Uvarlailafj fris BsfiriiierJ Familieberichten O Ulensen inq.nl "N Riekie Nieuwelink-van den Aker RuuaL d/Hoo$b& kijk ook op Riekie Riekie Nieuwelink Riekie Nieuwelink Jo Dieleman-de Vos Hendrikje Zantingh-Maat -Hennie- sinds 26 juni 1993 weduwe van Hendrik Zantingh Josephina Maria Morres - Hermans Het adres voor een respectvofafscfieicf. woensdag 4 mei 2016 15 Voor altijd bij ons Ontzettend verdrietig over het toch nog plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma, hebben we afscheid moeten nemen van Vught, 01-07-1953 Temeuzen, 28-04-2016 Ad Anne en Ruud Cas Catootje Ceder Frank en Sjoukje Isabellaweg 21 4522 PL Biervliet De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geschokt en niet begrijpend vernamen we het plotselinge overlijden van Echtgenote van Ad Nieuwelink Wij wensen Ad, Anne, Frank, Ruud, haar kleinkinderen, familie en vrienden heel veel sterkte toe. Sonja, Carl, Sonny, Dorien en Jaimey Met droefenis hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van de voormalig mede-eigenares van Oppeneer Olie, op 28 april 2016 Riekie heeft vele jaren met grote toewijding haar beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Wij verliezen in haar een gewaardeerd persoon. Wij wensen haar gezin en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers van OQ Value, voorheen Oppeneer Olie Tot onze grote schrik vernamen wij dat Riekie Nieuwelink plotseling is overleden. Riekie was een gewaardeerd lid van onze club en dit jaar onze secretaris. Door haar ziekte moest ze haar functie kortgeleden overdragen. Niet te geloven dat ze niet meer in ons midden zal zijn. We zullen haar missen. We wensen Ad, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte in deze verdrietige tijd. Namens alle leden van Lionsclub Zostera Tonie Becu, presidente Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Samen zijn Ad en Riekie vanaf de oprichting lid van de Ondernemersvereniging Samen Sterk Sluiskil '87 Wij wensen Ad, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Namens het bestuur en de leden van SSS'87. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, wij konden niet zo goed meer met je praten de lege blik, de stilte deed vaak zeer de moeder en oma van vroeger was er niet meer. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een moeizame laatste fase van haar leven van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma weduwe van Frans Dieleman op de leeftijd van bijna 95 jaar. Annie en Kees Lensen Heieen en Frans Robin Maikel en Renée Frans en Angeli Daphne Naomi Kitty en Jaap Oppeneer Rowdy - in liefdevolle herinnering - Wendy en Björn 30 april 2016. Correspondentieadres: Westsingel 60 4571VG Axel De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan het personeel en vrijwilligers van "t Kasteeltje' en 'De Vurssche' voor hun liefdevolle verzorging. Wie in Mij gelooft, zal leven, ook wanneer hij sterft, en ieder, die leeft en in Mij gelooft zal nooit sterven. Joh. 11:25 De Here heeft thuisgehaald en uit haar lijden verlost onze lieve moeder en oma Hoogeveen, 2 februari 1934 Zaamslag, 2 mei 2016 Heerhugowaard Henk en Rosa Zantingh-Valk Peter en Margot Rianne Almelo Roel en Alisia Zantingh-Snel Zaamslag Carolien en Cees Lensen-Zantingh Richard en Irene Ronald Correspondentieadres: Rozemarijnstraat 25 4543 BT Zaamslag Vrijdag 6 mei is er van 11.45 -12.20 uur gelegenheid om de familie te condoleren in het verenigingsgebouw van de kerk, Terneuzensestraat 32 te Zaamslag, waarna om 12.30 uur de samenkomst van Woord en gebed wordt gehouden in de Gereformeerde Kerk vrijgemaakt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het verenigingsgebouw. Wij danken allen die haar de afgelopen jaren zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen - Condoleanceregister plaatsen - Mensenlinq app voor Android Iphone Gelachen, genoten en dankbaar dat jij in ons midden was echtgenoot van Lia d'Hooghe - Hendrikse Hij overleed in de leeftijd van 89 jaar. St Jansteen: Lia d'Hooghe - Hendrikse Hulst: Frank en Irene Thomas en Tatsjana Hulst: Tinie Antwerpen: Marion en Jan Kim en Bram Anouk Stefan Hulst: Eric en Marice Niels Ove Thybe 2 mei 2016 Brouwerijstraat 34, 4564 EG St Jansteen Ruul is thuis, waar u afscheid van hem kunt nemen op donderdag 5 mei van 13.30 tot 15.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 6 mei om 14.30 uur in de parochiekerk van de H. Theresia (van het Kind Jezus), Julianastraat 16 te Heikant. Voorafgaand aan de afscheidsdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de kerk vanaf 14.00 uur. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 't Verlies was er al voor het einde, het treuren voordat het afscheid kwam. Begrijpen deden wij eikaar niet meer, ook al probeerden wij dat keer op keer. Slechts eten geven, een aai en een zoen, ivas alles wat wij nog voor jou konden doen. Onverwachts is overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma sinds 5 april 2012 weduwe van Petrus Henricus Morres Boschkapelle, 24 maart 1925 t Terneuzen, 2 mei 2016 Best: Jos en Mariëtte Morres - van Acker Marjolein en Rudi, Kate, Emily, V Arno en Fieke Linda en Mart Correspondentieadres: Vendelier 2, 5684 GC Best Mail: jffmorres@onsbrabantnet.nl De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 7 mei om 13.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. I I O mensenlinq.nL Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio ORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoondj^e uitvaart begeleiding Q Twitter E3 i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44