Oyarlailaf] M Familieberichten Jo - Jaap - Jacob Jacobus den Hollander Johannes Jobse kükookop q fflensenlinq.nl 14 vrijdag 6 mei 2016 - Rien - Hubrina Den Hollander-Slaager 4 mei 2016 OPA DEN HOLLANDER Wij hebben met grote verslagenheid kennis moeten nemen van het overlijden van onze gewaardeerde collega en medewerkster Willza Schipper-Korstanje op 29 april 2016 te Goes. Willza werkte sinds 14 maart 2011 in de functie van postbezorgster bij ons bedrijf. Wij verliezen in haar een plezierige collega. Het is voor ons moeilijk te bevatten dat Willza er niet meer is. We zullen haar niet vergeten. Wij wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Collega's en management PostNL Verdrietig delen wij u het overlijden mee van onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Jobse Jo We wensen Hannie, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe om dit verlies samen te dragen. Sien en Daan Faasse (in herinnering) Maatje en Wim Francke in herinnering) Nel Jobse (in herinnering) Gretha en Bram Louws Gerrit en Corrie Jobse Leen en Ina Jobse Corrie en Rien Geluk Neven en nichten 3 mei 2016 Je was een man van weinig woorden Duidelijk herkenbaar voor degenen Die bij je hoorden Een man, vader en opa Op wie je kon bouwen Met een woord Waarop je kon vertrouwen Achter je ligt een leven Van werken en plicht En juist dat bepaalde In alles jouw gezicht Zo bescheiden als je hebt geleefd Zo bescheiden ben je gestorven Erg verdrietig delen wij u mee dat is overleden mijn lieve sterke man, onze lieve betrokken pap en de liefste boor-opa en opa-zee Oostkapelle, t Oost-Souburg, 24 november 1934 3 mei 2016 Oost-Souburg: Hannie Jobse-Janse Kloetinge: Rianne en Heino Jasper Aniek Leusden: Kees (in dierbare herinnering) Wouter Tim Vera Nienke Hamminga Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v.: J.W Jobse - Janse Postbus 8046, 4330 EA Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 7 mei om 10.30 uur in kerkgebouw "Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De begrafenis zal in stilte plaatsvinden. Jo wil herinnerd worden zoals hij was. Geen bezoek aan huis Met droefheid geven wij u kennis, dat de HEERE op Zijn tijd van ons heeft weggenomen, mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Johannes Maljers echtgenoot van Jozina van Belzen in de leeftijd van 81 jaar. Geve de HEERE ons de kracht dit smartelijk verlies te dragen. Arnemuiden: J. Maljers-van Belzen Yerseke: Annie en Jos van der Jagt-Maljers Silvia en Huub forina en Ronnie Adrien en Marcel Arnemuiden: Krina en Jan Siereveld-Maljers Geraldine en Armando Arnemuiden: Jan Maljers Arnemuiden: Corrie Maljers Middelburg: Boudewijn en Julia Maljers-Cherguina Alexander Danielle Nathalie Arnemuiden: Jacco en Tamara Maljers-Meerman Joan Larissa Achterkleinkinderen en achter-achter kleinkinderen 2 mei 2016 Van Cittersweg 4,4341 RC Arnemuiden Schriftelijke condoleance naar bovenstaand adres. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Achter de wolken schijnt altijd de zon... Op Koningsdag overleed zacht en kalm mijn lieve man John Verstegen in de leeftijd van 93 jaar. Amigos para siempre Ank Verstegen - van der Heil Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 27 april 2016 Nachtegaallaan 50, 4461 RM Goes De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Rosa Giele - de Bakker 't Liefste wat ik heb bezeten, 63 jaar de spil van mijn bestaan, vraag me niet dat te vergeten, en gewoon weer door te gaan. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenoot van Middelburg, t Middelburg, 22 april 1929 4 mei 2016 Middelburg: Hubrina den Hollander-Slaager Middelburg: Paulina Joziasse - den Hollander Sjaak Joziasse Middelburg: Jacqueline den Hollander Middelburg: Yvonne den Hollanderen Steve Ellis Hoedekenskerke: Peteren Karin den Hollander Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Gervinsland 35, 4237 CB Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 11 mei om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben en dankbaar voor alle liefde en humor die hij ons tot het eind heeft gegeven, hebben wij bij het aanbreken van een nieuwe dag afscheid moeten nemen van onze soms eigenwijze, maar zeker onvergetelijke en lieve We zullen je vreselijk missen, maar je zal voor altijd in onze herinneringen blijven! Je kleinkinderen en achterkleinkinderen: René, Kelly, Janine, Mieke, Jos, Naomi, Sep, Imme, Eric, Dennis, Marijn, Sacha, Fajèn, Sebastiaan, Amber, Charlotte, Jorre, Barbara, Justin, Thijs, Nick, Chantal, Nina, Nout, Jamaica, Cheyenna en Savanna ïJiMiiinmiiKMuijr*''!"' Overleden is onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 23 juni 2012 weduwe van Eugène Giele Delft, 11 juni 1931 t Terneuzen, 29 april 2016 Goes: Rita en Adri Govers - Giele Kloetinge: Jozé en Sandra Giele - de Feijter Terneuzen: André en Marianne Giele - Lantsheer Roosendaal: Vera en Arno Dieleman - Giele Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lingestraat 8, 4535 ES Terneuzen De crematieplechtigheid heeft op woensdag 4 mei in kleine kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 76