(JmntfÈsn Familieberichten COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Rika Maria de Pundert-Borgs Maria Cornelia de Regt-Huiszoon Marja Provoost-F ra nchimont dl. Rustig uit het leven gegleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van G. de Pundert 18 juli 1921 110 mei 2016 Oost-Souburg: Fini de Pundert Middelburg: Jan en Loes de Pundert Remy Kaylie Lindsey Iris Correspondentieadres: Fini de Pundert Middenhofsingel 7 4388 AN Oost-Souburg Haar werk, haar kracht, haar interesse voor het leven, haar moed, zo sterk, zij heeft er alles voor gegeven. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op zaterdag 14 mei om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Ik sla mijn ogen op en zie de hoge bergen aan waar komt mijn hulp vandaan? Mijn hulp is van mijn Heere, die dit alles heeft geschapen. Mijn herder zal niet slapen. Psalm 121 berijmd Verdrietig maar dankbaar omdat wij haar zolang in ons midden mochten hebben geven wij u kennis dat, door de Heere op Zijn tijd, uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Weduwe van Leendert de Regt Eerder gehuwd geweest met Cornells Eduard de Regt in de gezegende ouderdom van 95 jaar. Kamperland: Izaak en Anja de Regt-Bouterse Kamperland: Lies en Jan Filius-de Regt Rien en Aafke Meike, Jente Leonard Marieke en Rens Lieke, Sep KleverskerkeLeny en Krijn Corré-de Regt Lianne Wilco en Ilka Tim, Lisa Kamperland: Atty en Jan Tazelaar-de Regt Mariska Thyjan, Skaye Leon en Bianca Lizzie, Evi Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Cleijenborch 'voor de vele jaren van goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Colijnsplaat, 10 mei 2016 Correspondentieadres: Veerweg 36,4493 AS Kamperland. De dienst van woord en gebed, die geleid wordt door Ds. J. J. de Lange, wordt gehouden D.V. dinsdag 17 mei om 13.00 uur in 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorphuis 'Casembroot', Alexiaplein 3 te Kamperland gelegenheid tot condoleren. In verband met het overlijden van onze moeder is onze winkel op dinsdag 17 mei vanaf 12.00 uur gesloten. Firma I.A. de Regt Kamperland 'UZZV Overtoom Groen Er is steeds meer wat ik vergeet, niet meer weet Maar begin je aan een lied Dan zing ik mee en ik geniet In alle rust is op 9 mei 2016 overleden onze moeder en oma in de leeftijd van 85 jaar Jo Provoost, overleden op 1 juni 2012 Kinderen: Els en Hans Frans en Hanny Loes en Giorgio Kleinkinderen: Sjors, AnnA en Bram, Stefano, Rosanna Correspondentieadres: Beatrixstraat 8 4357 AA Domburg Wij nemen afscheid van Marja in familiekring. Wij bedanken alle medewerkers van SVRZ locatie De Egelantier te Oostkapelle voor de liefdevolle zorg en aandacht de afgelopen jaren. donderdag 12 mei 2016 15 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. UITVAART VERZORGSTER Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73