Familieberichten kükookop mensen inq.nl De HEER geeft kracht voor vandaag en hoop voor de toekomst. Na een intensieve tijd, van herinneringen sparen, van accepteren en afscheid nemen hebben wij je losgelaten, nu ben jij niet meer hier, maar in ons leven dat door zal gaan houden wij je vast! Onze lieve zoon, broer, zwager en oom moest afscheid van ons nemen. Jacobus Leendert (Roland) Mesie *31 mei 1977 115 mei 2016 Liefhebbende en zorgzame echtgenoot van Josien Bosscha. Ko Mesie, Veere Tini Mesie-Noort, Zoutelande Peter en Ingrid Mesie, Ede Karlijn, Joosje en Lidewij Martine en Gerard de Koning, Houten Ilse André Mesie en Christi de Wolf, Houten Nine en Stijn Annemarie Mesie, Roosendaal Angel Roland bleef tot het einde opgewekt, zorgzaam en troostend, vast vertrouwend op een geweldig weerzien. Hij combineerde op een bijzondere manier zijn liefde voor zijn vak met die voor zijn medemens. Voorafgaand aan de begrafenis op zaterdag 21 mei is er een samenkomst om 10 uur in uitvaartcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Om 12 uur vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk, met aansluitend gelegenheid tot condoleren. Er is gelegenheid voor een laatste afscheid op donderdag 19 mei, van half zeven tot acht uur in uitvaartcentrum Adagio. Correspondentieadres: Timmermansstraat 38. 4374 AS Zoutelande. Roland Mesie "Mijn reismaatje is alleen op pad gegaan, goede reis" Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn geliefde man, broer, zwager en oom Frans Floendervanger Middelburg, Oostkapelle, 14 mei 1945 9 mei 2016 Namens de familie: Wil Hoendervanger-Brasser Groene Specht 1 4356 DA Oostkapelle De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geloof, Hoop en Liefde, doch de meeste van deze is de liefde. Diep bedroefd maken wij bekend dat van ons is heengegaan mijn zeer geliefde vrouw en onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Heiltje Euser - de Bondt Helly Zwijndrecht, Middelburg, 2 november 1932 16 mei 2016 In vaste herinnering blijft ze bij ons, denkend aan haar geloof, haar liefde en zorg, vriendelijkheid en haar zingen - als een engel. Middelburg: Piet Euser Delft: GertenAnja Ralf en Iris Alisa en Rob Kristel Den Haag: Anneke en Eric Jordi en Elise Donny en Jildau Wtebe Barneveld: Babs en Rob Maarten en Minke Ilse en Jurgen Marjolein en Robert Delft: Alies (t 1981) Leeuwarden: Pieter en Karin en achterkleinkinderen Zwanenhof 25, 4332 DK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 20 mei van 19.00 tot 20.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Lorentijdweg) te Middelburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 mei om 11.00 uur in de Pelgrimskerk, Platboslaan 1 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Vredehof aan de Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Roland Mesie Pieter Cornelis van den Berge In liefde hebben we afscheid genomen van onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maddy Frohn-Lobach Marion Josephine Henriette Middelburg, 16 mei 2016 Udenhout, 4 december 1927 Sinds 1994 weduwe van Hans Frohn Fransje en Tonnie Susan en Thomas Leela Joost en Femke, Cecilia, Christopher, Casimir Kees (in herinnering) en Ingrid Caroline en Florian Rutger en Floor Arthur Liesbeth en Jos Maaike en Merlijn Ellen en Stefan Hein en Margreet Joey Duncan Seth Willeke (in herinnering) Peter en Anneloes, Sam Froukje en Pieter Correspondentieadres: Vlissingsesingel 38,4335 GA Middelburg De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 21 mei 2016 om 12.00 uur in de aula aan de Hilversumseweg 51a te Laren waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het Sint Janskerkhof. Aansluitend is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten en een glas wijn te heffen op Maddy in de aula aan de Hilversumseweg 5 la te Laren. Met speciale dank aan het personeel van het verpleegcentmm Buitenrust, afdeling 't Stranghe voor de liefdevolle aandacht en zorg voor moeder in de laatste fase van haar leven. Jou bewaren wij in onze verhalen Jou bewaren wij in ons hart Jou bewaren wij In ons gemis Jouw naam brengen wij ter sprake als anderen zwijgen Jouw naam noemen wij als anderen denken al zolang geleden Jou bewaren wij voor altijd Afgelopen zondag hebben wij, voor ons veel te vroeg, afscheid moeten nemen van onze dierbare schoonzoon en zwager Ro was de liefdevolle en zorgzame man van onze lieve dochter en zus Josien. We hebben diepe bewondering voor de moedige en dappere manier waarop Ro is omgegaan met zijn ziekte en we wensen Jo en iedereen om haar heen alle kracht toe voor de komende periode. We zullen hem ongelooflijk missen. Familie Bosscha Veel te jong, na een niet te winnen strijd is overleden onze oud medewerker, collega en vriend. Wij wensen.Josien en de Familie veel sterkte met dit grote verlies. Keur Elektra Services Martin Marianne, Rowan, Kamil Nino en Jan woensdag 18 mei 2016 15 Met herinneringen aan goede momenten die zijn gedeeld, willen wij u er kennis van geven, dat is overleden onze vader, grootvader en overgrootvader in de leeftijd van 83 jaar Rinus en Betty Ina en Flan Izaak en Marianne André en Deborah Kleinkinderen en achterkleinkinderen We bedanken de medewerkers van zorgcentrum 'Ter Valcke' voor de goede verzorging. Goes, 15 mei 2016 Correspondentieadres: Fleerbosseweg 11 4421 RR Kapelle U kunt de familie condoleren op maandag 23 mei vanaf 11.00 uur in de Voorkerk, Torenplein 1 te Oosterland. Om 12.00 uur brengen we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Oosterland. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65