CtBOw Docenten LB Verpleegkunde Scalda Scalda Docent LB Nederlands Scalda DOKTERSASSISTENTE Teamleider Commerciële Dienstverlening College voor Techniek en Design is op zoek naar een: College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke Verzorging is op zoek naar: (totaal 2,3 fte) College voor Commerciële en Zakelijke Dienstverlening is op zoek naar een: (1,0 fte) (0,5 fte) Kloosterboer memdia scholengroep De Mondia Scholengroep heeft voor haar locaties in Middelburg en Vlissingen voor het schooljaar 2016-2017 diverse vacatures, waaronder: Hoofd facilitaire zaken, ca. 40 uur Medewerker formatieplanning beheer, ca. 32 uur Medewerker PR communicatie, ca. 24 uur Ondersteuningsmedewerker, ca. 28 uur Docent Engels (2de graad), ca. 20 lesuren Docent Nederlands (2de graad), ca. 25 lesuren Docent Wiskunde Rekenen (2de graad), ca. 25 lesuren Docent Geschiedenis (1 ste en/of 2de graad), ca. 25 lesuren Docent Scheikunde (1 ste graad), ca. 25 lesuren Docent Natuurkunde NASK (2de graad), ca. 25 lesuren Docent Informatica, (2de graad), ca. 25 lesuren Onderwijsassistent, ca. 40 uur Voor de overige vacatures en voor meer informatie verwijzen wij u naar de website: www.mondiascholengroep.nl/vacatures zaterdag 21 mei 2016 Kijk voor meer informatie op www.scalda.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk voor meer informatie op www.scalda.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk voor meer informatie op www.scalda.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Medisch Centrum Borrendammc In verband met uitbreiding van huisartsenpraktijk Bruel zullen wij per 1 oktober 2016 een nieuwe huisartsenmaatschap vormen bestaande uit: Dhr. M.R. Bruel, mevr. A.N.M. Jumelet-de Waal en mevr. M. van Rijn-Verburg. Wij zoeken met ingang van 1 september voor 18 tot 22 uur per week een enthousiaste Wij vragen voor deze functie: diploma doktersassistente bij voorkeur ervaring als doktersassistente goede typevaardigheid flexibiliteit, collegialiteit en goede communicatieve vaardigheden Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u tot 10 juni richten aan: Huisartsen Bruel, Jumelet en van Rijn Borrendamme 10 I 4301 VD Zierikzee IT 0111 -413965 Timt fulltime Day: a.S.a.p. Lecation: Vlissingen-based Metals Mcmbci al Kloosterboer Ckoup Thuis in de logistiek en sterk in leidinggeven? Dan zijn wij op zoek naar jou! Op www.werkenbijkloosterboer.nl vind je meer informatie en een online sollicitatieformulier. www.bowmetals.nl www.kloosterboer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 20