Frits de Jonge i Familieberichten kükookop q fllensenlinq.nl Frits de jonge 14 woensdag 4 mei 2016 Frits de Jonge Suzanna van de Vrie - Puijpe "Annie" Riekie Nieuwelink-van den Aker Suzanna van de Vrie - Puijpe Hij mocht slechts 70 jaar worden. Verdrietig zijn wij door het veel te vroeg overlijden van onze lieve en speciale broer, zwager en oom Veel respect voor Ada en de kinderen die hem tijdens zijn ziekte met veel liefde en zorg hebben omringd. West Souburg Marja de Rijke - de Jonge Wim de Rijke Dennis en Brigitte Vincent en Femke Kees Louws Enige en algemene kennisgeving Na een dappere strijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze nicht en achternicht Johanne Theodore Charlotte de Koning - Hanneke- weduwe van DigRemijnse Voorburg, 8 juli 1953 Goes, 24 april 2016 Onze dank gaat uit naar een ieder die Hanneke de laatste tijd heeft verzorgd en haar op allerlei wijze heeft bijgestaan. Familie De Koning De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Toch nog onverwachts is overleden onze zwager Kees Louws echtgenoot van onze zuster Nellie Bentschap Knook Dien t en Arie Jan t en Tannie f Adrie en Rinus t Piet en Marrie Annie en Jan Wemeldinge, 2 mei 2016 De Heer is goed, Hij is als een vurige muur rondom mij, Hij is er bij. Tot ons grote verdriet is kort nadat wij afscheid van haar hebben kunnen nemen overleden onze lieve zus, schoon zus en tante Jannie Schaap - Lukasse Middelburg: Suus en Jaap Dingemanse Middelburg: Dirk en Koos Lukasse Middelburg: Jaap en Johanna Lukasse Nieuw Beijerland: Lea en Rinus Zwemer Rotterdam: Ineke en Bram Dingemanse Neven en nichten Rotterdam, maandag 2 mei 2016 Correspondentie adres: Suus Dingemanse, Statenlaan 114,4336 CL Middelburg Waar mensen zijn, die elkaar verstaan Waar liefde is, daarheen wil ik gaan Waar het eeuwig vrede is, waar de zon schijnt Waar een nieuwe wereld is, die niet meer verdwijnt. Met groot verdriet, maar dankbaar wat zij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Middelburg, f Middelburg, 15 mei 1930 27 april 2016 Mede namens kinderen en kleinkinderen Adrie van de Vrie Fazantenhof 100 4332 XT Middelburg De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. FRITS Fleden overleed de echtgenoot van onze zeer gewaardeerde collega Ada Wij wensen Ada en familie veel sterkte met het verlies. Laroes Loodgieters en Installateurs Fam. W. Brouwer Fam. J. Brouwer en collega's Voor altijd bij ons Ontzettend verdrietig over het toch nog plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma, hebben we afscheid moeten nemen van Vught, 01-07-1953 Temeuzen, 28-04-2016 Anne en Ruud Cas Catootje Ceder Frank en Sjoukje Isabellaweg 21 4522 PL Biervliet De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn we nu onze schoonzuster en tante is overleden. fam.van de Vrie Goes, 27 april 2016 Geschokt zijn we door het droevige bericht van het overlijden van ons zeer gewaardeerd en trouw koorlid Sophie Wisse-van Stel We zullen haar missen en wensen haar familie Gods kracht en troost toe. Kerkkoor Maartenskerk Wemeldinge. Helaas, FRITS is niet meer. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van de liefde van mijn leven, onze zorgzame (schoon)vader en trotse super opa. Afscheid nemen bestaat niet. Wij dragen jou in ons hart mee. Ada Esmée en Frans Mees, Fleur Raymond en Adrienne r Vlissingen, 2 mei 2016 De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Met verdriet nemen wij afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Nel, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie van Gilst-Louws Dag lieve, lieve Wat zijn wij ongelooflijk trots op je en wat gaan we je missen. Je vrienden Jack en Marja Leen en Ria Lieve Ada, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte met dit grote verlies. 10 jaar lang was hij de kleinste onder de mannen van zanggroep ZOKANTOOK. We zullen hem vreselijk missen. ZOKANTOOK wenst Ada en de kinderen veel sterkte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64