NMH MM Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Diifjkbüiui^iiijJr 14 zaterdag 7 mei 2016 Neeltje Louwerse - de Kuijper Nellie Nellie Louwerse - de Kuijper "X Maatje Torbijn-Reijnhout Maps Pietemella de Winter-Poortvliet Ik kan gaan slapen tot de morgen Want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis Psalm 4:3 Tot ons grote verdriet, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, is aan het einde van een lang en mooi leven, rustig ingeslapen weduwe van André Louwerse Middelburg, 29 februari 1920 f Oost-Souburg, 3 mei 2016 Frans en Liesbeth Smit - Louwerse Remco en Emilia Smit - Vergara Jasper Smit Krista en Maarten Smeets - Smit correspondentieadres E.S. Smit - Louwerse, Middelstebaan 34,5263 EW Vught Onze moeder is overgebracht naar Uitvaartcentrum "De Getijden", Kerklaan 17, 4386 AL te Vlissingen alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 9 mei van 13.00 tot 14.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 9 mei om 15.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig maar ook dankbaar voor alle mooie herinneringen, die zij ons nalaat, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante M. Pluymers - de Kuijper E. Best - de Kuijper P. Lagaay - de Kuijper J.H. de Kuijper - Leijdekkers Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen, van het overlijden van onze lieve tante en oudtante in de leeftijd van 96 jaar. Adrie Minderhoud Gertrud Minderhoud - Kremeier Nel Minderhoud Leo en Ingrid Claudia en Gerbert Wij wensen Liesbeth en Frans veel sterkte toe met dit verlies. Westkapelle, 3 mei 2016 Wim de Looff Maar Ik heb voor u gebeden dat uw geloof niet ophoude. Dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van weduwe van J.M.P. Torbijn sinds 4-6-1973 Goes, 27-2-1921 t Goes, 5-5-2016 Simon en Marjan Schipper-Torbijn Saskia en Rick, Josie en Lucie Rudy en Dayenne, Claire en Belle Floris en Marcia, Nido en Nova Frans en Conny Ronner-Torbijn Martine en Rob, Jurian, Carsten en Xander Rutger en Maaike Job en Marjan Torbijn-Does Katja Linda en Bas Joris en Susan Correspondentieadres: 's-Heer Elsdorpweg 18 Kamer 224 4461 WL Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Maps op dinsdag 10 mei van 18.30 uur tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Fluitekruidstraat 8. U bent uitgenodigd voor de afscheidsdienst op woensdag 11 mei om 13.00 uur in de aula van het Crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen uitnodiging mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van RandhofGoes en Buurtzorg Bas Ike - van Waning Bartje Geertrui Enige en algemene kennisgeving Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde van ons is heengegaan onze moeder, oma en overoma sinds 27 januari 2008 weduwe van Hendrik de Winter - Nelly - in de leeftijd van 92 jaar. Klazien en Peter Betsie en Kees Kees en Lina Lau en Ria Corrie en Jos, Piet (in herinnering) Willy en Jan Jacqueline en Johan Henk en Birgit Sophia en John Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorggroep Ter Weel, afd. Kolveniershof te Goes voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Goes, 4 mei 2016 Correspondentieadres A. de Koningstraat 23, 4434 AG Kwadendamme. Maandag 9 mei is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid tot condoleren en afscheid nemen in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Nel van Hilst - de Looff In ons verdriet om het heengaan van onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Nellie en Bart Bommeljé-Koene Klein- en achterkleinkinderen Koudekerke, mei 2016 kijk ook op Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Jannie Dekker, in de leeftijd van 70 jaar. Dat de HEERE Jannie en (klein) kinderen de kracht wil geven om dit verlies te dragen Meliskerke Kees en Mattie de Looff- Maljaars Serooskerke Suus en Piet Louwerse - de Looff Grijpskerke Jaap en Corrie de Looff- Poortvliet neven en nichten Ouderkerk aan de IJssel, 5 mei 2016 Lucas 22:32 Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en schoonmoeder echtgenote van Piet Ike t 01-11-2010 24 april 1926 14 mei 2016 Ze vond dat ze een prachtig leven achter de rug had en het is goed zo. Simone en DirkJan Leo en Lilian Wagnerlaan 29 4384 LI Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 10 mei van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 15.30 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. 1 Voor uw medeleven en de belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en omi zeggen wij u hartelijk dank. Ella Paree - van Hilst en Piet Paree Cor van Hilst en Michiel Hautvast Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2016.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71