üysrleilefj Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 donderdag 12 mei 2016 Arie Joosse Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Arie Joosse in de leeftijd van 84 jaar. Veel waardering hebben we voor Tiny en de kinderen die Arie tijdens zijn ziekte met veel liefde hebben verzorgd. Alphen a/d Rijn: Corrie Kotkamp-Joosse t Gerrit Kotkamp t Arnhem: Rie Roeleven-foosse f Adrie Roeleven t Middelburg: Adrie Joosse Nellie Joosse-Kesteloo Middelburg: Kees Joosse Jannie Joosse-Huijbregtse neven en nichten Koudekerke 10 mei 2016 Iwee ivoorden, wil en kracht. Aan het eind restte slechts nog de wil. Weg was de kracht. Rust in Zijn hand, jouw taak is hier volbracht. Met intens verdriet geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen, in het bijzijn van haar kinderen, zacht en kalm is overleden onze lieve zorgzame moeder en oma Dina Maria Bruikman - van Bergen Ineke sinds 15 februari 2013 weduwe van Johannes Hendrik Bruikman in de leeftijd van 85 jaar. Rudy Ardy en Sija Janiek Middelburg, 6 mei 2016 Correspondentieadres: Schoutstraat 49 4336 HP Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. tr Met veel liefde gedenken wij mijn vrouw, onze moeder, grootmoeder en over-grootmoeder Truus Kramer - den Dekker 's-Gravenpolder, f Vlissingen, 11 december 1925 6 mei 2016 Vlissingen: C. Kramer Den Haag: Joke Kramer en Hugo Roelofs Anna (in herinnering) Esmee en Sander, Line Middelburg: Ad Kramer en Geertine van Netten Jasper Freek (in herinnering) Fabian Julia Simon Wij bedanken alle mede-werkers van Ter Reede en woning 11 aan de Vondellaan voor de liefdevolle verzorging van mijn vrouw en onze moeder. Vredehoflaan 402 4382 CJ Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een volgend hoofdstuk Na een mooi en rijk leven is in haar geboorteplaats Rotterdam overleden Dini Marks-Maarschalkerwaard weduwe van Jaap Marks Rotterdam, Rotterdam, 15 november 1927 11 mei 2016 Rotterdam: Joyce Voorhout: Maarten en Loes Florine Wijnand Correspondentieadres Bisschopstraat 21a 3039 VA Rotterdam Er is gelegenheid tot condoleren in CVU uitvaartcentrum "Bergweg", Bergweg 287 te Rotterdam-Noord op vrijdag 13 mei tussen 19.00 en 19.45 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden in de aula van crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op dinsdag 17 mei om 13.00 uur. Na afloop is er een verder samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Jacoba Moerdijk-van der Hart Samuël Koppejan "Als God voor ons is, wie kan dan tegen ons zijn?" Romeinen 8:31 Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader, onze trotse opa en overgrootvader Ridder in de Orde van Oranje - Nassau Middelburg, 07-10-1931 t Koudekerke, 10-05-2016 Koudekerke, Tiny Joosse-Wissel Middelburg, Bart en Arrianne van Leerdam-Joosse Esther en Erik, Daphne Monique en Marijn, Julia en Jasmijn Koudekerke, Frank en Corrine Compeer-Joosse Sander en Ramon Koudekerke, Christa Joosse en Dick Kiel Ilse, Esmee en Lois Correspondentieadres: Dommelrode 4, 4371 TC Koudekerke U bent uitgenodigd voor de afscheidsdienst op woensdag 18 mei om 13.00 uur in de Michaelskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Biggekerksestraat te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 'Huys ter Schelde', Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Onze dank gaat uit naar dokter Gulam en de medewerkers van de Thuiszorg voor hun kundige en liefdevolle verzorging en begeleiding. Diep bedroefd, delen wij u mede dat de Heere na een kortstondige ziekte van onze zijde heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma echtgenote van Adriaan Moerdijk 10 november 1936 10 mei 2016 Krabbendijke: A. Moerdijk Yerseke: Rien Moerdijk Gerlies Moerdijk-Hofman Krabbendijke: Jan Moerdijk Linda Moerdijk-van der Hart Rosalie Anne Jurian In liefdevolle herinnering Ingrid Moerdijk-Harthoorn Nieukerckestraat 39,4413 EH Krabbendijke De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. zaterdag 14 mei in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke, J.W. Frisostraat 1 en vangt aan om 10.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 13 mei van 19.30 tot 20.00 uur en na de begrafenis in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen en geen bezoek aan huis. Graag in gepaste kleding. Onze dank gaat uit naar afdeling E van Admiraal De Ruyter ziekenhuis te Goes en Allévo thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Heden nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Pieternella de Wolf, in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: M. Koppejan-Meulbroek Alphen a/d Rijn: H. Koppejan S.W. Koppejan-Jansen Neven en nichten Meliskerke, 9 mei 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72