Familieberichten Anna Catharina Kou wijzer - Oppeneer COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Twee woorden, wil en kracht. Aan het eind restte slechts nog de wil. Weg was de kracht. Rust in Zijn hand, jouw taak is hier volbracht. Met intens verdriet geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen, in het bijzijn van haar kinderen, zacht en kalm is overleden onze lieve zorgzame moeder en oma Dina Maria Bruikman - van Bergen Ineke sinds 15 februari 2013 weduwe van Johannes Hendrik Bruikman in de leeftijd van 85 jaar. Rudy Ardy en Sija faniek Middelburg, 6 mei 2016 Correspondentieadres: Schoutstraat 49 4336 HP Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jacoba Moerdijk-van der Hart Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is rustig ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Gillis Kouwijzer sinds 9 mei 1998 W 28 juli 1929 -Terneuzen- f9 mei 2016 Gerard en Stella Stacey en Stefan Isabelle, Leonore Mitchel en Maaike Peter en Loes Verpleeghuis "Ter Schorre", woning D8 Correspondentieadres: Waterlelie 1 4533 RA Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 17 mei om 10.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Ter Schorre voorde liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Afscheid nemen deden we keer op keer, na ieder bezoekje een beetje meer. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in De Redoute van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader, opa, broer en oom Johannes Jakobus Geernaert 03 -05 - 1929 f 11 -05 -2016 Sas van Gent Sas van Gent Sas van Gent: Sandra en Nico Samijn-Geernaert Bart Valerie Rick Sas van Gent: Marie-Louise D'haens-Geernaert Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, 11 mei 2016. Corr. adres: Lieve Vrouwestraat 1 4551 VR Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaats hebben, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. U zij de glorie, opgestane Heer Dankbaar voor alle goeds aan onze parochiegemeenschap gegeven, nemen wij afscheid van Emeritus Pastoor Willy R. Vervaet In 1975 werd hij pastoor van Axel, in 1978 ook van Zuiddorpe. Vol van goede wil zette hij zich in, ook na zijn emeritaat in 1999. Tot 2015 ging hij nog regelmatig voor in Eucharistievieringen, met name in zorgcentrum De Vurssche en ziekenhuis De Honte. We zullen zijn unieke persoonlijkheid enorm missen. Elisabeth-parochie, Midden Zeeuws-Vlaanderen V2 Diep bedroefd, delen wij u mede dat de Heere na een kortstondige ziekte van onze zijde heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma echtgenote van Adriaan Moerdijk 10 november 1936 10 mei 2016 Krabbendijke: A. Moerdijk Yerseke: Rien Moerdijk Gerlies Moerdijk-Hofman Krabbendijke: Jan Moerdijk Linda Moerdijk-van der Hart Rosalie Anne Jurian In liefdevolle herinnering Ingrid Moerdijk-Harthoorn Nieukerckestraat 39,4413 EH Krabbendijke De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. zaterdag 14 mei in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke, J.W. Frisostraat 1 en vangt aan om 10.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 13 mei van 19.30 tot 20.00 uur en na de begrafenis in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen en geen bezoek aan huis. Graag in gepaste kleding. Onze dank gaat uit naar afdeling E van Admiraal De Ruyter ziekenhuis te Goes en Allévo thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. donderdag 12 mei 2016 19 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 52