sntifjian tik Familieberichten kükookop mensen inq.nl ^^UijfikbeïüiFiifit; Cornelia Biondina - Dorleijn Paulina Maria Verhoeff - de Bruijn Jaap Heerenthals Met verslagenheid hebben wij het droevige bericht ont vangen dat onze collega en medewerker Hans Heijnsdijk na een lang ziekbed op vrijdag 29 april 2016 is overleden. Op 1 augustus 1980 is Hans in dienst getreden van de raffinaderij als Process Operator in het toenmalige Manufacturing Department. Per 1 maart 1982 volgde de overgang naar Offsites, waar hij werkzaam was als Operator 1 Hans was een fijne en sociale collega. Hij heeft zijn werkzaamheden bij Zeeland Refinery altijd met inzet uitgevoerd. We zullen Hans missen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen, verdere familie en ook collega's veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery N.V. Vlissingen-Oost Wij zijn getroffen door het bericht van het overlijden van onze collega Hans Heijnsdijk Hans was een prettige en markante collega in het Operations Department. Als Process Operator in zowel het toenmalige Manufacturing Department en sinds maart 1982 bij Offsites heeft hij zijn werkzaamheden altijd met plezier en inzet uitgevoerd. We zullen Hans missen. Onze gedachten van medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Collega's Offsites Operations Department ZEELAND Refinery N.V. Wij zijn verdrietig dat na een lang en zorgzaam leven is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Corrie sinds 2000 weduwe van Johannes Bernardus Abraham Biondina 22 september 1918 f26 april 2016 Terheijden: Koos en Ko Buxtehude (D): Elly en Ali Karima en Niels Alain en Mihaela Middelburg: Jan en Lia Tamara en Daniël, Mikael Kamperland: Ben en Joke Esther en ]oep Rosali en Job, Fabiënne, Hugo Carolien en Hajo, Robyn Bergen op Zoom: Aart en Karin Fabian Ramon Wij willen het personeel van "Zorgstroom Team Griffioen bedanken voor de liefdevolle verzorging. correspondentieadres: Veerweg 18 a 4493 AS ICamperland De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van Jan Kort Jan is vele jaren lid geweest van onze club. Wij hebben hem leren kennen als een betrokken en geïnteresseerd clublid. Wij wensen Jannie, de kinderen en familie veel kracht en sterkte toe. Voorzitter Frans Muller Secretaris Sander Lettinga Jannie Smaardijk - Kusse Welzalig hij, die de God van Jakob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op de Here, zijn God Psalm 146 vers 5 Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid heeft de Here tot Zich genomen onze moeder en schoonmoeder Sinds 3 maart 1992 weduwe van Hendrik Hermanus Verhoeff Rotterdam, t Serooskerke, 3 oktober 1929 30 april 2016 Sheffield: Hanne en Matt Middelburg: Paul en Esther Correspondentieadres: Statenlaan 51, 4336 CD Middelburg De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op vrijdag 6 mei om 13.30 uur in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Wij vinden het fijn als u een herinnering achterlaat op de gedachtenispagina die wij voor haar hebben gemaakt op de site van www.hjobse-uitvaart.nl Catharina Anna Kernpe-Leendertse Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Willza Schipper lieve echtgenote van onze gewaardeerde collega Eric. Onze gedachten, medeleven en steun gaan uit naar Eric, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie. In verband hiermee zullen wij vrijdag 6 mei as de gehele dag gesloten zijn. Caravan Centrum Zuid Nederland Marco en Marlies Roos Martijn, Saskia, Tom Niemand staat stil bij het woord samen maar het is een groot gemis als het woord samen int je leven verdreven is. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid in de vorm van lieve woorden, een gebaar of een kaart verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, mijn broer, onze zwager en oom Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij u langs deze weg hartelijk dankzeggen. Saar Heerenthals - Dieleman Jan en Tanneke Wim en Loes Franny en Gerard Neven en nichten Nisse, mei 2016 uit-vaardig al™ntfra mar kusse COLOFON Familieberichten Zorg met hoofd, hart en handen 10% mgg) Uitvaartverzorging ROTARY CLUB ZIERIKZEE Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante op 1 mei 2016. Familie Kusse f Na een periode van langzaam afnemende gezondheid is overleden onze sterke moeder en oma Kamperland, 26 april 1920 Middelburg, 27 april 2016 echtgenote van Maris Kempe, overleden 19 oktober 1995 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Familie Wattel-Kempe Klein-Vlaanderen 22, 4331 RK Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op maandag 3 mei te Kamperland. Met dank voor de goede en liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'Willibrord'. dinsdag 3 mei 2016 15 T 0111 450 717 ujujuj.uitvaartsd.nl uitvaartverzorging 0113 214291 06 10730121 infD@uitvssrtini«larvd.nl wwwiili va jir Ci ft xc c-Ia.nd.nl E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Vh3iMA SCHOUWEN-DUIVELAND Partner van Monuta

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63