Familieberichten Overladen Jan de Rijke 18 zaterdag 7 mei 2016 Willy Apers kükookop fflensenlinq.nl Patrick Sturm Joke Apers-van Campenhout 1 mei 2016 "Het doek is gevallen" Na moeilijke jaren van lichamelijke achteruitgang hebben wij voorgoed afscheid genomen van mijn geliefde man, onze vader, opa, broer en oom Jacob Barend Breeuwer Echtgenoot van Leontina Clemence D'hert Eerder weduwnaar van Berendina Johanna Bakker Haarlem, f Middelburg, 11 oktober 1923 5 mei 2016 L.C. D'hert Roeltje (t) Margot en Leo Irene en Chris Jaap en Marlies Klein- en achterkleinkinderen Familie Breeuwer Familie D'hert Onze dank gaat uit naar dokter P. de Laet en de medewerkers van zorgcentrum "Buitenrust", afdeling Vuurtoren voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Meestoof 140 4331 VE Middelburg De afscheidsplechtigheid voorafgaande aan de crematie wordt gehouden op dinsdag 10 mei om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Jaap hield van rode rozen Geen bezoek aan huis Nicole De Decker Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Zeer bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve oma en oma Kasteeltje, mijn zus en schoonzus Pieternella Maria Broeders weduwe van Johannes Amandus Boom partner van Adrianus Johannes van der Kruijssen t 11-1-2011 Raamsdonk 19-7-1933 Hulst t 4-5-2016 moeder van Louisa Scholter-Boom AxelPeter en Marijke Scholter-de Pooter Tim Fleur Antwerpen Piet en Wietske Broeders Correspondentieadres: Mozartstraat 3 4571 XH Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 11 mei om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk op het Dorpsplein te Zuiddorpe. Aansluitend zal de crematieplechtigheid worden gehou den in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het centrum. Dinsdag 10 mei is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium aan de Westsingel 3a te Axel. Richard Desiré Verbist In alle rust is van ons heengegaan mijn lieve man, zorgzame vader, opa en over-opa Zierikzee, 20 december 1922 Middelburg, 5 mei 2016 Nel de Rijke - van Munster Kees de Rijke f Anneke de Bue - de Rijke Sjaak de Bue t Marianne en Corné, Elsa Marcella Arend de Rijke klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar huisartsen dr. Ponten en dr. Bom, Zorgstroom "Team Dauwendaele" en naar het verzorgend en verplegend personeel van t'Gasthuis in Middelburg voor de goede zorg. Correspondentieadres: Galmgat 5 4336 KB Middelburg Woensdag 11 mei van 12.15 uur tot 12.45 uur kunt u afscheid nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal om 13.30 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna u aansluitend de familie persoonlijk kunt condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. De wens is dat er in plaats van bloemen een donatie gegeven wordt aan het Longfonds. Hiervoor is bij het condoleren een collectebus aanwezig. Ook is het wenselijk dat u uzelf informeel kleedt op de dag van de uitvaart. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt als een bevrijden. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Hulst: Joke Toby Clinge: Marco Steffi en Ricky Hulst: Nadia en Jos Jordi Kevin en Inge Glacisweg 10 a, 4561 HG Hulst Volgens de wens van Willy heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Een goed mens, een levensgenieter, mijn maatje door dik en dun, onze lieve Patrick heeft ons te vroeg verlaten... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve partner, zoon, broer en schoonbroer in liefde verbonden met Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles anders is.... 30 december 1964 t 5 mei 2016 Hulst: Nicole De Decker Kapellebrug: Ma en Pa Sturm-van den Broecke St. Gillis Waas: Monique en Mare Beniers-Sturm Beveren: Ma en Pa De Decker-Claessens Verrebroek: Margo en Karei de Smit-De Decker Jonas, Davy Kieldrecht: Peter De Decker en Cindy De Wasch Yana (zijn petekind), Bruce Poorterslaan 15, 4561 ZL Hulst U kunt afscheid nemen van Patrick in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 11 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 12 mei om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats van de H. Johannes de Doper St. Jansteen. Voorafgaand aan de kerkdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek vanaf 10.00 uur. Enige en Algemene kennisgeving Na een leven in eenvoud is overleden Graauw en Langendam, 23-2-1923 t Temeuzen, 1-5-2016 Lea en Hans van Houten-van den Branden correspondentieadres: Fam. van Houten Past. Knipscheerstraat 16 4586 AR Lamswaarde Het was zijn wens dat de crematieplechtigheid in besloten kring werd gehouden. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Ter Schorre', unit A31, voor de liefdevolle verzorging. "r-'Tero Ut

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50