Adagio ffj mensen inq.nl Familieberichten Ovamte EisnLfjiüfj MAREA Rie Moens - Poortvliet Voor betaalbare kwaliteit Adriaan Pannekoek Jacob Johan Verbeke Maatje Brouwer-Kodde Ineke Bertus van 't Westeinde DE VLIEGER do Vi99or Uitvaartverzorging Ljnda van Wingen Uitvaartverzorging Annemarie van Beveren -Jo- Lies Nijssen - D' Hont Jeanne van Cauteren- Schelfhout Stoffel bij de Va ate Janneke den Besten Ditsy den Besten de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio UITVAART De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. kijk ook op zaterdag 7 mei 2016 15 Voor uw belangstelling tijdens de langdurige ziekte en de blijken van deelneming na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en overopa betuigen wij u onze hartelijke dank. S. Pannekoek - Buyze Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, mei 2016 Overweldigd door de vele kaarten telefoontjes en berichtjes tijdens haar ziekte en na het overlijden van willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft Annemarie en ons heel erg goed gedaan. Goes, 7 mei 2016 Jan en Ria Petra, Karsten en Dylan Roman Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed. Wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk dank zeggen voor de blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze pa, schoonpa, opa en overgrootopa Het heeft ons goed gedaan en hebben dit zeer gewaardeerd. Han en Jackeline Koen en Nadine Nova 's-Heer Hendrikskinderen, mei 2016 Op 29 maart jl. heb ik afscheid genomen van mijn moeder Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor mij een dierbare herinnering blijven. Hiervoor mijn oprechte dank. Kapelle Jan Nijssen Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt moet missen. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, ons ma en oma. Het doet ons goed te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Henny van Cauteren Kinderen en kleinkinderen Hulst, mei 2016 Hartverwarmend waren de vele blijken van mede leven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, mei 2016 Lewedorp, mei 2016 Uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder hebben wij zeer gewaardeerd. Onze oprechte dank daarvoor. kinderen klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2016 Lieve mensen, Wij willen iedereen hartelijk danken voor alle steun en medeleven na het overlijden van Het heeft ons goed gedaan! Kees de Rooij Kinderen en kleinkinderen Moerplein 33, Yerseke In plaats van kaarten De ontelbare kaarten, telefoontjes en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en (o)pa hebben ons enorme steun gegeven. Kruiningen: Janny bij de Vaate - van Paasschen Kinderen - en kleinkinderen. Wij danken u hartelijk voor de vele blijken van belang stelling voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en trotse opa Het was hartverwarmend zoveel steun, troost en liefde van u te mogen ontvangen. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Marietje van 't Westeinde-Boonman, kinderen en kleinkinderen UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) begrafenibverzorstng Met respect, wens en overtuiging van overledenen en familie. U kunt GRATIS een wilsbeschikkingboekje aanvragen. T. 06 - 83 80 92 48 Middelburg info@begrafenisverzorgingdevisser.nl uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4BB7 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26,4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... Verzorgt de gehele uitvaart 0113-639 108 Striepseweg 4,4435 RL Baarland www.lindavanwingen.nl Vraag nu gratis het boekje uitvaartwensen aan Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Juist bij een overlijden heeft u een uitvaartverzor ger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange erva ring. Die weet dat juist de kleinste details zo belang rijk zijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. Overtoom OJZZD Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon (011 4382 XW Vlissingen www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72