Familieberichten Oi/arlaila/] =s kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 3 mei 2016 Geertruida Pieternella Heijnsdijk - Heijstek Truus Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Cornelis Jan Louws in de leeftijd van 82 jaar. P. Louws-Bentschap Knook Tanja en Rinus Davy Jacco en Sannie loianda en lejfrey Michael en Sharon 2 mei 2016 Zuidelijke Achterweg 52 4424 CT Wemeldinge De afscheidsdienst, geleid door ds. A. van der Maas, wordt vrijdag 6 mei om 13.30 uur gehouden in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de thuiszorg van Cederhof en de medewerkers van De Zwake voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op het eind berusting toen je ons verliet, glimlach van herinnering tranen van verdriet Op zondag 1 mei is overleden onze geliefde zwager en oom Ko van Stel echtgenoot van onze zus Corrie Nieuwenhuyzen in de leeftijd van 82 jaar. Lewedorp Tholen Kapelle Tholen Veen Arnemuiden Tholen Sint-Annaland Wim en Mattie Ina en Cees Theo t en Hanny Johan en Janneke Annie en Jaap Piet en Erica Cees en Joke t Marja en Kees Neven en nichten Wij wensen Corrie, Marco, Mariska en de kleinkinderen veel sterkte om dit verlies te dragen, Sterven in vrede is: Met een gerust hartje ogen kunnen sluiten. In liefde gedenken wij onze moeder en oma Magdalena Jacomina van der Moere - Bakker Lenie Sinds 31 juli 2005 weduwe van Jacobus van der Moere Hoek, 11 mei 1937 t Veere, 27 april 2016 Jan en Corinne Tessa en Paid Kelly en Sander Kyliana Xaviël Deagldn Correspondentieadres: Lingestraat 35 4335 NZ Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Een geest zo sterk als een beer. Een lichaam uiteindelijk toch te teer. Een wijsheid niet te evenaren. Een wilskracht haast niet te bedaren. Een vechtlust bijna niet te temmen. Alleen iets bovenmenselijks kon dit leven remmen. Tot ons grote verdriet is, toch nog onverwacht, zacht en kalm van ons heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader en opa, onze broer en zwager Ko van Stel Wemeldinge t Goes 13 juli 1933 1 mei 2016 Kattendijke: Corrie van Stel - Nieuwenhuyzen Hansweert: Marco van Stel en Mariska Koemans Melissa, Cheyenne, Nathascha Wemeldinge: Geertje Blok - van Stel Wemeldinge: Nelly van Stel - Verschuure Neven en nichten Deltastraat 33, 4474 AK Kattendijke De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Sophia Wisse - van Stel Sophia Wisse - van Stel Sophia Wisse - van Stel Bep Capello-de Baar Barbara Johanna Harry Capello Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt... Verdrietig, maar dankbaar voor de liefdevolle jaren, laten wij u weten dat geheel onverwacht is overleden, onze lieve ma en oma echtgenote van M. L. Heijnsdijk, overleden 26-2-2008 3-12-1927 1-5-2016 88 jaar Wemeldinge Dan Heijnsdijk Goes Carla en Ad Nieuwdorp - Heijnsdijk Schore Jolanda en Peter Feleus - Heijnsdijk Stephanie en Sander Kevin Sluisplateau 36 4424 BK Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 7 mei om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Er is aldaar vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de afscheidsdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemel dinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen Rust zacht lieve oma We gaan je missen Knuffel, Stephanie en Sander Kevin Onverwacht overleden mijn zus, onze schoonzus en tante Rie en Theo Wisse - Heijstek en kinderen Haar stoel is leeg. Haar stem is stil. Wie haar heeft gekend, weet wat dat zeggen wil. Intens verdrietig laten wij u weten dat geheel onverwachts is overleden, onze lieve moeder, oma en opoe sinds 28 december 1974 weduwe van Frans Wisse *18-10-1927 Wemeldinge tl-5-2016 Wemeldinge: Jan en Ida Ronald en Alexander Sonja en Micha, Noa, Lindy Dennis en Marielle Breda: Rien en Jeanine Gina Joni Levi Correspondentieadres: Molenstraat 29, 4424 AJ Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag avond 6 mei van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 7 mei om 11.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Maartenskerk. Wij zijn diep geschokt door het plotselinge overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Wemeldinge: Hoogerheide: 's-Gravenpolder: Middelburg: Rinus en Adri Ko en Adri Jannie en Leen Wim en Henni nichten en neven Wemeldinge, 1 mei 2016 Tot onze diepe droefheid is plotseling overleden onze schoonzus en tante Tilburg Dina en Soois Kapelle: Jan enAdriet Kapelle: Dies en Corrie Neven en nichten Wemeldinge, 1 mei 2016 Bedroefd maar toch dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Aukje en Geert Margje en Berry Familie de Baar Familie Capello Breda, 1 mei 2016 De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 6 mei om 12.15 uur in Aula 1 van het crematorium, Tuinzigtlaan 11 te Breda.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62