moois I 1 Po pp FZC bin uit Al het. komt van binnenuit ri9n hb-AÜ ZEEHONDEN SPOTTEN! leden raad van toezicht m/v de Bibliotheek Begrafenisverzorging zorging X A T WOONPLAZA Oosterschelde PROGRAMMA: Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! EXCLUSIEF VOOR ABONNEES Het is volop lente, tijd voor het buitenleven! De prachtige collectie van Royal Botania biedt eindeloos veel mogelijkheden om uw droomtuin te realiseren voor deze zomer. Kom langs en laat u inspireren en adviseren bij Binnenuit Buitenmeubelen. Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 21 58 38 binnenuit.nl 100 woonmerken 9.000m2 inspiratie persoonlijk woonadvies Tel: 0118 616012 Bij verlies vein uuu dierbare kunt u rekenen op iemand die met aandacht en toewijding zorg draagt voor een respectvolle begrafenis. Hugo de Grootlaan 53 4334 AT Middelburg www.begrafenisverzorging-poppe.nl Bibliotheek Oosterschelde voert het openbaar bibliotheekwerk uit voor 6 gemeenten. Vanuit 23 vestigingen en op meer dan 30 scholen leveren ruim 50 personeelsleden diensten aan 33.000 leden. Per 1 september 2016 zijn wij op zoek naar twee Met deskundigheid op het gebied van financiën en juridische zaken. Bekijk de vacature op onze website: www.bibliotheekoosterschelde.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. De PZC nodigt zijn clubleden van harte uit voor de introductie van het geheel aan zeehonden gewijde glossy magazine SNOET. De presentatie vindt plaats op zaterdag 14 mei, tijdens een vaartocht naar het in de monding van de Westerschelde gelegen natuurgebied De Hooge Platen. Dat is een bij zeehonden geliefde verblijfplaats. Speciale gast aan boord is de bekende zeehondenmoeder Lenie 't Hart. Het 60 pagina's omvattende en rijk geïllustreerde magazine is samengesteld door de Middelburgse journalist/publicist Jacques Cats. Het blad verschaft achtergrondinformatie over zeehonden, hun leefgebied, hun leefwijze en de problemen waarmee ze te maken kunnen krijgen. Ook valt te lezen op welke plaatsen in met name Zuidwest Nederland het mogelijk is om zeehonden te spotten of deel te nemen aan zeehondensafari's. In Nederland is 'zeehondenmoeder' Lenie 't Hart al decennia lang als zodanig actief. Zij werd bekend door haar activiteiten inde zeehondencrèche te Pieterburen. Als eerbetoon voor haar tomeloze inzet is een naar Lenie 't Hart vernoemd Zeehondenfonds opgericht. Met het door deze stichting verzamelde geld wordt Lenie 't Hart gelegenheid geboden om personen en instellingen te steunen die waar ook ter wereld zeezoogdieren willen redden. Door haar inzet kon een netwerk van experts en vrijwilligers worden opgebouwd. 13.30 uur: verzamelen Denick II tegenover station Vlissingen 14.00 uur: vertrek richting De Hooge Platen Presentatie Lenie 't Hart Film Karst van der Meulen Presentatie Jaap van der Hiele Uitreiking van het magazine aan Lenie 't Hart Exemplaar magazine SNOET (t.w.v. €8,95) Deze interessante vaartocht is te bestellen via pzc.nl/club. Speciaal voor onze clubleden kost een ticket maar €12,50. Kinderen tot 12 betalen €7,50. Bij elk ticket voor volwassenen wordt ook een gratis nummer van SNOET uitgereikt! Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de week kranten van de Persgroep Distributie. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? 088-013 50 25 reciameverspreiding@persgroep.nl De Persgroep Distributie is onderdeel van de Persgroep Nederland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 68