'Jay Z zet met eigen nummers tegenaanval in' 26 Schwarzenegger in nieuwe actiekomedie Dolly Parton trouwt opnieuw a Humberto Tan (50) is niet van de buis te slaan. Nu presenteert hij ook al de quiz Het Zijn Net Mensen. Media Entertainment Arnold Schwarzenegger heeft een nieuwe filmrol te pakken. De 68-jarige acteur gaat spelen in de actiekomedie Why We're Killing Gunther. De film wordt geregisseerd door Saturday Night Live-ster Taran Killam, die zijn regiedebuut maakt. Dolly Parton (70) viert haar vijftigste huwelijksdag met manlief op een bijzondere manier. „We gaan op nieuw trouwen", aldus de coun- tryzangeres. Dit keer pakt ze het groter aan dan in 1966. slingerd, rookt Jay Z zichtbaar ui terst relaxed een sigaar met een goede vriend. „Jay Z begrijpt waarom ze be sloot voor deze persoonlijke tek sten te kiezen", zo zei een bron re cent. „Dit is onderdeel van het pro ces om transparant naar elkaar te zijn. En ze zijn dichter tot elkaar gekomen. Hij is erg nederig in de ze hele situatie. Beyoncé is de lief de van zijn leven en hij zet alles op alles om dat te laten blijken." Tel daarbij op dat Queen B. tij dens haar eerste Formation-con cert het nummer Halo opdroeg aan 'mijn prachtige echtgenoot'. Knokt het sterrenpaar (ze heb ben een 4-jarig dochtertje, Blue Ivy) voor hun huwelijk nadat ze eind 2014 volgens kenners op het punt van scheiden stonden? Of is 'Jay Z was betrokken bij het maken van Lemonade en kende elk nummer voordat Beyoncé het album uitbracht' het toch allemaal een uitgekiend spelletje voor keiharde munten waar straks ook het nieuwe album van Jay Z onderdeel van uitmaakt? „Jay Z was betrokken bij het maken van Lemonade en kende elk nummer voordat Beyoncé het al bum uitbracht", weet een insider dicht bij het veelbesproken koppel te melden aan de Amerikaanse zender E! Entertainment. „Hij ken de de teksten, hij wist wat ze im pliceerden. Hij moest ze goedkeu ren voor de lancering. Als het op muziek aankomt, ondersteunen ze elkaar. Hoe dan ook, ze zijn alle bei razend slim en zagen allebei dollartekens." Volgens US Weekly kiest de rapper voor een te genaanval. 'Jay Z neemt momenteel nieuwe nummers op die zijn versie van het verhaal over het moeizame en nu acht jaar durende huwelijk met Beyoncé onthullen', schrijft het entertainmentblad op basis van insiders. Het zou een bewuste reactie zijn op Queen B.'s vorige week gelanceerde album Lemona de waarop de wereldster in be schuldigende woorden lijkt te zin gen over haar echtgenoot, dat hij vreemdging en de zangeres niet zou behandelen als de koningin die ze is ('Dit is je laatste waar schuwing. als je deze shit nog één keer flikt, raak je je vrouw kwijt'). Terwijl Beyoncé bevestigt noch ontkent dat ze haar pijlen ex pliciet op Jay Z richtte, speculeert de hele wereld er wild op los. Nadat Lemonade het licht zag, tevens het startsignaal voor Beyon- cé's wereldtournee Formation, werd het koppel nog gefotogra feerd in Miami. De voormalig Des- tiny's Child-zangeres (34) en de rap-icoon (46) leken in prima doen. En op een andere foto, slechts een paar uur nadat de ver meende aantijgingen de wereld in werden ge- 'Kansen herken Cultuur door Cudo Tienhooven bekende van Jay Z en Beyoncé Jay Z en Beyoncé met hun dochter Blue Ivy. foto AFP Je huwelijksproblemen uitvechten met muziek? Misschien is hét cele- br/ty-koppel van de VS straks wel verantwoordelijk voor een nieuw modeverschijnsel. Nadat Beyoncé met haar nieuwe album Lemonade het overspelige gedrag van manlief in niet bepaald geheimtaal naar de buitenwereld communiceerde, lijkt 'haar' Jay Z nu op dezelfde wijze zijn kant van het verhaal te willen doen. foto's Mark Uyl/Lumen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 26