 minuut bellen of 1 sms! Jij bepaalt zelf waar je het voor gebruikt. Kies voor volledige vrijheid met bijvoorbeeld de Samsung Galaxy S5 Neo. Nu i.c.m. 1000 MB/min/SMS voor maar 20,- per maand. Voor het toestel t.w.v. 359,- betaal je slechts 240,-. En als je wilt krijg je er voor 5,- per maand 1000 MB/min/sms bij. Per maand €20,- waarvan €10,- abonnement en €10,- toestel. Toestel bijbetaling €0,- eenmalig. Totale toestelprijs €240,-. Prijs excl. eenmalige kosten ter hoogte van €30,-. Looptijd 24 maanden. Deze actie is geldig tot en met 30 juni 2016. I 'O LI W Leonard Freier Duitse media weten het zeker: Sabia Engizek (35) heeft een van de populairste hunks van Duitsland aan de haak geslagen. Leonard Freier (31) deed mee aan The Bachelor, werkte als barman en personal trainer en plaatst om de haverklap foto's van zijn sixpack op Instagram. Chantal Blommers FRANK HEMPEL Sabia en 'hunk' Leo nard FOTO 2000 MB/MIN/SMS voor slechts 5,- extra

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 27