ram ami 1 i(M Familieberichten iriijïï bbfkh'tBtï kükookop fllensenlinq.nl Dii/ikijaiuiaJi/ij}. Rie Moens - Poortvliet 10 COLOFON Familieberichten Wim Koole Willem Verschueren Adriaan Pannekoek Hans Lansen do Vi99or Annemarie van Beveren Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, en uw aanwezigheid bij de uitvaart van onze lieve moeder en oma Annie Paulina de Booij-Schuren zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kloosterzande, mei 2016 Oswald van den Bossche Jeanne van Cauteren- Schelfhout Wij danken 11 hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Gerard van Haelst Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Irene van Haelst-Begheijn kinderen en kleinkinderen Axel, mei 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed. Wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Hartelijk dank hiervoor. Rina Koole-Fieret en familie Terneuzen, mei 2016 Betsie Seij-Wijnacker Voor uw belangstelling tijdens de langdurige ziekte en de blijken van deelneming na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en overopa betuigen wij u onze hartelijke dank. S. Pannekoek - Buyze Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, mei 2016 Lies Nijssen - D' Hont Janneke den Besten Ditsy den Besten de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Overweldigd door de vele kaarten telefoontjes en berichtjes tijdens haar ziekte en na het overlijden van willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft Annemarie en ons heel erg goed gedaan. Goes, 7 mei 2016 Jan en Ria Petra, Karsten en Dylan Roman De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en geeft moed om verder te gaan. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze papa en opa Thea van den Bossche-Engels kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt moet missen. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, ons ma en oma. Het doet ons goed te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Henny van Cauteren Kinderen en kleinkinderen Hulst, mei 2016 Uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder hebben wij zeer gewaardeerd. Onze oprechte dank daarvoor. kinderen klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2016 Dankbetuiging Voor uw medeleven tijdens het ziekzijn, het afscheid en de periode na het overlijden van mijn man willen we u heel hartelijk bedanken. Uw warme belangstelling en steun, in welke vorm dan ook, troosten ons. B. Verschueren-Raczko en familie Hulst, 7 mei 2016 Wij bedanken iedereen voor de overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve mama De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. De collecte voor de Maag Lever Darmstichting heeft het grote bedrag van 1200,- opgebracht. Betsie zou dit geweldig gevonden hebben. Tonny Jessica en Rico Marjolein en Sander Kloosterzande, 7 mei 2016 Op 29 maart jl. heb ik afscheid genomen van mijn moeder Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor mij een dierbare herinnering blijven. Hiervoor mijn oprechte dank. Kapelle Jan Nijssen zaterdag 7 mei 2016 19 Bij het onverwachte overlijden van hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, kaarten, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het heeft ons het gevoel gegeven het verlies van Hans niet alleen te hoeven dragen. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELAvoor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Annie Stroobant Michel Lansen Géralda Stroobant, Michael Stroobant, Noa-Jane den Hamer, Sherryl-Ann den Hamer UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (01181 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Begraven zoals u dat wenst bsgrafenivverzorglng Met respect, wens en overtuiging van overledenen en familie. U kunt GRATIS een wilsbeschikkingboekje aanvragen. T. 06 - 83 80 92 48 Middelburg info@begrafenisverzorgingdevisser.nl uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 info@adagiouitvaartzorg.nl Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51