I Familieberichten O IHensenlinq.nl Overladen 14 woensdag 18 mei 2016 Zacharias Maljaars Pieternella Leuntje Maljaars-Francke Zacharias Maljaars Pieternella Leuntje Maljaars-Francke Zacharias Maljaars en Pieternella Leuntje Francke Johanna Caljé-Pleijte Hanna Caljé-Pleite Nel Vermuë - Coremans Nellie Vermuë - Coremans Nel Wil van Wezel-Brouwer kijk ook op in het leven, verenigd in Vol ongeloof en met diep verdriet geven wij u kennis van het heengaan van onze geliefde vader en moeder, opa en oma en overopa en oma Oostkapelle, 24 juli 1930 t Domburg, 13 mei 2016 Oostkapelle, 25 februari 1931 t Domburg, 16 mei 2016 Dea en Kees Arien en Hubert, Benthe Harry en Renée An ja Onze dank gaat uit naar alle mede-werkers van zorgcentrum Simnia voor hun liefdevolle verzorging en naar het nierdialyse team Goes voor i Correspondentieadres: Kapelleweg 19 4322 NG Looperskapelle Er is gelegenheid afscheid te nemen en de familie te condoleren op donderdag 19 mei van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend vindt de afscheidsdienst plaats in de aula. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Nooit vragend, nooit De lasten in stilte dragend. Een laatste groet aan en Piet Maljaars t Corrie Maljaars-Maljaars Jan John en Jacqueline Peter en Maureen Ko Maljaars Cupi Middendorp Met intens verdriet geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze zwager en oom en onze geliefde zus, schoonzus en tante Domburg L.P Janse Francke W Janse in herinnering Grijpskerke Z. Francke in herinnering C.J Francke Corré Middelburg W.R Kwekkeboom Francke M Kwekkeboom neven en nichten Domburg 13-05-2016 16-05-2016 Na vele jaren van vriendschap zijn overleden Zach Maljaars en Pie Maljaars-Francke Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Lou en Nelly Natasja en Wilco, Bas Tamara en Pieter, Djaël Degene die ik liefheb heb ik verlaten, om degene die ik liefload terug te zien. Het maakt ons stil en verdrietig zo plotseling afscheid te moeten nemen van onze lieve moeder, oma en over-oma sinds 14 februari 1999 weduwe van Johannes Caljé in de leeftijd van bijna 87 jaar. Greta Breed-Caljé Ente Breed Marcel en Michelle Romy, Luca Nathalie en Mikkie Goes, 15 mei 2016 Correspondentieadres: Vliedberg 41 4373 AZ Biggekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 19 mei van 19.00 tot 19.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 achter de Torentijdwegte Middelburg. De uitvaartdienst zal gehouden worden vrijdag 20 mei om 13.15 uur in "het Dorpshuis", Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke, waarna aansluitend de begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "het Dorpshuis". Bedroefd dat zo plotseling is overleden onze schoonzus Johanna Caljé-Pleyte (Hanna) weduwe van Johannes Caljé Op de leeftijd van bijna 87 jaar. Wij wensen Gretha, Ente en klein en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Oost-Souburg: Vlissingen: Middelburg: Oost-Souburg: Vlissingen: C. Caljé t M. Caljé-de Witte J. Caljé f P. Caljé-Vos M. Caljé f M. Caljé-Vos f J. Reijnierse t P. Reijnierse-Caljé G. Caljé A.W. Caljé-Davidse t N.A. Louws-v.d. Berg Neven en Nichten 15-05-2016 Onverwachts is onze buurvrouw overleden We zullen haar misen. Familie Corbijn Nel, stille kracht altijd onze bindende factor. Strijdbaar tot het einde overleed op 15 mei 2016 echtgenote van Kees Vermuë in de leeftijd van 67 jaar. Kees Mariëlle Maarten, Maaike Colin en Sharon Sepp, Beau Kruizemuntstraat 14,4451 TX Heinkenszand Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 23 mei tussen 10.00 en 11.30 uur in Uitspanning De Goederen loods, Albert Plesmanweg 23 te Goes. De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. In plaats van bloemen graag uw gift voor KWF kankerbestrijding en Hospice t Clarahofje te Goes. Collectebussen treft u aan bij het condoleanceregister. Onze lieve schoonzus, tante is van ons heengegaan. Wij wensen Kees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. Zwagers, schoonzussen, neven en nichten Familie Vermuë Heinkenszand, 15 mei 2016 Te vroeg moeten wij afscheid nemen van Dank voor de jarenlange vriendschap. Wij wensen Kees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Truus en Hans Borssele, 15 mei 2016 Met groot verdriet, maar dankbaar dat zij zolang onder ons mocht blijven, moeten wij u meedelen dat op Pinkstermaandag na een kort maar hevig ziekbed is overleden in het ADRZ-ziekenhuis te Goes mijn lieve partner, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder eerder weduwe van Henny van Wezel Weesp, 4 juli 1933 t Goes, 16 mei 2016 Vlissingen: Govert Wentink Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg: Rik en Michèle Tony Jennifer Sharon Senna Dewi Vlissingen: Mariska en Danny Robin Loes Cassidy Nick Cynthia Correspondentieadres: Anna Blamanlaan 138 4385 KK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen op zaterdag 21 mei van 12:00 tot 12:30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid worden gehouden om 13:30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wil hield van witte bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64