IINNEN8? BUITEN I 7 0 KIJK VERGELIJK Ruime woningen voor een schappelijke prijs De badkamer is gedateerd en dat blijft voorlopig zo. Die is gelukkig grijs met wit en niet groen, zoals je soms ook ziet Op een vrijdag was de koop rond en de woensdag erna kregen ze de sleutel. Femke: „Ik heb pas voor het eerst boven gekeken, nadat we de sleutel hadden. Het viel hele maal niet tegen." Het stel had ook nog naar een an dere woning in het dorp gekeken. „Aan de Singelweg, maar dat moes ten we van top tot teen strippen," zegt Femke. Plavuizen Aan hun huidige woning hebben ze vrij weinig hoeven doen. Femke: „Er lagen plavuizen. Daar hebben we laminaat overheen gelegd. Ver der hebben we alles geschilderd en behangen. De keuken was prima, die was vrij nieuw en is hetzelfde gebleven. De badkamer is geda teerd en dat blijft hij voorlopig. Die is gewoon grijs met wit, gelukkig niet groen, zoals je soms ook wel eens ziet." De tuin heeft nu hun eerste priori teit. „We willen een ander terras aanleggen en dan alles mooi maken. Samen met de buren heb ben we een nieuwe schutting neer gezet en dat willen we met de andere buren ook doen", aldus Femke. Hoewel het vaste interieur van het huis strakke moderne elementen heeft, is de verdere inrichting klassiek en romantisch. Femke: „Veel mensen denken dat we overal heel veel voor betaald hebben, maar het meeste heb ik ge woon via Marktplaats, zoals het bankstel. Daarop kunnen Yvo en Tijn heerlijk hangen voor de tv of spelletjes spelen op de tablet." Tafeltjes Femke koopt ook graag oude meu beltjes om die vervolgens op te knappen, zoals de tafeltjes in de woonkamer. Maar meestal verkoopt ze wat ze heeft opgeknapt door. Dochter Puck zit graag aan de eet tafel, in de buurt van de keuken, de lievelingsplek van haar moeder. „De keuken is mijn plek," zegt Femke, terwijl ze door een van de ramen naar de straat tuurt. „Daar kan ik alles lekker in de gaten hou den." Net als Femke, Yvo en hun kinderen wonen in een vrij nieuwe, ruime woning met garage en tuin in een dorp voor een schappelijke prijs? Wij se lecteerden vijf woningen die nog te koop staan. SIRJANSLAND LEWEDORP SEROOSKERKE (WALCHEREN) 'S-HEERENHOEK KAMPERLAND vrijdag 6 mei 2016 Samen aan de zelfgemaakte pizza's: alle leden van het gezin Verbunt vonden snel hun draai in het nieuwe huis. basisschool 44 EVEN VOORSTELLEN Femke Verbunt (36) is schoonmaakster Yvo Verbunt (43) werkt bij energiebedrijf Delta Tijn (8) zit in groep vijf van De Palmenhof in Sint-Laurens Puck (5) zit in groep twee van De Palmenhof in Sint-Laurens Adres: Grevelin- genstraat 20 Prijs: €285.000 k.k. Bouwjaar: 1997 Kenmerken: Ruime, vrij staande woning met aange bouwde garage in een kind vriendelijke en rustige straat. Achtertuin ligt op het zuiden, met vrije zijuit gang. Adres: Middel- gatstraat 7 Prijs: €224.500 k.k. Bouwjaar: 1979 Kenmerken: Twee-onder- een-kapwoning met serre. Vier slaapkamers, een luxe open keuken en ruime garage. Adres: Gargon- straat 26 Prijs: €275.000 k.k. Bouwjaar: 1996 Kenmerken: Twee-onder- een-kapwoning op 392 m2 eigen grond. Met open haard en woonkeuken. Adres: de Win- terstraat 14 Prijs: €275.000 k.k. Bouwjaar: 2003 Kenmerken: Instapklare twee-onder- een-kapwoning op een perceel van 318 m2 met tuin op het zui den. Adres: Ripstraat 6 Prijs: €275.000 k.k. Bouwjaar: 1982 Kenmerken: Ruime half vrij staande woning met inpandige garage en tuin. Veel ruimte door uitbouw op de begane grond.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59