ÜvarJailüfj (H Ulensen inq.nl Sam van der Heide Jan de Rijke Jacob Barend Breeuwer Petronella Vermaat - Plas Krijn Leendert Horst "Het doek is gevallen" Na moeilijke jaren van lichamelijke achteruitgang hebben wij voorgoed afscheid genomen van mijn geliefde man, onze vader, opa, broer en oom Echtgenoot van Leontina Clemence D'hert Eerder weduwnaar van Berendina Johanna Bakker Haarlem, f Middelburg, 11 oktober 1923 5 mei 2016 L.C. D'hert Roeltje (f) Margot en Leo Irene en Chris Jaap en Marlies Klein- en achterkleinkinderen Familie Breeuwer Familie D'hert Onze dank gaat uit naar dokter P. de Laet en de medewerkers van zorgcentrum "Buitenrust", afdeling Vuurtoren voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Meestoof 140 4331 VE Middelburg De afscheidsplechtigheid voorafgaande aan de crematie wordt gehouden op dinsdag 10 mei om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Jaap hield van rode rozen Geen bezoek aan huis Paulina Francke Lien Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Paulien Francke Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Piet en Jannij Corrie en Jan neven en nichten Petronella Margaretha (Nelly) van Eerden Goes, 1 mei 2016. Qua Patet Orbis' Na een lange periode van afnemende gezondheid is op 94-jarige leeftijd overleden onze moeder en oma weduwe van N. Vermaat 11 september 1921 f 2 mei 2016 Veere: Wim en Susan Poppe - Vermaat Mariekerke: Julia en Diederik Veere: Richard Corre spondentieadres Kruisweg 4 4351 SE Veere De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op woensdag 4 mei te Middelburg. Geheel onverwacht is overleden onze lieve papa, opa en overopa Krijn echtgenoot van Lena Suzartna Maria Horst-Kluit 130 januari 2015 Renesse, 21 maart 1919 f Goes, 5 mei 2016 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Noordwelle, Bert en Marian Judith en Edwin, Jari, Romy Chantal en Cees, Cliff, Celeste Renesse, Lineke en Riny Mark en Monique, Christian Cindy en Lennard, Aron, Tom Zierikzee, Ad en Anneke Manon en Marcel, Meijke, Fileijne, Teijmen Karlijn en Maarten, Liz Renesse, Lindelaan 1-23 Correspondentieadres: Zeelelieweg 10 4325 BW Renesse Woensdag 11 mei nemen we afscheid tijdens een samenkomst in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Onverwachts hebben we het droevige bericht ontvangen dat op 97-jarige leeftijd is overleden, ons ere-lid, de heer Krijn Leendert Horst We wensen de familie veels sterkte met het dragen van dit verlies. Straócommissie Ellemeet In alle rust is van ons heengegaan mijn lieve man, zorgzame vader, opa en over-opa Zierikzee, 20 december 1922 Middelburg, 5 mei 2016 Nel de Rijke - van Munster Kees de Rijke f Anneke de Bue - de Rijke Sjaak de Bue Marianne en Corné, Elsa Marcello Arend de Rijke klein- en achterkleinkinderen Onze clank gaat uit naar huisartsen dr. Ponten en dr. Bom, Zorgstroom "Team Dauwendaele" en naar het verzorgend en verplegend personeel van t'Gasthuis in Middelburg voor de goede zorg. Correspondentieadres: Galmgat 5 4336 KB Middelburg Woensdag 11 mei van 12.15 uur tot 12.45 uur kunt u afscheid nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal om 13.30 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna u aansluitend de familie persoonlijk kunt condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. De wens is dat er in plaats van bloemen een donatie gegeven wordt aan het Longfonds. Hiervoor is bij het condoleren een collectebus aanwezig. Ook is het wenselijk dat u uzelf informeel kleedt op de dag van de uitvaart. kijk ook op In plaats van kaarten. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: ik ben wat moe maar op 'n keer, dan ben je aan je laatste beetje toe... Toon Hermans Met verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 78 jaar. Frans en Annet Maik en Jolein Erik en Anne-Christien Milan We bedanken Buurtzorg en de afd. Geriatrie van hetADRZ te Goes vooralle hulp. Correspondentieadres: Langeweg 3, 4339 NA Nieuw- en Sint Joosland De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Haar laatste jaar was niet zoals zij die zou hebben gewenst. We hebben afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma in de leeftijd van 85 jaar Winnifred en Job Korné en Elina, Job Jelle en Jessica Roosmarijn Kees en Ankie Cora, Bobbie Correspondentieadres: Noordhoeksewegeling 2, 4421 RE Kapelle De begrafenis heeft op 6 mei jl. te Kapelle in besloten kring plaatsgevonden. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan echtgenoot van Carina van der Heide-Oosthoek Surabaja (Indonesië), 30 november 1939 t Goes, 27 april 2016 Carina Jopie en Leen Amy Mervin en Yvonne Duarte, Darryl Wilco en Fiona Isabelle, Jurgen Correspondentieadres: Meanderlaan 108 4337 TE Middelburg De crematieplechtigheid heeft op woensdag 4 mei, overeenkomstig de wens van Sam, in besloten kring plaatsgevonden te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70